Edvinas_Minges

Narys
 • Pranešimų skaičius

  423
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

6 Sekėjai

Apie Edvinas_Minges

 • Rangas
  Dažnas dalyvis
 • Gimtadienis 1998.02.04

Profilio laukai

 • Lytis
  Vyras

Profilio peržiūros

4.014 profilio peržiūros
 1. Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: TB bosas, Edvinas_Minges Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Fuxeris_Fuxas ir Eidma_Buggati Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Nepradirbo 5d Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK):
 2. Komanda, kuria galiu didžiuotis, Franklinas Colt MVP Žr ilga zona, tačiau praeita sėkmingai, be jokių čytų iš TB pusės ,,ane gs''
 3. Ar tai žmogus, kuris prikels mirusią Cosa Nostra????

  Sveikinu Gycką, sėkmės pareigoseee :3
 4. Grubių pažeidimų įrodymų saugykla

  Jūsų pareigos, Vardas_Pavardė: The Ballas drk, Edvinas_Minges Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Villis_Vili Detalus taisyklių pažeidimo(-ų)/situacijos paaiškinimas: Nepradirbimas 5d + rašymas/stumimas ant valdžios bei darbuotojų, tik gaila ss nepasidariau, tik atėjas į darbą, kitą dieną jau norėjo išeit. Įrodymai(FOTO, VIDEO, LINK):
 5. Naujasis "Įteisintų Vagių" bosas !

  Sveikinu Tuktukk, sėkmės.
 6. Susirinkom Trio Po laimėtų grobimų, linksmai praleidom vakarą, bšk drago Ech.. Tie pavaduotojai..
 7. Aš ir mano keturi neklaužados, taip, mes foto darytis važiuojam ir jei kas musiškių yra vienutėj. Kai pirma dieną beveik niekas nėjo, antrą dieną visai kitokia (ir į gerąją pusę) Įsiamžinau pirmą laimėjimą, why not :)))))))
 8. Peikiu Jimbo_Bone

  Tu mūsų bazėj buvai, dirbdamas tssg, galvoji mes čia tave prie kūčių stalo pakviesim? Negana to, net į vidų atėjai. Niceeeeee, aišku, kad nespėjai, gi buvai užsiėmes šaudymu.
 9. Peikiu Jimbo_Bone

  Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Jimbo_Bone Pažeidimo aprašymas: Šaudymas su spalva. Pažeidimo įrodymai (foto/video
 10. back at it again

  Gražus darbas, puikiai padirbėta, tik galėjo daugiau būt vaizdų, kur visas gang'as, bet all in all, tikrai geras darbas, mldc.
 11. [Apklausa] Ne mafijų / gaujų grobimai.

  Nu tai neikit jūs į tuos neutralius, jei jum taip ten nuobodu, norit pašaudyti einat į gaujas/mafijas ar tssg, kodėl ankščiau viskas gerai buvo ir nereikėjo tokių nesamonių daryt. Jei tikrai norėsit to veiksmo tai ir susigalvosit tų užsiėmimų, pasukit galvas, tad prieš, o dėl neoficialių gaujų, nuomonės neturiu.
 12. Versija 3.4.1

  Joo, dėl minavimo tai pagaliau..