Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Frank_Lordas

čyteris lwinis akeo alenson

Recommended Posts

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Frank_Lordas
2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Akeo_Alenson
4. Kaip buvo čytinama: spryd
5. Įrodymai (būtina): 


6. Papildomi komentarai (nebūtina): kaip ir sake atėjo ir pravale sandely...tik nesekmingai.

  • Patinka 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Jus nueikit pasigydykit ok? :DDDDDDDDDDD.  Kur tu ta spreada matai?  

 Prašau jei nežinai, kas yra spread. Keliat į čyterius, bet nežinot už ką? :DDD. Dieve mano, ateik į servą pastovėsiu vietoj pašaudyti taip pat ir bus taspats :D 

  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

11 minutes ago, Akeo_Alenson parašė:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Jus nueikit pasigydykit ok? :DDDDDDDDDDD.  Kur tu ta spreada matai?  

 Prašau jei nežinai, kas yra spread. Keliat į čyterius, bet nežinot už ką? :DDD. Dieve mano, ateik į servą pastovėsiu vietoj pašaudyti taip pat ir bus taspats :D 

Čia 5metru atstumas zonoj :Ddd O Lordo video matosi, kaip tu iš 60 metrų plaki xd 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

13 minutes ago, Akeo_Alenson parašė:

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD. Jus nueikit pasigydykit ok? :DDDDDDDDDDD.  Kur tu ta spreada matai?  

 Prašau jei nežinai, kas yra spread. Keliat į čyterius, bet nežinot už ką? :DDD. Dieve mano, ateik į servą pastovėsiu vietoj pašaudyti taip pat ir bus taspats :D 

widijo is sawo puses ir skristomes tas pats kaip su ray allen aciu

  • Patinka 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

seni tu buvau atsistojas, ir dar žmogus buvo šiektiek už stogo užlindes, apgailėtinas esi priimk bana ir eik dantų valytis sutriau

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Frank_Lordas parašė:

:D atsitupes :DDD moliugas *keiksmai* vapshe galwa prasisviesk pydare

Žmogau 2004 metų žaidimas, kuo skiriasi atsitupęs ar atsistojas? Gal tau nueiti dar pafilmuot tapati atsistojus? Dieve mano iš kur tokiu vaikių atsiranda, isimesiu aš ta spread.cs pafilmuosiu su spread.cs ir be spreado :D 

1 minute ago, Daddy_Issues parašė:

seni tu buvau atsistojas, ir dar žmogus buvo šiektiek už stogo užlindes, apgailėtinas esi priimk bana ir eik dantų valytis sutriau

Dar vienas žmogus :D. Dėl 3 metrų apsiverkė, ateik duosiu pc patikrinti jei nerandi to spreado palieki ta rls ir done. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

O man reikia mazintis iš bano, kai nežinot kas yra spread.cs? Nejuokink žmonių dieve mano jus. Tegul tikrina ta kompą kiek nori, dėl 3 metrų apsiverkė dar. Nueik pats ir patestuok su tuo ak-47 pamatysi ir tada pasakok man čia pievas. 

 

@Mantas_Sviderskas Turėsi darbo, patikrinti čyterių skiltį, bei sudėti įspėjimus pašaliniams.

 

@Joshua_Haydes Patestuosim jei nori jie tiek, nežino nei už ką kelia į čyterius :D 

Redaguota . Redagavo Akeo_Alenson

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

39 minutes ago, Akeo_Alenson parašė:

O man reikia mazintis iš bano, kai nežinot kas yra spread.cs? Nejuokink žmonių dieve mano jus. Tegul tikrina ta kompą kiek nori, dėl 3 metrų apsiverkė dar. Nueik pats ir patestuok su tuo ak-47 pamatysi ir tada pasakok man čia pievas. 

 

@Mantas_Sviderskas Turėsi darbo, patikrinti čyterių skiltį, bei sudėti įspėjimus pašaliniams.

 

@Joshua_Haydes Patestuosim jei nori jie tiek, nežino nei už ką kelia į čyterius :D 

 

 

manau testuot ir nebereikės trauma pasigaves esi ir dar sampa kapoji *keiksmai* *keiksmai* graudumynas man če

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

16 minutes ago, Frank_Lordas parašė:

 

 

manau testuot ir nebereikės trauma pasigaves esi ir dar sampa kapoji *keiksmai* *keiksmai* graudumynas man če

b3d9683d7c7d65677cc5ace3c38a0ec131.pngIš kelinto karto video nufilmavai? :D.  Numesk pradžioj kai filmavai, nes matos viskas aiškiai. Kai filmuoja tipo nieko nepataiko. P.S taikinukas baisesnis, nei rožinis gta.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Akeo_Alenson parašė:

b3d9683d7c7d65677cc5ace3c38a0ec131.pngIš kelinto karto video nufilmavai? :D.  Numesk pradžioj kai filmavai, nes matos viskas aiškiai. Kai filmuoja tipo nieko nepataiko. P.S taikinukas baisesnis, nei rožinis gta.

su wh filmawau srr nekelsiu

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.