Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
The_Smecher

Tpaba_Akgandzia ???

Recommended Posts

Kaip ir visada, pati pradžia visi draugelej, hebra, tyms tipo. Ir baigiasi kaip ir visada - banai, patyčios, dossinimai. Aš pats kai buvau gs pavs man taspats buvo, atrodo prapisi galvoji *keiksmai* nesamone čyteriai visi ten ir taip prasideda ta nepykanta. Atsiprašau dėl tų papeikimu @Feat_Thompson myliu tave, dekuj už tą veiksma ir tuos nervus, myliu seni. Smečas ir Babidis mano nuomone abudu yra verti to 100 % procentų, tačiau yra kaip yra. Zonos yra skirtos chill pasikapot, pažvengt, kartais patryhardint, tačiau dabar viskas nuejo per toli. As per sušiktus dosus negalu karoce nd padaryt.. Tamo nekraun. Tiesiog nusiraminkit procentai tai tik paprasti pixeliai ekrane. Ar 0 ar 100 koks skirtumas,gerbkim vieni kitus. Ajjo Yra norinčių į PD?

  • Patinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

37 minutes ago, Justas_Ses parašė:

xdd kartais atrodo jog geriau koks naujokas gaujoj pasimtu direktoriu,turbut ir tas sugebetu idomesni ir SVARESNI veiksma gaujose padaryt. Atsimenu dirbau pas Black_Devil gs ir berods buvo Povilas_Lietuvis tb drk,sitie du ciuvai visiskai beveik be patirties ateje i gauju bosus sukure idomesni veiksma.. Per mano zaidimo metus(nuo 2015) vienintelis kartas kada nesigailiu atejes i gaujas. Paskutini karta gaujose esu buves pas Corleone kai bv tb bosu,nuo to karto nei kojos nezengiu i gaujas. Tiesiog dabar yra taip,kad jeigu nefilmuoji visos zonos ir gauni bana - dideli tikimybe jog busi neatblokuotas(o jei kompai neisnes filmavimo tada gali per kita acc doneit saudytis). Jauciu siuo metu gaujose didesne itampa yra kaip nuverst priesingos gaujos drk,negu kokia zona laimet. Seniau gaujiniai dziaugdavos killa gave,o dabar dziaugias pagave kazka su spreadu arba aimu =d.Nesu nei uz viena puse,nieko nei pries tb nei pries gs neturiu,bet jus kaip projekto senbuviai galetumet TIKRAI geresni veiksma padaryt gaujose. Va ce mano atsakymas Smecai,kode neinu i gaujas @The_Smecher

Kokiais 2015? Kokį geresnį veiksmą sukurdavo? 6x6 ?? :DD va db tj veiksmas kaip kartais full abejos pusės prisijungia, bet ne esmė. P.s daugiau nekomentuosiu, nes mano komentaras surenka daugiau reactions negu gs turi procu. :))))

Redaguota . Redagavo Barrio_Guerilla
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Barrio_Guerilla parašė:

Kokiais 2015? Kokį geresnį veiksmą sukurdavo? 6x6 ?? :DD va db tj veiksmas kaip kartais full abejos pusės prisijungia, bet ne esmė. :)

geras veiksmas? ;ddd persiskaityk sios temos pavadinima,paskaityk visa papeikima ir pasakyk ar geras veiksmas skaityt ka cia komentuoja kiti xdd jau geriau 6x6 kurie moka normaliai pasisaudyt be jokiu verkimu ir banu uz isbegima uz zonos negu puse prisijungusiu kuriu ir tai puse atkrenta uz ddosa arba gauna banus uz tai kad milimetra isbega is zonos xD  jei tau cia geras veiksmas skaityt dramas,tai nzn =d

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Justas_Ses parašė:

geras veiksmas? ;ddd persiskaityk sios temos pavadinima,paskaityk visa papeikima ir pasakyk ar geras veiksmas skaityt ka cia komentuoja kiti xdd jau geriau 6x6 kurie moka normaliai pasisaudyt be jokiu verkimu ir banu uz isbegima uz zonos negu puse prisijungusiu kuriu ir tai puse atkrenta uz ddosa arba gauna banus uz tai kad milimetra isbega is zonos xD  jei tau cia geras veiksmas skaityt dramas,tai nzn =d

Tau rmt tos antrokes susuko prota

Nu gr, kad ir kaip man patinka čia troolint, bet daugiau nekomentosiu GAL(? XD) Peace out.

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Erlandas - dvylikametis berniukas, kuris užstrigęs aštuoniolikmečio kūne.

O šitas nors iš senesnių archyvų, but still...

0SeVKi0.png

 

Redaguota . Redagavo Dovis_Elemo

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Net akys verkia kaikuriuos skaityt komentarus jau tokias nesamones rasot net nezinodami nieko bele kad parasyt :D o kad viskas bus taip papeikimai free banai ir panasiai buvo aisku senai niekada nebuna zonu taikiai tik viena karta manau buvo idomios ir taikios zonos kai tie procentai nieko nereiske svarbiausia budavo linksma ir idomu visi susirinkdavo i viena ts ir saudidavom spreadai relogai budavo nesvarbu o dabar speceliai iesko uz ka tik ipist ban isbegi is zonos netycia bam ziuri jau bane sedi :D seni geri laikai buvo

va tik kas nepatinka tai  dabar kas vyksta labai jau per daug tu free banu per paskutinias zonas atrodo kad jei praras tuos 5 procentus kazkokia tragedija atsitiks :D o tie kurie cia raso neatlaikot spaudimo ir panasiai geriau patylekit pabukit savo vietoi nes isisokat lyg butumet dievai serve nors realiai rasinejat daugiau negu darot :D

Redaguota . Redagavo Lukas_Thugg
  • Patinka 7

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Noriu pridėti, kad Tpaba “paliko„  DP pareigas, bet įtakos dar daug turi. 

 

Buvo pabandyta parašyti už Freddy_Shishkin leidimo dirbti gaujuose/mafijose. Pagal IP patikrino, kad iš GS pusės, leidimas neduotas.  Sutapimas? XD

 

PRIEŠ SEIMĄ NEPAKOVOSI.

 

 

 

  1. Lukas_Monstr | Čytinimas | 3'000'000€ | 2018.10.24     Jis sąraše 229, kodėl leista išsipirkti čytinimą ? :X (DIRBA BALLAS)
  2. Gintas_Chuwak | Čytinimas | 2018.10.17 (Leidimas dirbti TB) Jis sąraše 219, išsipirkimo jau nebėra, bet leidimas yra :DDD (DIRBA BALLAS)
  3. The_Duszgas | Čytinimas | Išpirka 1'000'000€ | 2018.10.10 Jis sąraše 214, leidimas ižsipirkti už čytinimą?:D (DIRBA BALLAS)
  4. Lukas_Zip | Čytinimas (noss) | 2018.10.10 (Leidimas dirbti TB) Jis sąraše 213, noss ne noss, čytas. Išsipirkimo nėra, bet ballas leidžia dirbt (DIRBA BALLAS)
  5. Dar nenustebčiau, kad kaikuriems pakeistos priežastys ir uždėtos išpirkos :))

 

 

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Vilius_Unsafe parašė:

Noriu pridėti, kad Tpaba “paliko„  DP pareigas, bet įtakos dar daug turi. 

 

Buvo pabandyta parašyti už Freddy_Shishkin leidimo dirbti gaujuose/mafijose. Pagal IP patikrino, kad iš GS pusės, leidimas neduotas.  Sutapimas? XD

 

PRIEŠ SEIMĄ NEPAKOVOSI.

 

 

 

  1. Lukas_Monstr | Čytinimas | 3'000'000€ | 2018.10.24     Jis sąraše 229, kodėl leista išsipirkti čytinimą ? :X (DIRBA BALLAS)
  2. Gintas_Chuwak | Čytinimas | 2018.10.17 (Leidimas dirbti TB) Jis sąraše 219, išsipirkimo jau nebėra, bet leidimas yra :DDD (DIRBA BALLAS)
  3. The_Duszgas | Čytinimas | Išpirka 1'000'000€ | 2018.10.10 Jis sąraše 214, leidimas ižsipirkti už čytinimą?:D (DIRBA BALLAS)
  4. Lukas_Zip | Čytinimas (noss) | 2018.10.10 (Leidimas dirbti TB) Jis sąraše 213, noss ne noss, čytas. Išsipirkimo nėra, bet ballas leidžia dirbt (DIRBA BALLAS)
  5. Dar nenustebčiau, kad kaikuriems pakeistos priežastys ir uždėtos išpirkos :))

 

 

Čia korupcija

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 3 valandų, Andrius_Crazy parašė:

Keistai mazinat tą Duraselį, suprantama reikia "savas drg ir t.t.", aišku bšk reikėja pasikurt ką sakyt pirmą, o ne Smechas - rezoliucija skirtinga, o Unsafe kad hud kitoks, nu gerai, gerai užskaitom, Unsafe pagal kamuoliuką lakstė, pavargo, ne taip suprato, šūdą sumalė. Jasna kai dieną Poviliuko situacijoj, įvedė spread ir išjungė, tai nepajungia pilnos spread funkcijos, bet sulaiko recoil'ą labiau nei įprastai. Apie kitus tng komentuot lai kiti paaiškina, nes jau atrodo visi pamiršę apie tuos dar 2 sprendimus, bet po 2sav..  "ėėėė bachurai!!! dar to ppk neparašėm". 

Sv. Ne, mano komentarė apie hudą buvo esmė, ne kad Povilas tą hudą naudoja ir aš taip nerašiau. Komentare minėjau, kad yra pilną HUD'ų kur taikinukai mažinti. Tiesiog idėja buvo ta, kad priimtas itin greitas sprendimas (NAUDINGAS JUMS) su nepakankamai įrodymų. Taip jei jis būtų nušovęs žmogų ar dar kažką (Kur matytusi, kad lengviau pataiko į žmogų ar galima pastebėti, kad kulkos skrieja tolesnį atstumą, nei gali) tada jums priekaištų neturėčiau - atliekat savo darbą ir esat pastabūs. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikas buvęs čyterių skilties prižiūrėtojau.

 

prieš 3 valandų, The_Smecher parašė:

kaip ir dauguma serverio žaidėjų pastebėjo, jog pastaruoju metu priemi nevykusius sprendimus

Man asmeniškai atrodo, kad tų "dauguma serverio žaidėjų pastebėjo" didžiausia dalis susidaro iš tavo gaujos narių.

 

prieš 3 valandų, The_Smecher parašė:

Tavo atžvilgiu nekalti žaidėjai tampa kaltais, o kalti lieka sausai išlipę iš balos.

Kiek suprantu, teigi, jog aš šališkus sprendimus, bet, kaip jau Crazy parodė, taip nėra. 

 

Pagal tavo perspektyva, mano neatidūs sprendimai prasidėjo nuo Well_Done ir Satan_Night.Gerai, buvęs čyterių skilties prižiūrėtojau, įsigilinkime.

 

Išnagrinėkime įrodymus kuriuos numetei dėl Well_Done.

 

Buvai teisus dėl samp animacijų - jos nėra puikios, ir dažnai buginasi. Tačiau nepaminėjai jokių faktorių, kurie įtakoja tą animacijų buginimasi. Pagrindinis faktorius - FPS skirtumas. Kuo mažiau FPS, kuo mažiau tavo žaidimas "smooth" - tuo labiau atsilikinės animacijos tavo perspektyva, ir pradėjo bugintis, atsilikt. Well_Done įrodymuose kuriuos įkėlei tu - FPS nekrenta mažiau ~140 FPS, žaidimas smooth, ir animacijos jeigu išvis buginasi - buginasi labai mažai. 

 

Pastebėk, kad Well_Done ginklas pasisuka į Monstrą bėgantį vos keliais milimetrais, o kulkos kreivumo kaip mano humoro supratimas.

7VqtaiV.png

qmKlKbN.png

 

Taip, įrodymai buvo patvirtinti, tačiau po kiek laiko, Well_Done buvo atblokuotas ir išimtas iš blistų (kiek mačiau ir girdėjau, nes po to bano jis toliau žaidė už cripsus), įsigilinus į įrodymus išaiškėjo, kad buvo šansų, jog ten nėra čytų. Mano klaida, shit happens, per tavo kadencija irgi mačiau, kad buvai priėmęs neteisingų sprendimų, čyterių skilties prižiūrėtojo darbas nėra visada labai lengvas, ypač sampe, tokiame sename žaidime galima tikėtis klaidų, kurios kartais priveda prie blogų sprendimų. Bet esmė, kad Well_Done buvo atblokuotas, ir jam buvo suteikta galimybė vėl dirbti kur tik panorėjęs, įrodymai, už kuriuos jis gavo FULL BAN - 

https://youtu.be/iZN8C-_J9vU

https://youtu.be/ParwihAi570

 

Kad žaidėjas gautų FULL BAN - vyksta komandos balsavimas, ar užblokuoti žaidėją ar ne. Mano žiniomis, tu neprieštaravai šiam blokavimui, tad manau pretenzijų dėl šių įrodymų irgi neturi.

 

Toliau, Satan_Night.

Realiai, keista, kad kaip buvęs čyterių skilties prižiūrėtojas gali teigti, kad čia čytų nematai.

 

prieš 3 valandų, The_Smecher parašė:

Aiškiai matosi sulėtinus video, jog jo kulkos ėjo kaip ir eina default recoilas

 

???????????????????????????????????????????????????????? pas monstr default recoilas, blood efektų pagalba, gan aiškiai matosi, kad visos Satano kulkos sueina į pilvo sritį, ir nei vienos nepataikė aukščiau pilvo. Nežinau kur čia galima nematyt čytų.

 

Alright, next up is Gabio įrodymų atmetimas.

 

Dėl Duraselio pateiktų įrodymų, jog Gabis čytino tai irgi nesuprasi kur galima įžvelgt čytus, iš pirmo karto atkartojom situaciją. 

 

 

Dėl įrodymų pateiktų iš Gabijos_Pepsi paskyros, tai manau, kad yra pakankamai daug šansų, jog čytų ten nebuvo - tad manau įrodymus priimti nebuvo išimtis. Štai ką atkartojom mes:

 

Ir paskutinis dalykas, @Povilas_Durasel, nežinau, ar tu kažką į gta papkę netyčia įsikėlęs, ar kas blogai, nes akivaizdžiai prisijungus jokių čytų neįjungei, tačiau semi-recoil vistiek yra:

 

Įdedu ir originalius video (Savo atsisiųstus ir duraselio, čiuvelis jaučiu nemoka užslėpt vidosų ;d) https://imgur.com/a/7pUUJUI įrodymai, jog video traukti iš duraselio kanalo.

 

Kaip matai, vis dėlto pas tave rezoliucija nekalta, ir hud'as nekaltas, oj tas renko.exe, šiaip smart smart, cleo nesirašei, kad nerodytų ingame, jog spread on, props for you dėl šito. ; - ddd nes taikinukas po spred isjungimo sunormaleja ir pleciasi kaip priklauso. (Mano atsisiųstas)

 

(Iš Duraselio yt kanalo)

 

 

o šitam video ką tu bandei įrodyt tai irgi nelabai suprantu ; dd tipo wa mano toks org taikinukas nebesiplece daugeu (Galą žiūrėkit)

 

Ačiū, kad skaitėte. 

 

P.S. SENI NEVERSK WTF, PRISIČYTINSIU KAIP TU IR GAL NUŠALINS  ; DDDDDDD

 

Didelį ačiū tariu @Lukas_Monstr @Andrius_Crazy bei visai O20BG šeimynai. 

  • Patinka 9

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 8 valandų, Barrio_Guerilla parašė:

Kokiais 2015? Kokį geresnį veiksmą sukurdavo? 6x6 ?? :DD va db tj veiksmas kaip kartais full abejos pusės prisijungia, bet ne esmė. P.s daugiau nekomentuosiu, nes mano komentaras surenka daugiau reactions negu gs turi procu. :))))

Tu čia toks erelis gs 0 neturi procentu haha nevykeliai ir pns, bet kaži ar pats pasiėmęs drk ne su 0 sedėtum? 

Redaguota . Redagavo Saška_Finazonik

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Saška_Finazonik parašė:

Tu čia toks erelis gs 0 neturi procentu haha nevykeliai ir pns, bet kaži ar pats pasiėmęs drk ne su 0 sedėtum? 

Bet kame yra esmė, GS žaisdami nesąmoningai, ddosina, cytina, relogina ir tai nelaimi. O mes sąžiningai laimim.

  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 9 valandų, Tpaba_Akgandzia parašė:

Man asmeniškai atrodo, kad tų "dauguma serverio žaidėjų pastebėjo" didžiausia dalis susidaro iš tavo gaujos narių.

Are u sure?

SjiYcc6.png

 

prieš 10 valandų, Tpaba_Akgandzia parašė:

Kiek suprantu, teigi, jog aš šališkus sprendimus, bet, kaip jau Crazy parodė, taip nėra. 

Nemanai, jog tie įrodymai buvo per daug aiškūs, jog būtu atmesti?

 

prieš 10 valandų, Tpaba_Akgandzia parašė:

Pagal tavo perspektyva, mano neatidūs sprendimai prasidėjo nuo Well_Done ir Satan_Night.Gerai, buvęs čyterių skilties prižiūrėtojau, įsigilinkime.

 

Išnagrinėkime įrodymus kuriuos numetei dėl Well_Done.

 

Buvai teisus dėl samp animacijų - jos nėra puikios, ir dažnai buginasi. Tačiau nepaminėjai jokių faktorių, kurie įtakoja tą animacijų buginimasi. Pagrindinis faktorius - FPS skirtumas. Kuo mažiau FPS, kuo mažiau tavo žaidimas "smooth" - tuo labiau atsilikinės animacijos tavo perspektyva, ir pradėjo bugintis, atsilikt. Well_Done įrodymuose kuriuos įkėlei tu - FPS nekrenta mažiau ~140 FPS, žaidimas smooth, ir animacijos jeigu išvis buginasi - buginasi labai mažai. 

 

Pastebėk, kad Well_Done ginklas pasisuka į Monstrą bėgantį vos keliais milimetrais, o kulkos kreivumo kaip mano humoro supratimas.

7VqtaiV.png

qmKlKbN.png

 

Taip, įrodymai buvo patvirtinti, tačiau po kiek laiko, Well_Done buvo atblokuotas ir išimtas iš blistų (kiek mačiau ir girdėjau, nes po to bano jis toliau žaidė už cripsus), įsigilinus į įrodymus išaiškėjo, kad buvo šansų, jog ten nėra čytų. Mano klaida, shit happens, per tavo kadencija irgi mačiau, kad buvai priėmęs neteisingų sprendimų, čyterių skilties prižiūrėtojo darbas nėra visada labai lengvas, ypač sampe, tokiame sename žaidime galima tikėtis klaidų, kurios kartais priveda prie blogų sprendimų. Bet esmė, kad Well_Done buvo atblokuotas, ir jam buvo suteikta galimybė vėl dirbti kur tik panorėjęs, įrodymai, už kuriuos jis gavo

First of all, pas mane fps lockas ant 96, nuo 60 fps skirtumo realiai net nėra, žinoma kažkiek atsiranda tas smooth shit, bet ar turėsi 300 ar 150, skirtumo nebus nepastebėsi akimi.

Second, kaip pvz aš padariau bėdamas tolimesniu atstumu. Tai reiškia, jog jei būčiau bėgęs tokiu pat atstumu kaip Well Done ir šaudęs taip pat netaikliai, manau drąsiai būtų galima atkartoti tą kadrą, video nedarysiu, nebent LABAI  nori ir nesupranti ką turiu omeny, bet tikiuosi NORS TIEK supranti.

 

Įrodymai buvo patvirtinti be jokių bandymų. Ką tai įrodo? Tai įrodo tavo neatidumą kurį tu pastaruoju metu demonstruoji labai dažnai. Prisiminkime tą ban'ą kur žaidėjas nespėjo įbėgti į zoną, mirė ir gavo iškart 12h ban. Tu net nesidomėjai ar jis buvo ĮBĖGĘS ir IŠBĖGĘS, tu paėmei ir padarei. Ar taip daro čyterių skilties prižiūrėtojas? Nope. Tiksliau TU taip darai.

Dar vienas pavizdys, kad nori padaryti skubotus sprendimus:

O kas jeigu šie žaidėjai būtų melavę ir būtum ir vėl prašovęs blind baną? Vėl minėtum, kad čyt skilties priž darbas yra sunkus ir dėlto yra daromos klaidos?

 

prieš 10 valandų, Tpaba_Akgandzia parašė:

 

Toliau, Satan_Night.

Realiai, keista, kad kaip buvęs čyterių skilties prižiūrėtojas gali teigti, kad čia čytų nematai.

 

 

???????????????????????????????????????????????????????? pas monstr default recoilas, blood efektų pagalba, gan aiškiai matosi, kad visos Satano kulkos sueina į pilvo sritį, ir nei vienos nepataikė aukščiau pilvo. Nežinau kur čia galima nematyt čytų.

 

Turbūt dėlto, nes atstumas buvo mažas ir čia nėra koks nors MTA kur šovus į galvą insta miršta? Šaudai į vidurį pilvo ir viskas. Tuolab taikinukas įsiplėčia iki tiek, kiek apima pilvo dalis.

 

prieš 10 valandų, Tpaba_Akgandzia parašė:

 

 

 

Dėl įrodymų pateiktų iš Gabijos_Pepsi paskyros, tai manau, kad yra pakankamai daug šansų, jog čytų ten nebuvo - tad manau įrodymus priimti nebuvo išimtis. Štai ką atkartojom mes:

 

Gabis.

2 video kur filmuota Gabijos_Pepsi aiškiai matosi.

Jūsų test bandyme aiškiai matosi, jog kulkų pataikyta mažiau (paskaičiavus "/hitreg" būtent nuo tiek kiek turėjo hp Gabija). 2 Dalykas - Gabis kulkas sušaudė šiek tiek greičiau, kas prideda dar tikimumo, jog buvo naudojamas spread.

 

prieš 10 valandų, Tpaba_Akgandzia parašė:

 

P.S. SENI NEVERSK WTF, PRISIČYTINSIU KAIP TU IR GAL NUŠALINS  ; DDDDDDD

 

Na ir čia kozeris 2018 metų =DDD

 

Kiek kartų ban gavai už buginimus, cbug būdamas čyt skilties priž? =-DDDD Bent pats pameni tikslų skaičių? =dd garantuoju 110%, jog nereikia tavęs net versti, nes po tavo pažeidimų pareigos greit atsisveikins pačios su tavim (nepamiršk, kad x2 įspėjimus turi už /healall, /gunall, x1 cbuginimas =dddd, o kur dar x2 cbug įrašyti? Gal Ridas tave laiko tik dėlto, jog ieško kas kitas apsiims čyt skiltimi?:OOOOOOoooooooooooooo)

 

  • Patinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pačioj pradžio matės jog buvo nešališkas niekas neturėjo jokių priekaištų buvo viskas cool(tipo ne dėl procentų žaidėxd), iš esmės logiška, kad jis turi galimybę kovot prieš GS ar kitus naudojant savo privilegijom todėl, why not? Tikriausiai didžioji dalis pasielgtų tai pat kaip jis. Bet visgi galėjo išsiskirt ir nesureikšmint asmeniškumų su savo privilegijom/pareigom. Kitas dalykas Smečas panašiai pasinaudojo savosiom privilegijom tuomet būdamas tokiose pačiose pareigose kaip Tpaba dabar prieš porą menesių atgal, lengviausias būdas yra išbanint ar sukišt į blist'us jeigu darosi per sunku kovot, antra dalis šios minties, kad turėjo būti kaip pamoka pastarosios situacijos ir apskritai leisti pasiimt gaujos direktoriu čyterių prižiūrėtojui tai smart af , kitokio finalo ir nebuvo galima laukt. Tai mano galva būtų išeitis iš šios situacijos tiesiog duot žmogui pasirinkimą kol dar nevėlu(tos sureikšmintos klaidos atleidžiamos) arba tęsk "čyterių skilties prižiūrėtojo" darbą, arba toliau važiuojam į karo zoną ir daužomės 20x20, nujaučiu, kad pasirinktum pirmą variantą, nes kelias savaitęs jau nematyt iš tavo pusės apskritai jokios motyvacijos kariaut zonoje, o ne forume. Ir apibendrinant būtų prašymas DP narių ar Rido nežinau į kuriuos kreiptis tiklsiau, tai neleist stipriai privilegijuotiems asmenims imtis gaujų/mafijų/teisėsaugos direktoriaus/pavaduotojo pareigų,nes ateityje tokių identiškų situacijų pasikartos vėl ir vėl. Susitiksim zonoj ny66erej.

Redaguota . Redagavo Luis_Fonsi
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

o kaip noreciau as vel... sugrizti i rlsa :DD ne rmt chebra kdl taip sunku prisijungti i srw? btw, uz mano acc zaidzia Malvis, o musu ip tas pats nes kartu gyvenam xD 

 

su pagarba Bubneliui jis turetu palikti tb arba perleisti drk kazkam, nes yra visiska paleva leisti jam laikyti gauju lyderi tapus priziuretoju. Kad ir kaip nenoretum ir sau sakytum jog nesi vistiek busi biased uz savo komanda, taigi, norint but geru priziuretoju lyderio pareigos turetu buti atsisakomos. O cia trys puslapiai bullshit ir realiai tik gal 5 pranesimai yra logiski ir tie babos su smecu xD

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Seniau, 16-17 metais būdavo fun zonos, kur ateidavai jog praleist laiką, buvau gs pav'as pas Ernį, naujokas, be patirties, komanda nebuvo stipri, kovodavom prieš tuktuką, crazy, monstrą būdavo valandą, pusantros zonos, bandydavom laimėt, valdydavom 0-10 procentų ir nei kas banindavo, nei verkdavom. Dabar grįžau iš po nemenkos pertraukos, pasiūlė ateit, atėjau, gavau crashą zonoj, prisijungiu, nespėjau nei parašyt jog crash'as sori, bet atidaviau kill'ą ir gavau ban'... Kitą dieną buvom 15x15 gal, bėgioju zonoj, bam kažkaip internetas pradėjo strigt, atsijungsi - ban už relogą, sakau palauksiu, neatlagino, persijungiu - ban už inv, išbėgi centimetrą iš zonos netyčia - ban už bėgimą, tikrai nėra fun, kai baninama vien dėl to, jog panaikint priešų pranašumą ir sakydami kažką apie TB, cripsai žiūrėkit ir patys ką darot, nu bet kaip sakoma žmonės mato tai, ką nori matyti. Tpaba tikrai vertas savo pareigų, tiek tb boso - tiek čyt prižiūrėtojo, būdamas kartu matau tiek pastangas jo surinkti žaidėjus į zonas, tiek išanalizuoti čyterius ir viskas nėra daroma, kaip cripsai sako aklai. 

  • Patinka 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.