Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Dutch_Stuff

Peikiu Ernestas_Delakru

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Ernestas_Delakru
  2. Pažeidimo aprašymas: 2x pažeidė administratoriaus taisykles. Pirmas kartas, kai padarė /to ir bandė nušaut, antras kartas, nes šaudė su spalva.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):  
    Spoiler

    7IAoi.png

Redaguota . Redagavo Dutch_Stuff
RIP ADMIN
  • Patinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 20 valandų, Dutch_Stuff parašė:
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Ernestas_Delakru
  2. Pažeidimo aprašymas: 2x pažeidė administratoriaus taisykles. Pirmas kartas, kai padarė /to ir bandė nušaut, antras kartas, nes šaudė su spalva.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):  
      Peržiūrėti paslėptą turinį

    7IAoi.png

Sveiki, Dirbu mediku todėl gavus iškvietimą bandžiau ji priimti, bet tuo pačiu metu kolegė Bora priėmė kvietimą ir atvyko į iškviesimą, man nepamačius jos atliktų veiksmų ( atsiteleportavau pas asmenį). Pirma karta atsiteleportavus pas žmogų buvau nušautas nors buvau su spalva tai įrodo mano rašyta žinutė ,starai šone ir mano pateikti įrodymai. Kaip gynybą bandžiau naudotis turimomis priemonėmis (ginklu). Pripažįstu savo kaltę, stengsiuosi kad taip nebepasikartotų. Bet manau kad ir šaudantis turi buti irgi nubaustas nepaisant kad neišleido begalės žmonių iš hp įlgą laiką.

Įrodymai: https://imgur.com/a/zi17Qzo

Redaguota . Redagavo Ernestas_Delakru

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Ernestas_Delakru parašė:

Sveiki, Dirbu mediku todėl gavus iškvietimą bandžiau ji priimti, bet tuo pačiu metu kolegė Bora priėmė kvietimą ir atvyko į iškviesimą, man nepamačius jos atliktų veiksmų ( atsiteleportavau pas asmenį). Pirma karta atsiteleportavus pas žmogų buvau nušautas nors buvau su spalva tai įrodo mano rašyta žinutė ,starai šone ir mano pateikti įrodymai. Kaip gynybą bandžiau naudotis turimomis priemonėmis (ginklu). Pripažįstu savo kaltę, stengsiuosi kad taip nebepasikartotų. Bet manau kad ir šaudantis turi buti irgi nubaustas nepaisant kad neišleido begalės žmonių iš hp įlgą laiką.

Įrodymai: https://imgur.com/a/zi17Qzo

Bausmė mano jau atlikta. Sėdėjau 3h jaile  už 255 star. O dėl admin privilegijų naudojimo tegul sprendžia kiti :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Administratoriui skiriami 2 įspėjimai už šaudymą atsiteleportavus ir šaudymą su "/spalva". Tema rakinama.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.