Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Dark_Fexiner

Pasiulymas serveriuj, Rangu sistema.

Recommended Posts

  1. Vardas_Pavardė serveryje: Dark_Fexiner
  2. Pasiūlymo aprašymas: Tai važinėjau dirbau ir į galvą šove pasiulyti serveriuj padaryti rangu sistema, tai kai parašai /sms ir buna tavo nick bei tavo rangas, kad kiti galetu matyti kiek esi pasiekes serveryje bei kiek žaidi laiko +-, tai būtu kaip žaidėjo rangas, esu sugalvojas nemažai rangu bei užduočiu, kad pasikelti ranga, manau daug kam patiktu kai rašai /sms kokiam naujokui ir jis mato tavo ranga bei patis žaidėjai turetu ką veikti, keltis rangus ir stengtis, parašyčiau rangus, bei užduotis privačiai savininkui ar scripteriuj kuris kuria tokius dalykus, jai žadėtumete įgyvenditi toki dalyką.
  3. Pasiūlymo nauda serveriui: Naujokams bei senbuviems būtu daugiau veiklos serveryje, bei idomumas visiems manau;d.
  4. Vaizdinė medžiaga arba nuotrauka(/os): Nuotraukos dbr neturiu bet galečiau padaryti jai sutiktumete:)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tai ten tik xp, bet kai rasai i /sms pvz mano nick Dark_Fexiner ir prie nick buna mano rang pvz pasikeli dideli ir buna ten koksnors, Patirties taškai rodo tsg kiek laiko grindini ir praleidi laiko, bet ne visi i xp ziuri manau butu labai gerai kad padarytumete zaideju rangu sistema:)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Atsakyti...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą..   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo įterpta automatiškai.   Įterpti kaip paprastą nuorodą

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Kraunasi...


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.