Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
White_Rae

Peikiu Fixas_Hyper

Recommended Posts

  • Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Fixas_Hyper
  • Pažeidimo aprašymas: buvau melagingai apkaltintas važevau į kma ir šokau per kalną su mechanikų mašina ir šitas tipo geras 4levelio adminas užbanino mane tipo esu fly hackas jo banas yra atmestas ir aš vėl žaidžiu bet iš joa turėtų būti atimtas 4levelio adminas
  • Pažeidimo įrodymai (foto/video): Įrodymai :))))
  • Patinka 1
  • Nepatinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

 

Na tuose įrodymuose kur gavai ban'a tikrai matosi alt'as na manau ,kad tikrai ban'as yra teisingas ,o jei kas galime ir palyginti 

 

 

Na galime palyginti štai kiti įrodymai

 

 

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Fixas_Hyper parašė:

 

Na tuose įrodymuose kur gavai ban'a tikrai matosi alt'as na manau ,kad tikrai ban'as yra teisingas ,o jei kas galime ir palyginti 

 

 

Na galime palyginti štai kiti įrodymai

 

 

visu pirma aš lekiau nuo mechanikų bazes ir visu antra ne per ten skridau tai vistiek yra atmestas banas todėl sėkmes su isp :)

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

38 minutes ago, White_Rae parašė:

visu pirma aš lekiau nuo mechanikų bazes ir visu antra ne per ten skridau tai vistiek yra atmestas banas todėl sėkmes su isp :)

Sėkmės ir tau;dd jei taip bandai mane išgąsdinti ,bet tiesiog daugiau nekomentuosiu lauksiu Manto sprendimo

Na ir kaip tu rašai tai nėra free ban'as tai yra ban'as su pateiktas įrodymais

 

 

 

Be to kaip man tu pats nusiuntei dabar įrodymus į AŽ. Kur tu nepasieki tokio greičio kaip ban'e

Ir kodėl video pavadinimas yra įžeidžiantis 

 

 

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kadangi baną atmečiau aš, būtent aš ir pakomentuosiu papeikimą. Visi banai yra tikrinami VVP.RLS.LT, kur be bano nuosprendžio, taip pat yra sprendžiamas ir administratoriaus likimas. Įrodymai nebuvo labai stiprūs ir įrodantys kažkokius čytus, galbūt prižiūrėtojui ir kilo abejonė dėl tavo greičio pakitimo vienu momentu, bet tai galėjo būt dėl paprasčiausių išorinių veiksnių. Šiam užblokavimui įrodymų buvo per mažai, už ką blokavimas buvo atmestas. Bet, neskaitant to, Fixas įspėjimo nėra vertas, kadangi tai nebuvo free banas ir įrodymai buvo pateikti. Nors ir prižiūrėtojai turėtų būt labiau motyvuoti ir atidesni nei paprasti administratoriai, bet jei jiems atrodo, jog čytini, jie turi atlikti savo darbą ir tave nubausti, ką šiuo atvėju padarė Fixas.

 

Trumpai sakant, Fixas nepažeidė jokių taisyklių už ką turėtų būt nubaustas. Papeikimas atmestas ir kitam kartui žinok, jog įspėjimai yra dedami iškart sprendžiant bano galutinį nuosprendį.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.