Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Kentuks_Papajuks

Peikiu nikita

Recommended Posts

Įrodymuose matom, kaip neleidi išvažiuoti mums su Kamile, nes trankaisi, laikai w, bei ignoruoji mūsų kalbas tau pasišalinti. Dėja neturiu įrodymų kaip tu mane sekiojai kol važiavau į metalo laužą parduoti mašinos, bandei mane apversti, bei bandei mane priversti tavę nušauti, nes tu ale "filmavai" viską norėdamas manę jailinti (atsilyginti už mute pls)

Taip kad norėtumėm pamatyti pilną vaizdo įrašą nuo metalo laužo iki čia.

Redaguota . Redagavo Nikita_Nika
x)
  • Patinka 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Parodyk pilną vaizdo įrašą, nemanau kad toje situacijoje kurioje dalyvavau aš važiuodama į metalo laužą turėjau laiko skambinti policijai. filmuoji kiekvieną mano ėjimą - kvėpavimą žaidime, pats to susilauki.

Policijos darbuotojos kviesti tam, kad kažkoks žaidėjas sėkioja iš paskos man kaip uodega, bei bando man atkeršyti už tai kad daviau mute :D? pls <3

 

Mes tavęs tiesiog prašom parodyti neiškarpytą vaizdo medžiagą, nes mes tikrai žinom kad filmavai ne 1 ir ne 10 minučių iškarpydamas bei paslėpdamas savo klaidas kurias darei norėdamas paslėpti nuo serverio administracijos pateikdamas šiuos įrodymus ir apkaltinant mane. x)

Redaguota . Redagavo Nikita_Nika
<3
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.