Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Kajus_Ponas

Peikiu The_Misterius

Recommended Posts

Pats kursto konflikta o galu gale saudo mutes. Taipogi is mano puses keiksmazodziai ar kazkokie kitokie apzodziavimai nebuvo naudojami, 

Ekrano kopija 2023-12-15 035726.png

Ekrano kopija 2023-12-15 035914.png

Redaguota . Redagavo Kajus_Ponas

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, Kajus_Ponas parašė:

Pats kursto konflikta o galu gale saudo mutes. Taipogi is mano puses keiksmazodziai ar kazkokie kitokie apzodziavimai nebuvo naudojami, 

Ekrano kopija 2023-12-15 035726.png

Ekrano kopija 2023-12-15 035914.png

Sveikas pirma noreciau pamatyti normalia papeikimo anketa o tada noreciau da paprasyt neiskarpytu irdm ir normaliu  screen :)  nes nesimato nei laiko kada mutintas nei datos nieko :) kai parasysi normalu ppk atsakysiu ir pateiksiu irdm :)

  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Aš savo pateikiau :) Dabar tu gali man savo pateikt, ir visu antra matosi nesimato. Apsižodžiavimas buvo is abieju pusiu o nukentejau tik aš pradžioje nepavartojes ne vieno keiksmazodzio issipirkau mute tuomet apžodžiavau tave keliais keiksmazodziais ir vel gavau taipogi kuomet ir tu mane apžodžiavai ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Kajus_Ponas parašė:

Aš savo pateikiau :) Dabar tu gali man savo pateikt, ir visu antra matosi nesimato. Apsižodžiavimas buvo is abieju pusiu o nukentejau tik aš pradžioje nepavartojes ne vieno keiksmazodzio issipirkau mute tuomet apžodžiavau tave keliais keiksmazodziais ir vel gavau taipogi kuomet ir tu mane apžodžiavai ;)

jeigu nusiskundimu turi del to kad izeidziau prasai adminu ir mutina:) cia matos kaip izeidei :)   https://imgur.com/QXQFvIR 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.