Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Elis_Weedgang

Peikiu Zilvis

Recommended Posts

Labas,aš vien dėl taves ir prisijungiau į servą,nes man žmonės skundėsi,jog visus šaudėt iš eilės..Pagal Jail (Įkalinimo)  taisyklęs,išiimtis yra taikoma tik teisėsaugininkam.

Klubai kariauja Los Santos zonose,o ne SF mieste,kada yra su darbinėm aprangom savo bazėse.

Daugiau nei puse serverio priklauso klubams,tačiau nereiškia,kad galima juos šaudyti mieste,kai jie yra su darbine uniforma ir nedalyvauja jokiam veiksme.

  • Masinis šaudymas į žaidėjus (į 2 žaidėjus ir daugiau).  Taip pat bausmė gali būti taikoma, jeigu tas pats žaidėjas sušaudomas 2 kartus iš eilės. Abejais atvejais žaidėjai turi būti pilnai nužudyti (o ne viena kliudyta kulka) (Išimtis taikoma teisėsaugininkams - už šaudymą į šiuos žaidėjus bausmę taikyti yra draudžiama) - 3600 s. (60 min); [PAKOREGUOTA 01.08]

 

Nespėjau dar nufilmuoti,kai įsirovėt į mechanikų garažą ir visus sušaudėt mus. Bet turiu pakankamus įrodymus,jog nušovėi 2 žaidėjus mieste be jokios priežasties. https://streamable.com/f7633g 

Aš jeigu ka nebe teisesaugininkas jau. :)

Tiesiog atlikau savo,kaip serverio prižiūrėtojo darbą.

 

Ir kitą kartą nepamiršk rašydamas papeikimą pataginti peikiamo administatoriaus ir įkelti kitų žaidėjų /info lenteles,kad jie buvo klubo nariai ar teisėsaugininkai.

Redaguota . Redagavo Zilvis_Gang
  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

13 minutes ago, Zilvis_Gang parašė:

Labas,aš vien dėl taves ir prisijungiau į servą,nes man žmonės skundėsi,jog visus šaudėt iš eilės..Pagal Jail (Įkalinimo)  taisyklęs,išiimtis yra taikoma tik teisėsaugininkam.

Klubai kariauja Los Santos zonose,o ne SF mieste,kada yra su darbinėm aprangom savo bazėse.

Daugiau nei puse serverio priklauso klubams,tačiau nereiškia,kad galima juos šaudyti mieste,kai jie yra su darbine uniforma ir nedalyvauja jokiam veiksme.

  • Masinis šaudymas į žaidėjus (į 2 žaidėjus ir daugiau).  Taip pat bausmė gali būti taikoma, jeigu tas pats žaidėjas sušaudomas 2 kartus iš eilės. Abejais atvejais žaidėjai turi būti pilnai nužudyti (o ne viena kliudyta kulka) (Išimtis taikoma teisėsaugininkams - už šaudymą į šiuos žaidėjus bausmę taikyti yra draudžiama) - 3600 s. (60 min); [PAKOREGUOTA 01.08]

 

Nespėjau dar nufilmuoti,kai įsirovėt į mechanikų garažą ir visus sušaudėt mus. Bet turiu pakankamus įrodymus,jog nušovėi 2 žaidėjus mieste be jokios priežasties. https://streamable.com/f7633g 

Aš jeigu ka nebe teisesaugininkas jau. :)

Tiesiog atlikau savo,kaip serverio prižiūrėtojo darbą.

 

Ir kitą kartą nepamiršk rašydamas papeikimą pataginti peikiamo administatoriaus ir įkelti kitų žaidėjų /info lenteles,kad jie buvo klubo nariai ar teisėsaugininkai.

Pirmame nužudyme (White) jisai į mane trenkė ir tai puikiai matosi klipe kurį įkėlei, o už 1 žmogaus nužudymą gauti masinį šaudymą nėra logiška.

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, Elis_Weedgang parašė:

Pirmame nužudyme (White) jisai į mane trenkė ir tai puikiai matosi klipe kurį įkėlei, o už 1 žmogaus nužudymą gauti masinį šaudymą nėra logiška.

Tu čia rimtai ar prikolini durniu pajungęs? Tai gal jeigu su mašina atsitrenks į tave netyčia irgi galėsi sušaudyti?

Gal žmogus netyčia ctrl paspaude arba pelės klaviša ir trenkė netyčia,čia logiška ir normalu iškart sušaudyti?

Jeigu tau trenkė,tai /kviesti ir policija, o ne šaudyti iškart. Čia ne FreeRoam serveris....

 

Redaguota . Redagavo Zilvis_Gang
  • Patinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.