Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Matthew_Escobar

Zilvis_Gang

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Zilvis_Gang
  2. Pažeidimo aprašymas:  Žaidėjas gavęs serverio prižiūrėtoją 2024-01-18d buvo padaręs vieną /joinbb eventą, paprašius jo padaryti ignoruoja arba atsako "kam man daryti jeigu kiti daro, koks skirtumas juk". 
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):manau , kad nereikia jokių vaizdinių įrodymų, tai mato visi serverio žaidėjai.
Redaguota . Redagavo Matthew_Escobar
  • Patinka 3
  • Pasimetęs (-usi) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

34 minutes ago, Matthew_Escobar parašė:
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Zilvis_Gang
  2. Pažeidimo aprašymas:  Žaidėjas gavęs serverio prižiūrėtoją 2024-01-18d buvo padaręs vieną /joinbb eventą, paprašius jo padaryti ignoruoja arba atsako "kam man daryti jeigu kiti daro, koks skirtumas juk". 
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):manau , kad nereikia jokių vaizdinių įrodymų, tai mato visi serverio žaidėjai.

Sakiau,kad kam daryti even't,jeigu jis ką tik prieš 5min. buvo? Tu sakai,bet ne tu darei,o aš tavęs paklausiau,koks skirtumas aš ar kažkas kitas? Esmė tame,kad event buvo..Kiti serverio prižiūrėtojai norėdami prieš mane pasirodyti aktyviai juos daro,todėl aš nematau prasmės kas 10-20min. daryti event'us. Antras dalykas aš @Toyo_Yellopaaiškinau asmeniškai,kodėl pastaruoju metu nedarau event'u,esu susitaręs su Vikarijus_Finger,kad supažindins manę su visą event kūrimo sistema,tada pradėsiu kūrti event'us.Beje serverio prižiūrėtojo pareigos,tai nėra vien tik event kūrimas.Pati svarbiausia serverio prižiūrėtojo rolė yra suteikti profesionalia pagalbą žaidėjam,užtikrinti ir prižiūrėti tvarką serveryje,taip pat visalaiką išlaikyti profesionalumą ir būti pavizdys visiem. Jeigu jūs galvojate,kad serverio prižiūrėtojas,tik tam,jog daryti pastoviai eventus,tai jūs labai klystate. Jeigu sakysite,kad aš nesuteikiu pagalbos serveryje,tai žinokit,kad aš nelenktyniauju atsakinėdamas į /az ir nesirenku fake statiskos.aš visalaiką serveryje esu ant ryšio ir taip pat ir discorde,esu visad pasiruošęs suteikti pagalbą ir išspręsti problemas,tačiau jūs rimtais klausimais nesikreipiate,jūs tik rašynėjate nesamoningas žinutęs į /padmins ir /c ir visuose chat'uose siekdami nuversti mane.Kas supranta serverio prižiūrėtojo pareigas tas ir įvertins mano darbą ir įndelį,nepamiršk,kad čia dar tik pirma savaitė mano.Beje ačiū už papeikimą,nes atsirado proga viešai paaiškinti,kas yra serverio prižiūrėtojas ir kokia jo rolė žaidime :) Aš išmanau visas administratoriaus taisyklęs ir serverio prižiūrėtojo pareigas,todėl nei kiek neapsikraunu ir tikrai manęs neišprovokuosit :) Tie kas norite mane nuversti,tai ieškokite problemų savyje,o ne manyje :)

Redaguota . Redagavo Zilvis_Gang
  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, Zilvis_Gang parašė:

Sakiau,kad kam daryti even't,jeigu jis ką tik prieš 5min. buvo? Tu sakai,bet ne tu darei,o aš tavęs paklausiau,koks skirtumas aš ar kažkas kitas? Esmė tame,kad event buvo..Kiti serverio prižiūrėtojai norėdami prieš mane pasirodyti aktyviai juos daro,todėl aš nematau prasmės kas 10-20min. daryti event'us. Antras dalykas aš @Toyo_Yellopaaiškinau asmeniškai,kodėl pastaruoju metu nedarau event'u,esu susitaręs su Vikarijus_Finger,kad supažindins manę su visą event kūrimo sistema,tada pradėsiu kūrti event'us.Beje serverio prižiūrėtojo pareigos,tai nėra vien tik event kūrimas.Pati svarbiausia serverio prižiūrėtojo rolė yra suteikti profesionalia pagalbą žaidėjam,užtikrinti ir prižiūrėti tvarką serveryje,taip pat visalaiką išlaikyti profesionalumą ir būti pavizdys visiem. Jeigu jūs galvojate,kad serverio prižiūrėtojas,tik tam,jog daryti pastoviai eventus,tai jūs labai klystate. Jeigu sakysite,kad aš nesuteikiu pagalbos serveryje,tai žinokit,kad aš nelenktyniauju atsakinėdamas į /az ir nesirenku fake statiskos.aš visalaiką serveryje esu ant ryšio ir taip pat ir discorde,esu visad pasiruošęs suteikti pagalbą ir išspręsti problemas,tačiau jūs rimtai klausimais nesikreipiate,jūs tik rašynėjate nesamoningas žinutęs į /padmins ir /c ir visuose chat'uose siekdami nuversti mane.Kas supranta serverio prižiūrėtojo pareigas tas ir įvertins mano darbą ir įndelį,nepamiršk,kad čia dar tik pirma savaitė mano.Beje ačiū už papeikimą,nes atsirado proga viešai paaiškinti,kas yra serverio prižiūrėtojas ir kokia jo rolė žaidime :) Aš išmanau visas administratoriaus taisyklęs ir serverio prižiūrėtojo pareigas,todėl nei kiek neapsikraunu ir tikrai manęs neišprovokuosit :) Tie kas norite mane nuversti,tai ieškokite problemų savyje,o ne manyje :)

kurį laiką serveryje nebuvo jokių event, paprašius tavęs ignoravai tiesiog, nemanau, kad tiesiog gavus serverio prižiūrėtoją, reikia tik suteikt pagalbą, galėtum padaryt event kartas nuo karto, o iš tavęs to nė nematyt :)  Mano žiniomis serverio prižiūretojas tu ne pirmą kartą, tai nemanau , kad tave reiktų supažindinti su sistemomis, beje visada gali paprašyti dabartinių prižiūrėtojų komandos pagalbos @Nina_Yoo, @Martis_Beleka

Redaguota . Redagavo Matthew_Escobar
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

a994412bcd90378986bbbee8b5f08aeb547.png

 

 

Nu kam tu meluoji,kad aš ignoruoju tave? Tau buvo ne kartą mandagiai ir gražiai paaiškinta,net chat'e matosi,kad Martis prieš 20 sekundžių event'ą baigė ir tu iškart manės prašai vėl padaryti..

 

Niekas manęs neprašinėja daryti tu event'ų apart jūsų ... grupelė,kurie mane bando nuversti,man tai juokinga :D

 

Aš turiu visą papkė įrodymų ką jus čia išdarinėjat,jūs tik sau pakenksit taip elgdiamiesi,dar kartą sakau,ieškokite problemų ne manyje,o savyje :)

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Zilvis_Gang parašė:

a994412bcd90378986bbbee8b5f08aeb547.png

 

 

Nu kam tu meluoji,kad aš ignoruoju tave? Tau buvo ne kartą mandagiai ir gražiai paaiškinta,net chat'e matosi,kad Martis prieš 20 sekundžių event'ą baigė ir tu iškart manės prašai vėl padaryti..

 

Niekas manęs neprašinėja daryti tu event'ų apart jūsų ... grupelė,kurie mane bando nuversti,man tai juokinga :D

 

Aš turiu visą papkė įrodymų ką jus čia išdarinėjat,jūs tik sau pakenksit taip elgdiamiesi,dar kartą sakau,ieškokite problemų ne manyje,o savyje :)

šiandien?

Aš:"esi?"

Žilvis:"esu"

aš:"gal padarytum kokį parkour eventą"

Žilvis: ..............

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Matthew_Escobar parašė:

šiandien?

Aš:"esi?"

Žilvis:"esu"

aš:"gal padarytum kokį parkour eventą"

Žilvis: ..............

Todėl nes aš tau kokius 5-7 kartus mandagiai paaiškinau ir atsakiau,tu vistiek rašineji tapati,džiaukis,kad ignoruoju tiesiog,nes kitą kartą gali gauti mute už bereikšmius /sms ...

 

Gal pradėkit ir jūs patys kažką naudingo daryti projekto labui,o ne tiktais ižeidinėti visus per /vc /c  ir pnš. , elkites kaip žmonės,bendraukit kaip žmonės,gausit ir jūs tas pareigas :)

 

Pats Matthew naudoji administratoriaus komandas ne pagal paskirtį,žaidime įžeidinėji ir elgiesi nepagarbiai su kitais. Jeigu nori kažkokių tai pareigų serveryje,elkis tinkamai ir būsi tinkamai įvertintas. Draugiškai  dar kartą patariu tau,ieškok problemų savyje,o ne manyje.

 

Beto Projekto prižiūrėtojai nėra kvaili,viską mato,visas statistikas ir viską suprantą :)

Redaguota . Redagavo Zilvis_Gang

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Zilvis_Gang parašė:

Todėl nes aš tau kokius 5-7 kartus mandagiai paaiškinau ir atsakiau,tu vistiek rašineji tapati,džiaukis,kad ignoruoju tiesiog,nes kitą kartą gali gauti mute už bereikšmius /sms ...

 

Gal pradėkit ir jūs patys kažką naudingo daryti projekto labui,o ne tiktais ižeidinėti visus per /vc /c  ir pnš. , elkites kaip žmonės,bendraukit kaip žmonės,gausit ir jūs tas pareigas :)

eina kalba apie žaidėjų prašymus, @Nina_Yoo ir @Martis_Belekadaro eventus, nes neturi daugiau ko imtis, nes tu nieko nedarai. daugiau nediskutuosiu

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Aš savo poziciją pasakiau,projekto prižiūrėtojai nėra kvaili,viską mato ir supranta,tai gal nebediskutuokime ir palikime jiems spręsti :) 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Papeikimas dėl to, nes nepadarė event'o pagal tavo prašymą? Serverio prižiūrėtojai neprivalo šokti aplink žaidėjų norus. Prižiūrėtojams yra rekomenduojama rengti event'us kylant žaidėjų skaičiui, kad renginiuose dalyvautų didesnis kiekis žmonių, ir juos laimėtų ne tie patys 5 žmonės. Su Toyo esam tos pačios nuomonės, čia labiau panašu į bandymą nuversti/pakenkti, nei realų papeikimą dėl kokių nors pažeidimų. 

  • Patinka 8
  • Dėkingas (-a) 1
  • Nustebęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.