Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Matt_Gregz

Peikiu Fixas_Hyper

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Fixas_Hyper
  2. Pažeidimo aprašymas: Buvau surakintas hp, itartas del nesamoniu ir Fixas mane iskickino, nuo kada nebegalima iseit is hp , norint apeit ikalinima? Dar priezastis gera (Kita) ? :D
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):
  4. bd2e8bd417dff98cc4445380d55505bc42.png
  5. bf7c0b7aeee9cc926f5e2c29daa9b08d15.png
  6. aa504a20570719a5265d66c5f4a08407275.png
Redaguota . Redagavo Matt_Gregz
reikejo papildyt kalejimo laika
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikas tu buvai perspėtas daug kartų ,kad išeitum iš HP Todėl buvai atrakintas ir tu atsisakei todėl gavai kick

 

cPn36MK.pngzEvCFMh.png

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nuo kada turiu iseit is hp ? Nemanau ,kad yra zmoniu kurie savo noru eina i kalejima ::) Per diena ne vien as taip vienas darau beje... ir niekas uz tai nesedi 7h.. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Matt_Gregz parašė:

Nuo kada turiu iseit is hp ? Nemanau ,kad yra zmoniu kurie savo noru eina i kalejima ::) Per diena ne vien as taip vienas darau beje... ir niekas uz tai nesedi 7h.. 

Sveikas turi išeiti ,nes ką daryti teisėsaugai kai žmogus įeina į hp? Laukti? Ar ką daryti. Na taip per diena kiti taip irgi daro ,bet vėliau išeina arba tiesiog praneša žaidėjai į /padmins ,kad žaidėjas hp ir neišeina su /ant Ir administratoriai susitvarko su jais.
Man taip pat buvo taip tai žinau :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Fixas_Hyper parašė:

Sveikas turi išeiti ,nes ką daryti teisėsaugai kai žmogus įeina į hp? Laukti? Ar ką daryti. Na taip per diena kiti taip irgi daro ,bet vėliau išeina arba tiesiog praneša žaidėjai į /padmins ,kad žaidėjas hp ir neišeina su /ant Ir administratoriai susitvarko su jais.
Man taip pat buvo taip tai žinau :)

Tiesa pasakius , zaidziu jau antra savaite i diena po 2-3 h , ir nei karto nemaciau , kad taip butu ivyke. Bet ,tai esme tame,kad jei ir as savo name pasislepciau , ten mane irgi surakint,itart gali , a? :D 

Bet ,kad surakint ir itart LIGONINEI negalima,turi pripazint si fakta :) 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

BTT 15 Taisyklė Jeigu bėglys įbėga į ligoninę ir atsisako iš jos pasišalinti, galima jį surakinti, sudėti starus ir iškickinti iš serverio. (bėglys ligoninėje)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.