Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Erniux_Lol

Cyt Dziusis_Pusis

Recommended Posts

 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Erniux_Lol
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Dziusis_Pusis
4. Kaip buvo čytinama: teleportas speju dar nossas ar kazkas kas prideda greicio
5. Įrodymai (būtina):  


6. Papildomi komentarai (nebūtina): sv  be vipo ?????

  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

24 minutes ago, Erniux_Lol parašė:

 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Erniux_Lol
2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Dziusis_Pusis
4. Kaip buvo čytinama: teleportas speju dar nossas ar kazkas kas prideda greicio
5. Įrodymai (būtina):  


6. Papildomi komentarai (nebūtina): sv  be vipo ?????

Šiandien baiges vipas, paskutini teleporta galejau padaryt ir dingo vip. Matos chate, kad pzu darei mane ne karta, toks jausmas kad sekei info lentele kol baigsis vipas noredamas mane pakisti. Nenaudojau nei noss nei tele cytu, galejau daryt tp paskutini kart ir padariau. Nesunku daryt pzu ir stebet info lentele kol vip baigsis ir apsimest kad "ui jis neturejo vip". Po to dar rasineti sms noredamas pasipelnyt is manes "pasiulyk kazka ir nekelsiu video". Kam man tau dar kazka siulyt jei ir taip zinau kad tele nenaudoju o tp dariau su vip. IR koks adminas prasosi buti paperkamas?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Dziusis_Pusis parašė:

Šiandien baiges vipas, paskutini teleporta galejau padaryt ir dingo vip. Matos chate, kad pzu darei mane ne karta, toks jausmas kad sekei info lentele kol baigsis vipas noredamas mane pakisti. Nenaudojau nei noss nei tele cytu, galejau daryt tp paskutini kart ir padariau. Nesunku daryt pzu ir stebet info lentele kol vip baigsis ir apsimest kad "ui jis neturejo vip". Po to dar rasineti sms noredamas pasipelnyt is manes "pasiulyk kazka ir nekelsiu video". Kam man tau dar kazka siulyt jei ir taip zinau kad tele nenaudoju o tp dariau su vip. IR koks adminas prasosi buti paperkamas?

pateik irod kad prasiau :) umhhh klausimas kur atsiteleportavai ir ko taip nelygei ponas ?

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Erniux_Lol parašė:

pateik irod kad prasiau :) umhhh klausimas kur atsiteleportavai ir ko taip nelygei ponas ?

Visu pirma, tu pats issidavei kad taip rasei, nes as sakydamas tau kad gali netekti admino uz tai kad prasei buti paperkamas taves visiskai nenustebinau, tu tik pasakei "dabar nesvarbu, nes admina perku is savo pinigu. JEIGU BUCIAU PRIZIURETOJAS, TADA KITA KALBA" taigi galim tai traktuoti kaip, kad jei tu nesi priziuretojas, tu gali buti paperkamas? Nes jei neteksi admino, tada nauja nusipirksi, nes ale tu ji perki is "savo" pinigu, 16METI.

https://www.part.lt/perziura/bd80d439e0ca77d10ec5a187b15964f999.png

Antra tavo nesamone, kur atsiteleportavau? Tai ten, kur ir dariau teleporta. /Tpfc, ko nelygiai? Tai kad lygiai atsiteleportavau, sustojau, parasiau /tpfc ir atsiradau fc teleporte, toliau vaziavau iki naftos imti krovini, nematau jokios problemos tame

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Dziusis_Pusis parašė:

Visu pirma, tu pats issidavei kad taip rasei, nes as sakydamas tau kad gali netekti admino uz tai kad prasei buti paperkamas taves visiskai nenustebinau, tu tik pasakei "dabar nesvarbu, nes admina perku is savo pinigu. JEIGU BUCIAU PRIZIURETOJAS, TADA KITA KALBA" taigi galim tai traktuoti kaip, kad jei tu nesi priziuretojas, tu gali buti paperkamas? Nes jei neteksi admino, tada nauja nusipirksi, nes ale tu ji perki is "savo" pinigu, 16METI.

https://www.part.lt/perziura/bd80d439e0ca77d10ec5a187b15964f999.png

Antra tavo nesamone, kur atsiteleportavau? Tai ten, kur ir dariau teleporta. /Tpfc, ko nelygiai? Tai kad lygiai atsiteleportavau, sustojau, parasiau /tpfc ir atsiradau fc teleporte, toliau vaziavau iki naftos imti krovini, nematau jokios problemos tame

na taip nebusiu baudziamas nes tai yra mano sprendimas jei noriu keliu jei noriu tariuosi .. :D bandai issuskti nors ten visiskai nera tpfc teleportas ar per 2-3 sec spejai nuvaziuoti tiek ? wtf tiesiog palikime sprendima spresti @Pink_Nightmare ir viskas 

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, Erniux_Lol parašė:

na taip nebusiu baudziamas nes tai yra mano sprendimas jei noriu keliu jei noriu tariuosi .. :D bandai issuskti nors ten visiskai nera tpfc teleportas ar per 2-3 sec spejai nuvaziuoti tiek ? wtf tiesiog palikime sprendima spresti @Pink_Nightmare ir viskas 

Taip, per 4s nuo tpfc teleporto pravaziavau iki gatves. Tavo nuomone as kaskart padares teleporta turiu vietoj stoveti 2-3 sekundes? Nusiteleportavau ir is kart vaziuot pradejau. O kol tu vel mane pzu darei tai ir buvau biski pavaziaves. Palei tavo mastyma kad as su "teleportu" random cia atsiduriau, tai manau jei tureciau teleporta, tai telinciaus is kart prie pasikrovimo, o ne fc miestelyje ir dar vaziuociau puse minutes iki pasikrovimo. Man reikejo kuo greiciau pravezti 30 naftos, todel ir teko naudoti tuos vip teleportus po 500, kol dar turejau vip.

Redaguota . Redagavo Dziusis_Pusis
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Dziusis_Pusis parašė:

Taip, per 4s nuo tpfc teleporto pravaziavau iki gatves. Tavo nuomone as kaskart padares teleporta turiu vietoj stoveti 2-3 sekundes? Nusiteleportavau ir is kart vaziuot pradejau. O kol tu vel mane pzu darei tai ir buvau biski pavaziaves. Palei tavo mastyma kad as su "teleportu" random cia atsiduriau, tai manau jei tureciau teleporta, tai telinciaus is kart prie pasikrovimo, o ne fc miestelyje ir dar vaziuociau puse minutes iki pasikrovimo. Man reikejo kuo greiciau pravezti 30 naftos, todel ir teko naudoti tuos teleportus.

aj palik sprendima @Pink_Nightmare as pamaciau kad esi cyteris as ikeliau tave i cytus ?:) viskas tuo ir pabaigta sprendimas lieka jos manau ji apsvarsciusi pasakys tiesa 

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.