Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Klaudijus_Klaudijuz

Danillo_Karpiz

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Danillo_Karpiz
  2. Pažeidimo aprašymas: free kick :) 

Pažeidimo įrodymai (foto/video): Nuolatinis free kickinimas 
https://imgur.com/a/6kOcaix
beNExxA.pngdar keli iš chatlog'ų
[15:38:11] [KICK] Administratorius Danillo_Karpiz išmetė Vierch_Rajon iš serverio [Mušimasis ligoninėje]

[15:39:55]  [KICK] Administratorius Danillo_Karpiz išmetė Vierch_Rajon iš serverio [Mušimasis ligoninėje]

[15:41:39]  [KICK] Administratorius Danillo_Karpiz išmetė Vierch_Rajon iš serverio [Kita]

[16:07:15] [KICK] Administratorius Danillo_Karpiz išmetė Vierch_Rajon iš serverio [Buvimas AFK vietoje, kai trugdo kitiems žaidėjams]

  • Cha Cha 1
  • Pasimetęs (-usi) 3
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

sveikas mylimasis mano klaudijeu, senaj pasiilgau taves. tavo irodymai visiskai debiliski ir nieko nesuprantu, tai nieko neirodo, kad jie yra free kickai? is ligonines negalejau iseiti, Vierch_Rajon muse mane labai stiprej ligoninej. irodymai apacioje del kai kuriu kicku :)

 

https://imgur.com/a/EpRw1px

 

p.s. ka irodo sita nuotrauka? http://prntscr.com/na2uku

Redaguota . Redagavo Danillo_Karpiz
  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Danillo_Karpiz parašė:

sveikas mylimasis mano klaudijeu, senaj pasiilgau taves. tavo irodymai visiskai debiliski ir nieko nesuprantu, tai nieko neirodo, kad jie yra free kickai? is ligonines negalejau iseiti, Vierch_Rajon muse mane labai stiprej ligoninej. irodymai apacioje del kai kuriu kicku :)

 

https://imgur.com/a/EpRw1px

įrodymai dėl KITA ir mušimosi ligoninėj 2x?

 

iškart padarius /pzu režimą būna kad išmeta žaidėją AFK, tik nelabai suprantu kaip jis per 2sek spėjo išeit į AFK? :)

FQPNjth.jpg

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Klaudijus_Klaudijuz parašė:

įrodymai dėl KITA ir mušimosi ligoninėj 2x?

Sup, Buvau aš trankes ta danila karpiza prisipažystu so yeah ...

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Klaudijus_Klaudijuz parašė:

įrodymai dėl KITA ir mušimosi ligoninėj 2x?

 

iškart padarius /pzu režimą būna kad išmeta žaidėją AFK, tik nelabai suprantu kaip jis per 2sek spėjo išeit į AFK? :)

FQPNjth.jpg

Sveikas xd o kur tavo įrodymai apie "Kita" kickus ir t.t. ? Chatlog'as? :D Nebesvaik, atsirado teisybės ieškotojas. "iškart padarius /pzu režimą būna kad išmeta žaidėją AFK" ?????? Kas čia per atmazas?

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Klaudijus_Klaudijuz parašė:

įrodymai dėl KITA ir mušimosi ligoninėj 2x?

 

iškart padarius /pzu režimą būna kad išmeta žaidėją AFK, tik nelabai suprantu kaip jis per 2sek spėjo išeit į AFK? :)

FQPNjth.jpg

 

irodymai SAKIAU, kad kai kuriu nusizengimu, kiekvieno nedarau irodymo, nera visi verksniai kaip tu klaudijau :)

 

is ko tu sprendi, kad per 2sekundes isejo i afk?:)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Danillo_Karpiz parašė:

 

irodymai SAKIAU, kad kai kuriu nusizengimu, kiekvieno nedarau irodymo, nera visi verksniai kaip tu klaudijau :)

 

is ko tu sprendi, kad per 2sekundes isejo i afk?:)

Pažiūrėk pirmą nuorodą kur atrašo dar Tyleriui, o po 2sek kick gauna :) reikia turėti visus įrodymus :)

 

 

NEDISKUTUOSIU TOLIAU, LAUKIAM SVIDERSKO ATSAKYMO :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Klaudijus_Klaudijuz parašė:

Pažiūrėk pirmą nuorodą kur atrašo dar Tyleriui, o po 2sek kick gauna :) reikia turėti visus įrodymus :)

o diewe koks tu kiauras... ;/ tyleris susirasineja su tekashiu, kicka gauna taska... :D:D

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Klaudijus_Klaudijuz parašė:

Pažiūrėk pirmą nuorodą kur atrašo dar Tyleriui, o po 2sek kick gauna :) reikia turėti visus įrodymus :)

KO TAU DAR NEUŽTENKA? Parodė nuotrauką, kurioj LABAI AIŠKIAI matosi, kad jobanas Vierchas yra AFK, kas tau dar ramybės neduoda ? Tavo tas chatlog'as nėra kaip įrodymas už free kick. Belekada galiu atsidaryt jį ir prirašyt, kad užbaninai kažką. 

  • Patinka 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Klaudijus_Klaudijuz parašė:

Pažiūrėk pirmą nuorodą kur atrašo dar Tyleriui, o po 2sek kick gauna :) reikia turėti visus įrodymus :)

 

 

NEDISKUTUOSIU TOLIAU, LAUKIAM SVIDERSKO ATSAKYMO :)

Nepagaunu aš tavęs :D Tyleris su Tekashiu kalba, bet kicką gaunu aš, kaip ir turėjo būt? Kur čia įrodymai kad jis po 2 sec atrašo ir kicką duodą? wtf.

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

14 minutes ago, Vladimir_Kastet parašė:

Sveikas xd o kur tavo įrodymai apie "Kita" kickus ir t.t. ? Chatlog'as? :D Nebesvaik, atsirado teisybės ieškotojas. "iškart padarius /pzu režimą būna kad išmeta žaidėją AFK" ?????? Kas čia per atmazas?

7. Temoje komentuoja tik nukentėjusysis(žaidėjas), peikiamas administratorius ir su papeikimu susiję asmenys.

 

Baigiam diskusijas ir laukiam MANTO sprendimo!

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Papildomai į šitą papeikimą :))) stipriai abejoju, kad serverio prižiūrėtojas turi būti ant tiek nusispjovęs į savo turimas pareigas, kad ir eina paskutinės dienos tam :) 

 

6723e8d725b92f193754c92c0580d110573.png

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Danillo_Karpiz parašė:

Papildomai į šitą papeikimą :))) stipriai abejoju, kad serverio prižiūrėtojas turi būti ant tiek nusispjovęs į savo turimas pareigas, kad ir eina paskutinės dienos tam :) 

 

6723e8d725b92f193754c92c0580d110573.png

 

;D nusispjovęs jai būčiau, nepadėčiau žaidėjam, ir banyčiau, mutinčiau, kickinčiau free kaip kai kurie :), tau taip atsakiau, kad nebezystum man į /sms, ts poke ir visur kur tik įmanoma :)

  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.