Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Death_Stalker

Ernestas_Delakru A.K.A DELAGRUZAS

Recommended Posts

11 minutes ago, Death_Stalker parašė:
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Ernestas_Delakru
  2. Pažeidimo aprašymas: Fry mute ir seip as geras berniukas nesikeikiu ir wa sau mute
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/hytmozT

Sveiki, šiandiena policijos pareigūnas be pagrindo šaudė visus gaujos narius nors aš ir su civilio rūbais, Išėjus iš hp buvau be pagrindo sulaikytas ir įsodintas į automobilį. Bevežant pradėjo klausinėti be pagrindo visokių klausymų. Policininkams apvažiavus  aplink miestą ir sustojus prie šaudyklos atrakino. Paprašius parvešti į buvusią vietą (HP), gavau iš random atsiteleportvusio (ne vairuotojo) atsakymą bibi. Mane tai įžeidė todėl norėjau dėti mute už įžeidimus bet paspaudžiau ne tą parinktį (Keiksmažodžiai). Po padarytos klaidos kreipiausi į Moon dėl pataisymo. Kaip keršta jis dave mute man už tai kad pagydriau jį variuojant :( (Mute laikas vienodas abėjų parikčiu tad nemanau kad tai didelis nusizeengimas). (Ir dar sako geras berniukas :) ) https://imgur.com/a/EET7ayg

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nu kazinau pats kaltas kad ne ta pasirinkai ir be to surakinau ir klausinejau ne as o mano kolega, ir tau ita uz izeidimus buvo deta ne be reikalo ;)

 

tavo irodymuose i tave nepataikau nei vienos kulkos ;)

prieš 2 valandų, Ernestas_Delakru parašė:

Kaip keršta jis dave mute man už tai kad pagydriau jį variuojant :( 

mute tau nebuvo duota, o buvo duota ita ;)

Redaguota . Redagavo Death_Stalker
papildau

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.