Jump to content

Edvinas_Minges

Narys
 • Pranešimų skaičius

  278
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

5 Sekėjai

Apie Edvinas_Minges

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1998.02.04

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

2.290 profilio peržiūros
 1. Federalų biuras pasipildė naujuoju vadovu!

  Sveikinu Aurimai, sėkmės.
 2. GS turi naują drk. lol.

  Sveikinu, sėkmės zonose xdd
 3. Sveikinu, sėkmės pareigose.
 4. Peikiu Benas_Offensive

  Tu supranti ką pats rašai? Pirmam pranešime rašai cituoju ,,Vyko grobimas nešam maišą,'' O dabar jau ,,bankas katik buvo pasibaigęs, t.y padėjau maišą''. Tai bankas pasibaigė, tai toliau šaudau jus, kame problemos? Spaminai, nes bėgai nuo mano suvestos /pee komandos, o nenorėdamas, kad pasidaryčiau ss, bet kadangi turi privilegijas paėmei ir iš kick'inai. Pasakiau, tai ką norėjau pasakyt, užteks ir tau mazintis.
 5. Peikiu Benas_Offensive

  okayy, įrodymai pls, kur mano trans. kur mano šaudymai, kur parodymai, kad aš telinuosi, ss matosi, kai tu spamini raides, kadangi nenorėjai būt įkeltas ten kur abu žinom. Aj ir btw, parodyk, kad vyko bankas, žinutės, kad maišas padėtas nebuvo.
 6. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Benas_Offensive Pažeidimo aprašymas: Išmetimas iš serverio priežastimi afk, parodyk man vietą, kurioj buvau afk. Galima matyt, jog buvo daryta ss kai Benas spammino raides. Pažeidimo įrodymai (foto/video)
 7. PD - Darbuotojų papeikimai.

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Edvinas_Minges 2. Pažeidėjo (@Vardas_Pavardė) žaidime: @Nojus_Expert 3. Priežastis, kodėl peikiate darbuotoją: Važiavo pats kita pusę, atsitrenkiau, nes nespėjau sustabdyti, tai dabar aš kaltas, jog padariau avarija ir dariau non rp, kai važiavau savo puse? Mano įrodymuose, nėra nuotraukos kai jis kitoj pusėj, bet kai pateiks savo įrd, jog ,,dariau non rp ir padariau avarija'' bus matyt. 4. Kada tai įvyko?: 2017-10-13 5. Įrodymai (BŪTINA):
 8. Naujieji nusikalstamų grupuočių lyderiai jau čia!

  Sveikinu visus, sėkmės.
 9. Taksi nuolatinis albumas.

  Prisidėsiu xoxo
 10. Taigi, ieškodamas filmo ir niekaip nerasdamas, galvoju sukursiu temą, kurioj galėsit parašyt savo geriausia/mėgstamiausia filmą šiuo metu. Mažu daug nereiks ieškot ir pagelbėsit parašė savo mėgstamiausią. Mano šiuo metu yra Jamesy Boy arba kitaip Džeimsių berniukas, daug sykių žiūrėtas, bet vis kažko norisi kitokio. Tikiuosi spės kas parašyt, kol dar nepasijungsiu kokio
 11. Geriausio "meme" konkursas

×