Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Mantas_Navickas

Peikiu Satan_Night

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Satan_Night
  2. Pažeidimo aprašymas: Sugavau zaideja Pro_Gvido daranti DM serveryje, gaudomas max lygiu buvo, o minetasis Satan_Night atsiteleportavo pas ji, nusove mane ir padejo prasizengusiam asmeniui pabegti.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): 

satan night.png

satan night 2.png

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kur įrodymai jog aš nušoviau? kad atsitelinau pas žaidėją nereiškė jog aš tave šaudžiau,gal kažkas kitas nušovė, ir beto foto negali but apkarpyta. 

Redaguota . Redagavo Satan_Night

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

24 minutes ago, Satan_Night parašė:

Kur įrodymai jog aš nušoviau? kad atsitelinau pas žaidėją nereiškė jog aš tave šaudžiau,gal kažkas kitas nušovė, ir beto foto negali but apkarpyta. 

tai va cia spraga ir yra tokia, kad nieko tu cia zmogau neirodysi, nebent visa game irasinet reikia, nes tikrai nespeju kiekviena syk ss daryt kai tik kas saudyt pradeda...

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Mantas_Navickas parašė:

tai va cia spraga ir yra tokia, kad nieko tu cia zmogau neirodysi, nebent visa game irasinet reikia, nes tikrai nespeju kiekviena syk ss daryt kai tik kas saudyt pradeda...

Laukiu neredaguotų įrodymų.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Mantas_Navickas parašė:

tai va cia spraga ir yra tokia, kad nieko tu cia zmogau neirodysi, nebent visa game irasinet reikia, nes tikrai nespeju kiekviena syk ss daryt kai tik kas saudyt pradeda...

Tai manau jog reike filmuot žaidimą... O čia kad mane kaltini jog tave šaudžiau tai įrodymus pateik jog aš tave tiksliai nušoviau o ne kad atsitelinau ir tu ligoninei guli.. HMM TEGUL MANTAS SPRENŽIA, VISO GERO. 

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Mantas_Sviderskas parašė:

Laukiu neredaguotų įrodymų.

nebus kitu, nes ss dariau po visko.

1 minute ago, Satan_Night parašė:

Tai manau jog reike filmuot žaidimą... O čia kad mane kaltini jog tave šaudžiau tai įrodymus pateik jog aš tave tiksliai nušoviau o ne kad atsitelinau ir tu ligoninei guli.. HMM TEGUL MANTAS SPRENŽIA, VISO GERO. 

Be reikalo neuzsiimineciau tokiais dalykais, deja bet irodyt negaliu... Gaila tik kad neiseina normaliai pazaist serveryje, kuriam aukoji pinigus pletrai...

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.