Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Misteris_Kiskis

Peikiu Tpaba_Akgandzia

Recommended Posts

Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Tpaba_Akgandzia
Peikiamo komandos nario pareigos?:  čyt skilties priž, globalus moderatorius 
Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?:  Dėjo free lban. Už bėgima iš zonos nors nespėjau debėgti ir mane sušaudė
Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: https://imgur.com/a/ErsYGBS

Redaguota . Redagavo Misteris_Kiskis
  • Patinka 3
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

 

Nedabėgo bičiukas iki zonos, o jau banini, nereikia taip daryti

Redaguota . Redagavo Aivaras_Russia
  • Patinka 7

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Aivaras_Russia parašė:

 

Nedabėgo bičiukas iki zonos, o jau banini, nereikia taip daryti

 

jej taip tai taip : - D 

 

@Ridas Sveikas, norėčiau jog įsikištum peržiūrėtum video, girdisi, kai juozas kalba ir sėdi cripsų kanale ir patikrintum Tony_Cannabi, Dovydas_Iverson, Lukas_Thugg IP prisijungimus (Galimai juozo) Gerb. The_Smecher'is savo GS komandoje laiko bei padeda kenkėjui dalyvauti zonose, duoda paskyras bei sėdi teamspeak'e. Juozas jau n kartų gavo ban'ą nuo manęs teamspeak'e, bet vis ateina su kitu IP i crips kanalą sėdi lyg niekur nieko ir dalyvauja zonose. Grįžęs įmesiu daugiau įrodymų dėl smecherio. 

  • Patinka 3
  • Cha Cha 7

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

 

jej taip tai taip : - D 

 

@Ridas Sveikas, norėčiau jog įsikištum peržiūrėtum video, girdisi, kai juozas kalba ir sėdi cripsų kanale ir patikrintum Tony_Cannabi, Dovydas_Iverson, Lukas_Thugg IP prisijungimus (Galimai juozo) Gerb. The_Smecher'is savo GS komandoje laiko bei padeda kenkėjui dalyvauti zonose, duoda paskyras bei sėdi teamspeak'e. Juozas jau n kartų gavo ban'ą nuo manęs teamspeak'e, bet vis ateina su kitu IP i crips kanalą sėdi lyg niekur nieko ir dalyvauja zonose. Grįžęs įmesiu daugiau įrodymų dėl smecherio. 

Sveikas Tpaba, Ridas yra sakęs, jog atima paskyras t.y. pakeičia slaptažodį. Jei turi tos paskyros gmail prisijungimus, atsigrąžini acc, bet žinoma jei bus skundas, kad nuvogė paskyrą, ar kažkas kitas ban prašovė - labanakt. Už Dovydas_Iverson niekas nežaidžia [kolkas], Cannabi gali mielai Ridas pakeisti slaptažodį, paskyros el. paštą aš turiu, susigrąžinsiu ir už šią paskyrą bus toliau žaidžiama, Lukas_Thugg taip pat tą patį gali padaryti, priekaištų neturime. O teamspeake jūsų bėdos. Prisijungia, blokuojat. Galimybę jis žaisti tikrai turi =DDD

 

P.S. jei tavo vadinamasis kenkėjas gaus ban už čytinimus, nukentės ta paskyra už kurią gavo, so? 

  • Patinka 10
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nais, pakeitėt garsą, jog nesigirdėtų Juozo balso xDDDDD, realiai mano pasiteisinimas būtų paprastas - situacijos nemačiau, man atsiuntė įrodymus, jog kiškis už zonos mirė, nuotraukoje viskas aiškiai matosi, tad ir baninau, o kad Aivaras turi video įrodymus, jog jis nespėjo įbėgti į zoną, tai viskas okey - nesusipratimas, iškur aš galėjau žinot, jog jis nespėjo atbėgti iki zonos? ;d

 

o čia tas pac vidijo tik su jozo balsu, kuzdejo nuojauta kad reik atsisiust : -d 

 

 

  • Patinka 8

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

33 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

Nais, pakeitėt garsą, jog nesigirdėtų Juozo balso xDDDDD, realiai mano pasiteisinimas būtų paprastas - situacijos nemačiau, man atsiuntė įrodymus, jog kiškis už zonos mirė, nuotraukoje viskas aiškiai matosi, tad ir baninau, o kad Aivaras turi video įrodymus, jog jis nespėjo įbėgti į zoną, tai viskas okey - nesusipratimas, iškur aš galėjau žinot, jog jis nespėjo atbėgti iki zonos? ;d

 

o čia tas pac vidijo tik su jozo balsu, kuzdejo nuojauta kad reik atsisiust : -d 

 

 

Atsisiuntei ar neatsisiuntei situacijos nekeičia, o dėl NEŽINOJIMO - tavo bėdos, esi komandos narys, būk atidus, o ne gavau kažkokį šlamštą ir blokuoju lol.

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pone Tpaba, mano žiniomis tau buvo įpareigota sukurti SAVO taisykles ČYT skilčiai iki tam tikro laiko. Laikas praėjo, bet taisyklių nematyt. Tai tik parodo, koks atsakingas komandos "narys" esi : ) 

Redaguota . Redagavo Aivaras_Russia
  • Patinka 3
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Aivaras_Russia parašė:

Pone Tpaba, mano žiniomis tau buvo įpareigota sukurti SAVO taisykles ČYT skilčiai iki tam tikro laiko. Laikas praėjo, bet taisyklių nematyt. Tai tik parodo, koks atsakingas komandos "narys" esi : ) 

aciu kad priminei : -d einu susikurt !!! 

8 minutes ago, The_Smecher parašė:

Atsisiuntei ar neatsisiuntei situacijos nekeičia, o dėl NEŽINOJIMO - tavo bėdos, esi komandos narys, būk atidus, o ne gavau kažkokį šlamštą ir blokuoju lol.

haha, mąstyk logiškai, iškur aš galėjau žinot, jog jis nespėjo atbėgt į zoną? Eit klaust visų crips narių gal kažkas netyčia turit video kaip jis atkeleuje in zonike?????? 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

aciu kad priminei : -d einu susikurt !!! 

haha, mąstyk logiškai, iškur aš galėjau žinot, jog jis nespėjo atbėgt į zoną? Eit klaust visų crips narių gal kažkas netyčia turit video kaip jis atkeleuje in zonike?????? 

Nea, bet pirmiausiai įrodymus peržvelk, ir tada daryk skubotus sprendimus =DD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, The_Smecher parašė:

Nea, bet pirmiausiai įrodymus peržvelk, ir tada daryk skubotus sprendimus =DD

perzvelgiau, irodymuose matyt, jog mire uz zonos?   ;d d

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Tpaba_Akgandzia parašė:

perzvelgiau, irodymuose matyt, jog mire uz zonos?   ;d d

turbūt tu esi mafas v2 kuris gaudo aimą su screenshotais =DDD

  • Cha Cha 10
  • Liūdnas (-a) 1
  • Nepatinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.