Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Vierch_Rajon

Peikiu Pasha

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Pasha_Collins
  2. Pažeidimo aprašymas: Administratoriaus nešališkumas/nekompetencija šioje situacijoje mane užmutino,o savo direktoriaus turbūt užmutint nesugebėjo (turbut per maži kiaušai)
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/zRBDDgL
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Vierch_Rajon parašė:
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Pasha_Collins
  2. Pažeidimo aprašymas: Administratoriaus nešališkumas/nekompetencija šioje situacijoje mane užmutino,o savo direktoriaus turbūt užmutint nesugebėjo (turbut per maži kiaušai)
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/zRBDDgL

Sveikas, įrodymu matosi tavuose, kad prisibazarinai tai va, o dėl direktoriaus tai aš jo nemutinau nes savas, o jus RM nesavi, vps iš oro toyo vakar  mane užmutino tai apie ką mes kalbam. Nenoriu drk mutint nes noriu su darbu pabuti. ;) Ačiū už dėmėsi. 

 

Cheers. 

Redaguota . Redagavo Pasha_Collins
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Pasha_Collins parašė:

Sveikas, įrodymu matosi tavuose, kad prisibazarinai tai va, o dėl direktoriaus tai aš jo nemutinau nes savas, o jus RM nesavi, vps iš oro toyo vakar  mane užmutino tai apie ką mes kalbam. Nenoriu drk mutint nes noriu su darbu pabuti ;) 

Manau,kad tu esi toks prie bukesniu, bet okej pirma suprask papeikimo prasme prieš rašydamas responsa. Ir tu katik pabražei, kad tu buvai nešališkas ir nekompetetingas .

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Vierch_Rajon parašė:

Manau,kad tu esi toks prie bukesniu, bet okej pirma suprask papeikimo prasme prieš rašydamas responsa. Ir tu katik pabražei, kad tu buvai nešališkas ir nekompetetingas .

Tai gerai ;) nesinervuok pabusi mutej. Kita karta liežuvi už dantu laikysi.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Pasha_Collins parašė:

Tai gerai ;) nesinervuok pabusi mutej. Kita karta liežuvi už dantu laikysi.

Manau jog šiuo atvėju tau reiktu liežuviuka už dantų palaikyti nes su kiekvienu atsakymu tu sau kasi vis didesne duobę.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Vierch_Rajon parašė:

Manau jog šiuo atvėju tau reiktu liežuviuka už dantų palaikyti nes su kiekvienu atsakymu tu sau kasi vis didesne duobę.

Supratau.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Iš paprastų eilinių administratorių reikalauti nešališkumo yra neįmanoma ir beprasmiška. Dėl užtildymo gali kreiptis į 4 lygio administratorius, kurie turi būti nešališki ir gavę įrodymus pritaikyti bausmę.

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.