Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Serverio_Prezidentas

Peikiu Zilvis_Gang

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): Zilvis_Gang (4lvl adminas)
  2. Pažeidimo aprašymas: Administratorius vietoj užtildymo, mane įkalino kalėjime. Visu pirma esu pakraupes. Net nesigilines situacijos dave free jailo, nors jam sakiau kad nebuvau nusoves 2 zmoniu tik viena. Pasakiau kad isigilintu i situacija ir duotu unjaila arba rasysiu papeikima. Jo atsakymas ~RASYK~. Tai dabar palaukit, kas cia per pasiputusio zmogaus elgesys, kai priedo dar yra admin priziuretojas. Tai jeigu tu uzimi pareigas kad ir admin tai isigilink i situacija, cia butu truke 5min ir butu suprates kad free jailo dave, bet ne rasyk rasyk jei nori. Mazdaug is serijos ai jei free daviau p@ savi istrauks gi mane , taigi draugeliai ranka ranka plauna. Tai blemba kas cia per priziuretojas. Zodziu esu pasipiktines ir apskritai nekarta girdejau blogu atsiliepimu apie ji. Si karta pats ta patyriau ir tuom isitikinau. Aciu
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): *Įrodymų nuoroda*
  4. 9bebe85462b26fc7e4e778dd24626179233.png

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Prirašyta daug,bet papeikimas visiškai tuščias. Ne joks aš admin prižiūrėtojas,o serverio ir niekas manęs netraukia.Nežinau kokius atsiliepimus apie mane girdėjai ir nelabai įdomu.Per 12 metų dar neturiu nei vieno admin įspėjimo.Apie tave Lucciano irgi girdėjas esu daug atsiliepimų,bet neesmė.

Viskas turi būti pagrįsta faktiniais įrodymais,o ne kažkokiomis tuščiomis kalbomis.

 

Į situaciją nelabai čia ir buvo ką gilintis. Atvarei ir be priežasties sužaudei 2 žaidėjus,kurie ramiai stovėjo prie mechanikų darbo bazės,su darbinėm uniformom.

Aiškiai matosi,kad šaudei į mane iki mirties būsenos ir iškart piktybiškai nušovei iki mirties būsenos kitą žaidėją.

Nesigilinau,kurio ten kulka buvo paskutinė,esme tame,kad tu akivaizdžiai ir piktybiškai šaudei į  2 žaidėjus iki mirties.

 

Būčiau ir tavo kolegai jail davęs,bet jis į mane nešaudė,jis šaudė tik į vieną žaidėją - Ciurka,nes matyt žinojo,kas gręsia už dviejų žaidėjų nužudymą.

 

 

  • Masinis šaudymas į žaidėjus (į 2 žaidėjus ir daugiau).  Taip pat bausmė gali būti taikoma, jeigu tas pats žaidėjas sušaudomas 2 kartus iš eilės. Abejais atvejais žaidėjai turi būti pilnai nužudyti (o ne viena kliudyta kulka) (Išimtis taikoma teisėsaugininkams - už šaudymą į šiuos žaidėjus bausmę taikyti yra draudžiama) - 3600 s. (60 min); [PAKOREGUOTA 01.08]

 

Turbūt tikėjaisi,kad nebūsiu nufilmavęs,nes viskas staigiai įvyko.Tačiau spėjau paspausti filmuoti :)

Matosi,kad tu nušovei mane ir šaudei toliau į kitą žaidėja,tada išlipo dar tavo kolega tau padėt sušaudyti kitą žaidėją .:)

 

https://streamable.com/m7d81u

Redaguota . Redagavo Zilvis_Gang
  • Patinka 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 15 valandų, Zilvis_Gang parašė:

Prirašyta daug,bet papeikimas visiškai tuščias. Ne joks aš admin prižiūrėtojas,o serverio ir niekas manęs netraukia.Nežinau kokius atsiliepimus apie mane girdėjai ir nelabai įdomu.Per 12 metų dar neturiu nei vieno admin įspėjimo.Apie tave Lucciano irgi girdėjas esu daug atsiliepimų,bet neesmė.

Viskas turi būti pagrįsta faktiniais įrodymais,o ne kažkokiomis tuščiomis kalbomis.

 

Į situaciją nelabai čia ir buvo ką gilintis. Atvarei ir be priežasties sužaudei 2 žaidėjus,kurie ramiai stovėjo prie mechanikų darbo bazės,su darbinėm uniformom.

Aiškiai matosi,kad šaudei į mane iki mirties būsenos ir iškart piktybiškai nušovei iki mirties būsenos kitą žaidėją.

Nesigilinau,kurio ten kulka buvo paskutinė,esme tame,kad tu akivaizdžiai ir piktybiškai šaudei į  2 žaidėjus iki mirties.

 

Būčiau ir tavo kolegai jail davęs,bet jis į mane nešaudė,jis šaudė tik į vieną žaidėją - Ciurka,nes matyt žinojo,kas gręsia už dviejų žaidėjų nužudymą.

 

 

  • Masinis šaudymas į žaidėjus (į 2 žaidėjus ir daugiau).  Taip pat bausmė gali būti taikoma, jeigu tas pats žaidėjas sušaudomas 2 kartus iš eilės. Abejais atvejais žaidėjai turi būti pilnai nužudyti (o ne viena kliudyta kulka) (Išimtis taikoma teisėsaugininkams - už šaudymą į šiuos žaidėjus bausmę taikyti yra draudžiama) - 3600 s. (60 min); [PAKOREGUOTA 01.08]

 

Turbūt tikėjaisi,kad nebūsiu nufilmavęs,nes viskas staigiai įvyko.Tačiau spėjau paspausti filmuoti :)

Matosi,kad tu nušovei mane ir šaudei toliau į kitą žaidėja,tada išlipo dar tavo kolega tau padėt sušaudyti kitą žaidėją .:)

 

https://streamable.com/m7d81u

To kito žmogaus aš nepažįstu ir jis man joks kolega. Bet neesme bws sakė nuims tau admina tai viskas kaip ir ispresta

  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.