Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Stanley_Marshall

Peikiu Pink_N

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Pink_Nightmare
  2. Pažeidimo aprašymas: Prisijungiau į serveri su draugais atvažiave aš viena karta nušoviau ja, ji man dėjo už masini :)
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):  https://imgur.com/a/Lb1u5vf
  • Patinka 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1) Forumo taisyklėse parašyta, kad žaidimo V_P turėtų sutapti su forumo V_P. Tad papeikimas vien dėl to turėtų būt atmestas;

2) Situacija buvo tokia: padėjau žaidėjui su pasiekimu 100k ir 1mln rankose, tu atvykęs į banką su savo draugais, neturėdamas ką veikt pradėjai šaudyti į mane, trukdydamas administratoriaus darbui, prie to pačio nušovei ir žmogų, kuriam aš padėjau. Visiškai pilnų įrodymų neturiu, tačiau turiu video įrašą, kuriame tu nušauni mane, taip trukdydamas man atlikti savo darbą. Galbūt mano kaltė, kad nespėjau nufilmuot, kai tryse šaudėt ir į žaidėją, kuriam padėjau su pasiekimu, bet bent turiu kai nušauni ir mane.

 

 

 

 

PRIDEDU: Pačioje pradžioje matosi, kaip guli žmogaus lavonas kuriam aš padėjau.

  • Patinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

21 minutes ago, Pink_Nightmare parašė:

1) Forumo taisyklėse parašyta, kad žaidimo V_P turėtų sutapti su forumo V_P. Tad papeikimas vien dėl to turėtų būt atmestas;

2) Situacija buvo tokia: padėjau žaidėjui su pasiekimu 100k ir 1mln rankose, tu atvykęs į banką su savo draugais, neturėdamas ką veikt pradėjai šaudyti į mane, trukdydamas administratoriaus darbui, prie to pačio nušovei ir žmogų, kuriam aš padėjau. Visiškai pilnų įrodymų neturiu, tačiau turiu video įrašą, kuriame tu nušauni mane, taip trukdydamas man atlikti savo darbą. Galbūt mano kaltė, kad nespėjau nufilmuot, kai tryse šaudėt ir į žaidėją, kuriam padėjau su pasiekimu, bet bent turiu kai nušauni ir mane.

 

 

 

 

PRIDEDU: Pačioje pradžioje matosi, kaip guli žmogaus lavonas kuriam aš padėjau.

Gerbiama Karina

1. Mano irodymose matosi /hitreg , kad šaudžiau tik tave. https://imgur.com/a/V2mdqFU

2. Reikėjo patikrinti Micheal arba Justas_Tylek /hitreg nes jie nušove ta žaidėja.

3. Jau paskleista po visa foruma, kad gavau bana su Vycka forumu tai rašau per ši.

4. Irodymai aiškus pateikti mano tai kad UNJAILINAM ;)

Jokiu pykčiu.

Redaguota . Redagavo Stanley_Marshall
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Stanley_Marshall parašė:

Gerbiama Karina

1. Mano irodymose matosi /hitreg , kad šaudžiau tik tave. https://imgur.com/a/V2mdqFU

2. Reikėjo patikrinti Micheal arba Justas_Tylek /hitreg nes jie nušove ta žaidėja.

3. Jau paskleista po visa foruma, kad gavau bana su Vycka forumu tai rašau per ši.

4. Irodymai aiškus pateikti mano tai kad UNJAILINAM ;)

Jokiu pykčiu.

Naa pykčių čia ir nėra. Paprasčiausiai tavo /hitreg įrodymuose ir neturėtų rodyt tai, kad tu į jį šaudei, kadangi mane nušovei tik vėliau ir /hitreg užfloodintas tik mano.
Na žodžiu, nediskutuokim ir laukim AP sprendimo. Jei jam pasirodys, kad jailas nepelnytas - gausiu įspėjimą.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Pink_Nightmare parašė:

Naa pykčių čia ir nėra. Paprasčiausiai tavo /hitreg įrodymuose ir neturėtų rodyt tai, kad tu į jį šaudei, kadangi mane nušovei tik vėliau ir /hitreg užfloodintas tik mano.
Na žodžiu, nediskutuokim ir laukim AP sprendimo. Jei jam pasirodys, kad jailas nepelnytas - gausiu įspėjimą.

Dar noriu pridurti, kad darbo iki galo nepadariai nes jus nepatikrinai /hitreg jei jie nepadare relogo gali tuoj pat patikrinti ;) 

  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.