Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Diego_Santos

Peikiu Fixa

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Fixas_Hyper
  2. Pažeidimo aprašymas: Free mute, vyko eventas tpvip likau su gyventi liko ir adminmas paklausia kas dar liko as zinoma atrasiau, kad dar likau ir poto numiriau ir mires gavau mute uz bloga /padmins
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/aZPVhjM
  • Patinka 1
  • Cha Cha 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

12 minutes ago, Diego_Santos parašė:
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Fixas_Hyper
  2. Pažeidimo aprašymas: Free mute, vyko eventas tpvip likau su gyventi liko ir adminmas paklausia kas dar liko as zinoma atrasiau, kad dar likau ir poto numiriau ir mires gavau mute uz bloga /padmins
  3.  Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/aZPVhjM

Sveikas ,tu jau buvai miręs štai įrodymai:

ZLxb4iL.png

TnasNeZ.png

CHIAlFU.png

BKQ3mgr.png

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Fixas_Hyper parašė:

Sveikas ,tu jau buvai miręs štai įrodymai:

ZLxb4iL.png

TnasNeZ.png

CHIAlFU.png

BKQ3mgr.png

eventas prasidejo 16:25 miriau 16:24 ? nigga wake up,O del to 16:47 nuotraukos as rasiau pliusiukus kai dar buvau gyvas evente, bet zinoma tu gi smart ass ss darai tik kai jau mires buvau. grats

Redaguota . Redagavo Diego_Santos

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Diego_Santos parašė:

eventas prasidejo 16:25 miriau 16:24 ? nigga wake up

Ane? 
Be to 15:25 pradėjom ieškot
Bet ir pažiūrėk laiką

WJ5PAdm.png

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

9 minutes ago, Fixas_Hyper parašė:

Ane? 

WJ5PAdm.png

https://imgur.com/a/MbcaaMp nu kzn chat loge kaip rodo ? cia dar tik laukia iki 15:25 just saying prasidejo net siek tiek veliau  ir beje pas tave kazkaip cia laikai nesutampa taip 16:24 o kita ss 16:47 ?

Redaguota . Redagavo Diego_Santos

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

9 minutes ago, Diego_Santos parašė:

https://imgur.com/a/MbcaaMp nu kzn chat loge kaip rodo ?

ZLxb4iL.png

 

 

BET JAU ČIA BUVAI Disq. už tai ,kad išėjai iš zonos 

 

 

 

 

Be to čia buvo parašę paskutiniai ,o tavęs nebuvo ,o gale gavai mute ,nors jau buvau disq

 

[15:41:41] {00cc33}* IV lygio administratorius {00cc33}Linux_Kill(73): {33ff33}Kas dar likot? /padmins +++
[15:41:45] {FFFFFF}Invision_Power(57) administratoriams (/az 57): +++
[15:41:46] {FFFFFF}Babuinas_Vanduo(50) administratoriams (/az 50): +++
[15:41:46] {FFFFFF}Nieko_Asmenisko(72) administratoriams (/az 72): +++
[15:41:48] {FFFFFF}Simas_Nisco(62) administratoriams (/az 62): +++

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Fixas_Hyper parašė:

ZLxb4iL.png

 

 

BET JAU ČIA BUVAI Disq. už tai ,kad išėjai iš zonos 

tai dar laiko buvo sleptis ? as gal pabegau per tas 16 sekundziu pasislept sitas ss nieko neirodo. nepamirsk eventas 16:25 prasideda, o kitas ss 16:47 nigga nesimazink kazkaip jau slyst pradedi

Redaguota . Redagavo Diego_Santos

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Diego_Santos parašė:

tai dar laiko buvo sleptis ? as gal pabegau per tas 16 sekundziu pasislept sitas ss nieko neirodo. nepamirsk eventas 16:25 prasideda

Kokia 16:25 Valandą laiko slėpsiesi taigi prasideda 15:25 tikrai nebūtum spėjąs ,nes vėliau gavai /kill tada Ligoninė 30-60sec ,o jai būtum daręs ir /tpvip ,mes buvome prie /tpvip teleporto vietos nemeluok čia..

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Fixas_Hyper parašė:

Kokia 16:25 Valandą laiko slėpsiesi taigi prasideda 15:25 tikrai nebūtum spėjąs Ligoninė 30-60sec ,o jai būtum daręs ir /tpvip ,mes buvome prie /tpvip teleporto vietos nemeluok čia..

Is valties issokau per borta  va ten atgal pavaziavus jeigu neadeina. nedaeina beto jeigu ir buciau diskvalifikuotas kazkas per /s butu parases , taciau siuo atveju neparase? bruh tiesiog baik

Matau,kad save bandai traukti is duobes , bet tau nesiseka tiesiog palik viska nuspresti Mantui ir netersk temos.

Redaguota . Redagavo Diego_Santos

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Diego_Santos parašė:

Is valties issokau per borta ? nedaeina beto jeigu ir buciau diskvalifikuotas kazkas per /s butu parases , taciau siuo atveju neparase? bruh tiesiog baik

ZLxb4iL.png

 

 

LIPTI Į BETKOKĮ TRANSPORTĄ NEGALIMA TAI IR VISKAS JAI BŪSIU NUBAUSTAS TAI IR BŪSIU ,NEBEKOMENTUOSIU LAUKSIU PRIŽIŪRĖTOJO ARBA PRIŽIŪRĖTOJOS SPRENDIMO

 

 

 


PAPILDAU:

Jau net ir tavo nuotraukoje matosi ,kad esi liko gyventi ir negali suvokti ,kad vistiek mirsi ir nebedalyvausi?
a14mUHI.png

  • Patinka 1
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Fixas_Hyper parašė:

ZLxb4iL.png

 

 

LIPTI Į BETKOKĮ TRANSPORTĄ NEGALIMA TAI IR VISKAS JAI BŪSIU NUBAUSTAS TAI IR BŪSIU ,NEBEKOMENTUOSIU LAUKSIU PRIŽIŪRĖTOJO ARBA PRIŽIŪRĖTOJOS SPRENDIMO

Parodyk man, jog kazkas per /s parase jog as buvau diskvalifikuotas pls.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveiki, kadangi eventą organizavau aš - įsiterpsiu. Eventas prasidėjo 15:25. Kas buvo mirę po šio laiko - buvo out. Mutinama buvo už melavimus į /padmins, kuomet klausėme kas likę. 

http://prntscr.com/rlxj4z Šioje nuotraukoje galima pamatyti, jog buvai parašęs, kad dar esi gyvas. Aš viešai nepranešiau, jog buvai miręs, kadangi žudžiau aš, Laurynas, Fixas ir Loleris (mes buvom ieškantys) ir visko nespėjau padaryti. TAČIAU http://prntscr.com/rlxksp šioje nuotraukoje matosi, jog pranešęs apie savo išlikimą nebuvai ir į šiuos žaidėjus orientavomės. Po 2-3 min. pranešimai, jog yra gyvas iš kitų žaidėjų buvo tiesiog mutinama. Btw fixas numetė įrodymus, kaip esi ligoninėje. Prašau stop freepost...

Redaguota . Redagavo Linux_Kill
no isp pls
  • Patinka 1
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Linux_Kill parašė:

Sveiki, kadangi eventą organizavau aš - įsiterpsiu. Eventas prasidėjo 15:25. Kas buvo mirę po šio laiko - buvo out. Mutinama buvo už melavimus į /padmins, kuomet klausėme kas likę. 

http://prntscr.com/rlxj4z Šioje nuotraukoje galima pamatyti, jog buvai parašęs, kad dar esi gyvas. Aš viešai nepranešiau, jog buvai miręs, kadangi žudžiau aš, Laurynas, Fixas ir Loleris (mes buvom ieškantys) ir visko nespėjau padaryti. TAČIAU http://prntscr.com/rlxksp šioje nuotraukoje matosi, jog pranešęs apie savo išlikimą nebuvai ir į šiuos žaidėjus orientavomės. Po 2-3 min. pranešimai, jog yra gyvas iš kitų žaidėjų buvo tiesiog mutinama. Btw fixas numetė įrodymus, kaip esi ligoninėje. Prašau stop freepost...

Nuotrauka is hp daryta 16:47 nigga u high ? , kad praleidau viena klausima tai nereiskias, kad iskritau btw mano ss paziurek, kad dar buvau vipe 16:47 su gyventi liko.

Redaguota . Redagavo Diego_Santos
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 2 valandų, Fixas_Hyper parašė:

ZLxb4iL.png

 

 

LIPTI Į BETKOKĮ TRANSPORTĄ NEGALIMA TAI IR VISKAS JAI BŪSIU NUBAUSTAS TAI IR BŪSIU ,NEBEKOMENTUOSIU LAUKSIU PRIŽIŪRĖTOJO ARBA PRIŽIŪRĖTOJOS SPRENDIMO

 

 

 


PAPILDAU:

Jau net ir tavo nuotraukoje matosi ,kad esi liko gyventi ir negali suvokti ,kad vistiek mirsi ir nebedalyvausi?
a14mUHI.png

DDD jeigu gyventi liko tai negali laimeti ? nebestumk gal paskutinis likau is kur man zinot ? gera logika ipises

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pažeidei event'o taisyklę, pagal kurią negalėjai naudotis jokiomis tr. priemonėmis - buvai nužudytas su /kill komanda. Nužudymas patvirtintas serverio log'ais.

Pažeidęs taisyklę ir nužudytas į eventą sugrįžti teisės neturi, nes automatiškai esi diskvalifikuojamas. 

Tačiau, kad ir kaip bebūtų, toliau dalyvavai event'e. Išėjai už evento ribų - į vandenį. Ne tik, kad būtum diskvalifikuotas antrą kartą, bet buvai nušautas event'ą organizuojančių administratorių. "Gyventi liko" būsena nėra buvimas gyvu, nes tuo metu, funkcionuoti kaip pilnavertis žaidėjas negali. Bet vistiek rašei į /padmins, jog esi gyvas, todėl užtildymas yra teisingas.

Atmesta.

  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.