Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Romka_Ltu

free ban

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Lauris_Game
  2. Pažeidimo aprašymas: paskelbe apie banko plesima kad rm/cn neuzilgo pasirode kad jau rm/cn/Outlawz. jau jie nebeuzsiskaito. nes prima paskelbe apie rm/cn tada sakau pamatysiu Outlawz banke gaus kickus nes as 2lvl admin ir galiu tik kickinti kill negaliu. iskininau 1 karta lukas_zip. paskui kita rusha vel jis buvo ten as parasiau /kick lukas pasalinis banke ir netycia ne ta luka iskikino. nu uz tai gavau bana. turejau gauti 1/2 ir pns.. dbr free banas. o i admin chata iskarto parasiau kad neta 
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):https://imgur.com/a/dp7a7cP
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pagal viska tu /kick naudojai komanda, o turejai naudoti komanda /kill. Ir jeigu nesi 3,4lvl adminas reikejo prasyti kitu, o ne /kick komanda naudoti. Arba bent manes prasyti kad /kill naudociau.. 

https://imgur.com/a/gSuawFW

@Romka_Ltu

Redaguota . Redagavo Lauris_Game
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

tau dar 5 isp det vien del to kad tu turejei juos kill kaip pats katik rašei. o tu toliau dalivavai veiksme o as kol kitu prisiprasysiu issiaiskins ir visa kita tai busit jau pralaimeja ta banka ;)

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Romka_Ltu parašė:

tau dar 5 isp det vien del to kad tu turejei juos kill kaip pats katik rašei. o tu toliau dalivavai veiksme o as kol kitu prisiprasysiu issiaiskins ir visa kita tai busit jau pralaimeja ta banka ;)

O tu turi irodymus kaip jie buvo grobime apacioj ir as buvau kartu su jais?? As bazej vapsie tada dar buvau o veliau atvaziavau i banka.. 

+ Nelaikas ismokti /bausmes??? 

Redaguota . Redagavo Lauris_Game
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Romka_Ltu parašė:
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Lauris_Game
  2. Pažeidimo aprašymas: paskelbe apie banko plesima kad rm/cn neuzilgo pasirode kad jau rm/cn/Outlawz. jau jie nebeuzsiskaito. nes prima paskelbe apie rm/cn tada sakau pamatysiu Outlawz banke gaus kickus nes as 2lvl admin ir galiu tik kickinti kill negaliu. iskininau 1 karta lukas_zip. paskui kita rusha vel jis buvo ten as parasiau /kick lukas pasalinis banke ir netycia ne ta luka iskikino. nu uz tai gavau bana. turejau gauti 1/2 ir pns.. dbr free banas. o i admin chata iskarto parasiau kad neta 
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):https://imgur.com/a/dp7a7cP
  • Pašalinis (dirbantis ne mafijoje/gaujoje) asmuo grobime ANTRĄ KARTĄ (pirmą - /kill) - /lban 2h. NO ISP PLZ 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Ned_Nike parašė:
  • Pašalinis (dirbantis ne mafijoje/gaujoje) asmuo grobime ANTRĄ KARTĄ (pirmą - /kill) - /lban 2h. NO ISP PLZ 

jeigu nemoki skaytyti as esu 2lvl admin. as kill/lban nuo 3lvl. o prasydamas kitu admin per/c ar /admin reiktu jiems issaiskinti priezastis ir pnš. tai uztruktu ilgiau negu banko apiplesimas :D dariau kas mano jegom kolkas galejau tik /jail arba kick. jail nera uz ka deti :P 

prieš 1 valandą, Lauris_Game parašė:

O tu turi irodymus kaip jie buvo grobime apacioj ir as buvau kartu su jais?? As bazej vapsie tada dar buvau o veliau atvaziavau i banka.. 

+ Nelaikas ismokti /bausmes??? 

 man siulai kazka ismokti? pries banindamas prisimink kad del sakykim ir free kicko butu 1/3 ar 1/2. o tu pats žinai kad jis buvo pasalinis banke ir iki pacio bano maciau dar ir kitu pasaliniu kuriems tu nieko nedariai budamas 3 ar 4 lvl admin. kas tavo jegomis. tai tyliai pabuk ir laukiam sprendimo. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pašalinis (dirbantis ne mafijoje/gaujoje) asmuo grobime ANTRĄ KARTĄ (pirmą - /kill) - /lban 2h.  Dėkui už dėmesį, Romkai turėtu būt uždėtas ANTRAS įspėjimas.

Redaguota . Redagavo Davis_Maroz

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 /kick'ai ne pagal bausmes - 2 pažeidimai, blokavimas teisingas. Negali killint, tai nereiškia, kad gali taikyti kitas bausmes. /admin 73 pašalinis grobime

Atmesta.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.