Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Red_Query

čyteris

Recommended Posts

4 minutes ago, Pablo_Huares parašė:

nes ban gawo dar pragaro karalius prigawo ji

 

joptvaimat tu apie banus geriau net nekalbek

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Arunas_Sultan parašė:

Tai pirk nauja

 

 

tu vps ciudaa atsigaves ziuriu atsivelkat i rlsa kad papist proto joshua nebuvo buvo viskas normalei atsigaukit gi jezau

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

nzn pasisaudem bsk su grizliu yra ir cia tu kreivu kulku kazkokiu nejasnu. mazai fps net va toj zonoj cia filmuojant 70-80 o bazej su ciuvais dar mazeu todel nefilmavau

va labanakt

kokybe veleu pageres :--D 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Ray_Allen parašė:

nzn pasisaudem bsk su grizliu yra ir cia tu kreivu kulku kazkokiu nejasnu. mazai fps net va toj zonoj cia filmuojant 70-80 o bazej su ciuvais dar mazeu todel nefilmavau

va labanakt

kokybe veleu pageres :--D 

kzn atsiusi perspektyva is to video kita kalba , dabar be aimo galėjai ateit pasisaudyt ir viskas ,krc laukiam vertigdo ir viskas .

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Red_Query parašė:

kzn atsiusi perspektyva is to video kita kalba , dabar be aimo galėjai ateit pasisaudyt ir viskas ,krc laukiam vertigdo ir viskas .

Ar tau ant tiek galva neisnesa kad neturiu video? ::D 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Ray_Allen parašė:

Ar tau ant tiek galva neisnesa kad neturiu video? ::D 

nu tai tawo bėdos laukiam ka adminai pasakys lol

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 9 valandų, Ray_Allen parašė:

nzn pasisaudem bsk su grizliu yra ir cia tu kreivu kulku kazkokiu nejasnu. mazai fps net va toj zonoj cia filmuojant 70-80 o bazej su ciuvais dar mazeu todel nefilmavau

va labanakt

kokybe veleu pageres :--D 

Blet pamokink ir mane taip atmazint

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Arunas_Sultan parašė:

Blet pamokink ir mane taip atmazint

 

Pns 1-1:20min saudai žmogų, deaglas eina tiesiai, bet kulkos eina i šoną. Va taip va. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 10 valandų, Ray_Allen parašė:

nzn pasisaudem bsk su grizliu yra ir cia tu kreivu kulku kazkokiu nejasnu. mazai fps net va toj zonoj cia filmuojant 70-80 o bazej su ciuvais dar mazeu todel nefilmavau

va labanakt

kokybe veleu pageres :--D 

Nu kažinau tam video kur įkeliai nieko nepataikai o Redo įmestam net pramisines nebuvai , tai atsigauk biski tu tam vidose į mane suleidai 90laipsniu kampu visas kulkas šitam vidose dyglo rankose nenulaikai

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6 minutes ago, Joshua_Haydes parašė:

Nu kažinau tam video kur įkeliai nieko nepataikai o Redo įmestam net pramisines nebuvai , tai atsigauk biski tu tam vidose į mane suleidai 90laipsniu kampu visas kulkas šitam vidose dyglo rankose nenulaikai

Tavo vidose buvai nuo manęs per 5metrus :ddd dar arčiau, issoviau daugiau nei 4, pataikiau 4 xD

Taip išeina, kas ne is lv ir moka pašaudyti, tas ban gauna? xD

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

11 minutes ago, Ray_Allen parašė:

Tavo vidose buvai nuo manęs per 5metrus :ddd dar arčiau, issoviau daugiau nei 4, pataikiau 4 xD

Taip išeina, kas ne is lv ir moka pašaudyti, tas ban gauna? xD

 

Bet tu įdomus su kokiu ten klavisu aktyvuojasi f12 ar f11 , kentuka nufilminai saves negalejai kai pries man saudiai tu pasiziurek kokio skersumo kulkos dar bandai atmazint kad su tabu nors tavo veikejas net nepasisuko i mane tsg tiesiai saudai o man tik hp mazeja

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Joshua_Haydes parašė:

Bet tu įdomus su kokiu ten klavisu aktyvuojasi f12 ar f11 , kentuka nufilminai saves negalejai kai pries man saudiai tu pasiziurek kokio skersumo kulkos dar bandai atmazint kad su tabu nors tavo veikejas net nepasisuko i mane tsg tiesiai saudai o man tik hp mazeja

Nebefreepostink, rašydamas nesąmones. Tiek metų lošiu rls, niekada negavau tikro bano už kažkokius cytinimus,net zonose nenaudojau, dabar pradėsiu naudot, prieš kažkokius randomus atėjusius is lv :DD 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.