Jump to content
​📌​​ Informacija, kaip atsisiųsti ir įdiegti žaidimą ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Alan_Paradox

Nauja medikų valdžia!

Recommended Posts

Medikų direktoriaus rinkimų apžvalga

 

Sveiki. Ir vėl turime naują medikų vadovą, tikiuosi, jau ilgesniam laiko tarpui, negu minimaliam. Džiaugiuosi, kad šiuose rinkimuose kandidatavo konkretūs žmonės, pamačiau kandidatus, kuriuos tikrai norėjau pamatyti išbandant savo jėgas šiuose rinkimuose, smagu, kad rinkimuose pagrindiniai kandidatai buvo asmenys, kurie jau figūruoja medikuose, solidų laiko tarpą jau yra ten ir yra save išbandę bent kažkiek dirbant medikų darbe. 

 

Pagrindinis kriterijus buvo asmens polinkis dirbti būtent medikuose, ką asmuo gali pasiūlyti šiam darbui ir žmogaus asmeninė motyvacija. Dalis kandidatų buvo asmenys, kuriems tai buvo tiesiog natūrali progresija - tai asmenys, kurie praeitose direktorių kadencijose jau užėmė kažkokią vadovaujančią poziciją.

 

 

Kandidatų analizės

 

Lukas_Pandukas

Smarkiai pasimečiau iš pat pradžių su tavimi. Pirmas dalykas, kas man tave labai smarkiai atmušė, tai paskelbus kandidatūrą į mediksu tavo prašymas bandyti jėgas laikinai vadovaujant RM. Koks tau tikslas kandidatuojant į medikus būti laikinu RM vadovu?  Jeigu sieki vienos srities, jos ir siek, o ne vaikščiok pirmyn atgal. Tuo pačiu tavo pačioj kandidatūroj tik bereikšmiai teiginiai, kartoji tą patį per tą patį. "Tai nėra teisėsaugos ar mafijos kuriame reikia labai daug vadovavimo aišku bet kuriam valdžios poste reikia vadovavimo bet medikuose manau labai daug nereikia kaip teisėsaugoj arba mafijose. Manau aš tikrai sugebėčiau vadovauti medikų direktoriaus poste." Tavo motyvacija būti medikų vadovu yra: tai ne teisėsauga ar mafija kur reik labai daug vadovavimo? Visiškai manęs neįtikinai. Žinoma, idėjos atrodo gal ir geros, tačiau kas man atrodo itin įtartina, tai jog stebuklingai pasikeičia tavo šrifto spalva, rašymo stilius. Įtariu copy-paste, bet negaliu įrodyt. Bet kokiu atveju, esi kandidatas be motyvacijos, nesi nusistatęs konkretaus tikslo, neįtikinai manęs visiškai, kad esi vertas direktoriaus ir kad sieki būtent medikų direktoriaus.

 

Oke_Boomer

Apsidžiaugiau pamatęs šią kandidatūrą. Nemeluosiu sakydamas, kad jos laukiau ir tikėjausi. Kiek stebėjau medikus, tiek tave matydavau figūruojant juose - nuo Fixo direktoriavimo laikų iki Gražvio. Iš visų kandidatų tu esi ta, kuri geriausiai žino dabartinę situaciją, kaip ją galima tobulinti ir paversti medikus geresniu darbu, negu dabar. Mintys standartinės, anketa ne stipriausia, tačiau pakalbėjus su tavimi, paklausinėjus konkrečių klausimų apie motyvaciją, pačius medikus išgirdau tikrai solidžius atsakymus. Tavo didžiausias pliusas ir buvo tas faktas, jog pastaruoju metu visą laiką dirbai medikuose, juose leidai laiką, esi pažįstama su dabartiniu kolektyvu. Galbūt tau kiša koją tavo mažesnė patirtis palyginus su kitais kandidatais, tačiau mano nuomone tai atperka tavo laikas, kuris buvo atiduotas medikams. Trumpai tariant, tavo kandidatūrą iki pokalbio vertinau skeptiškai, tačiau po pokalbio įsitikinau, jog esi reali kandidatė, kuri turi daugiausiai motyvacijos vadovauti medikams iš visų kandidatų šiuose rinkimuose.

 

Sun_Day

Prašymas parašyti anketą į direktoriaus pareigas už pinigus toli gražu nėra pliusas kandidatuojant į direktoriaus pareigas. Už bandymą nesąžiningai dalyvauti atrankoje kandidatūra atmetama ir nenagrinėjama. Į nesąžiningą dalyvavimą atrankose yra žiūrima itin griežtai. Bent kai prigautas esi, neatmazink.

 

San_Aivaras

Atrodė, jog būsi vienas iš pagrindinių kandidatų. Kandidatūra stipri, nelabai yra prie ko prikibti, tačiau esi geras kandidatas tik ant popieriaus - anketa nėra vienintelis kriterijus, pagal ką vertiname potencialų direktorių. Jeigu iš anketos būtum geriausias, po pokalbio labai smarkiai nukritai. Atsakymai visiškai tušti, buvai visiškai nepasiruošęs gyvam pokalbiui, dažnai teko tempt už liežuvio kad ištraukti bent kažką daugiau, negu trys žodžiai, kai prašau konkretumo. Buvo ir atvejų, kai tris kartus teko paprašyti papasakoti plačiau, konkrečiau, o tu tiesiog kartojai tą patį vieno žodžio atsakymą. Tau reikia dar daug pasiruošimo. Aišku ir patys medikai tavo laikinoje firmos priežiūroje nepasižymėjo kažkuo ypatingu - net po Gražvio ne itin aktyvaus vadovavimo ir sąlyginai prasto pasirodymo antroje direktoriavimo pusėje, tavo laikina firmos priežiūra buvo žingsnis atgal medikams, o ne į priekį. Turėjai išskirtinę progą parodyti save iš geriausios pusės, kuria pasinaudoti nepavyko. Tau smarkiai trūksta pasitikėjimo savimi, gebėjimo imtis iniciatyvos.

 

Arnas_Toreno

Iš visų kandidatų turbūt esi žmogus, kurį mažiausiai mačiau medikuose, tuo pačiu ir prie kandidatūros buvo prie ko prikibti: "Turiu didelės patirties medikų direktoriuje ir žinau kaip reikia dirbti." - Kokia ta patirtis? "Turiu didelį užsidegimą tapti šiuo direktoriumi, tad manau tokių direktorių reikia, kurie yra užtikrinti, kad gali vadovauti." - Kodėl? Skaitant tavo kandidatūrą kilo daugiau klausimų, negu atsakymų. Pokalbyje išryškėjo, kad tavo pagrindinė motyvacija siekiant šio direktoriaus buvo dėl to, kad tai yra neutralus darbas. Lyginant su tuo, kad turime kandidatų, kurie siekia šio posto dėl to, kad tai yra būtent medikai, tai jau yra dalykas, kuris nesuteikia tau pranašumo prieš juos. Visą laiką figūruodavai teisėsaugoje, mafijose, dabar sugalvojai imt ir ateit į neutralius ir iš karto šokti prie direktoriaus pareigų. Pats kaip kandidatas atrodai solidus, bet du dalykai pakišo koją: palyginus su kitais kandidatais neatrodai toks motyvuotas būtent medikų direktoriaus pareigoms ir tave analizuojant kyla daugiau klausimų negu atsakymų, iš kurių tik dalį pavyko išsigryninti pokalbyje.

 

 

Rezultatai

 

Tai bus nestandartinis sprendimas, tačiau visada esu linkęs skirti prioritetą žmonėms, kurie yra nusistatę vieną tikslą ir jo siekia. Šiuose rinkimuose turėjome du žmones, kurie tikrai solidų laiko tarpą yra medikai, kuriuos aš, aplankęs medikus, visada matau ir kurie tikrai yra aktyvūs šio darbo bendruomenės nariai. Tai yra Oke_Boomer ir San_Aivaras. Taip pat tarp pagrindinių kandidatų išsikėliau ir Arnas_Toreno vien dėl solidžios kandidatūros, nors ir kilo labai daug klausimų ir trūko tos motyvacijos.  

 

Remiantis visais duomenimis kurie man prieinami, priėjau prie sprendimo, kad šiuo atveju geriausia būtų duoti pasireikšti šviežiam veidui, kuris medikuose praleidęs labai daug laiko ir man asmeniškai yra žiauriai smagu suteikti tokią galimybę žmogui, kuris šiai firmai dirbo tokį ilgą laiko tarpą. Tai tiesiog gaunasi kaip natūrali progresija. Tad norėčiau pasveikinti Oke_Boomer patapus nauja medikų direktore! 

 

Tarp antros vietos laimėtojo pasirinkti buvo sunkiau, tačiau atsižvelgiant į mūsų pokalbius, visgi Arnas_Toreno pasirodė žymiai stipriau ir buvo labiau pasitikintis savimi. 

 

Nauja medikų direktorė - Oke_Boomer. Neišbuvus direktoriaus pareigose 14 dienų, direktorius perleidžiamas Arnas_Toreno.

  • Patinka 11
  • Pasimetęs (-usi) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

krc mano ex mediku drk :((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( GAL GRISK PAS MANE GOLD DIKERE

Redaguota . Redagavo Matas_Matt
SVEIKINU..............
  • Cha Cha 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikinu!! Tikiuosi sutvarkysi visą medikų suirutę ir pastatysi frakciją tinkama linkme ;)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


  • Dabar skaito   0 nariai

    • Registruoti nariai šiuo metu šios temos neperžiūri

Copyright © 2012-2025 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.