Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Feat_Thompson

The Misterius

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @The_Misterius
  2. Pažeidimo aprašymas: Pradėkim nuo to, kad pagrobiau serverio žaidėją [ nuotrauka nr1 ], Jį ištisai vežiojaus, kankinau, reketavau ir man nuėjus į AFK būseną trumpam ir grįžus pamačiau, kad Misteris atsitelino kelioms sekundėm, kaip supratau nužudė mano belaisvį ir jį nužudė [ nuotrauka nr2 ], nežinau kas čia ir bevyksta. Hitregus @Aivaras_Slavik peržiūrėjo ir abejų hitreguose nerasta jokios žalos, nežinau, gal nerodo kai jis yra surištas, nu nežinau nežinau, laikinas mechanikų direktorius ir dar į jį kandidatuoja.. ne tas lygis
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): Nuotrauką nr1 ir nr2 rasite tekste.
  • Patinka 1
  • Cha Cha 2
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Feat_Thompson parašė:
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @The_Misterius
  2. Pažeidimo aprašymas: Pradėkim nuo to, kad pagrobiau serverio žaidėją [ nuotrauka nr1 ], Jį ištisai vežiojaus, kankinau, reketavau ir man nuėjus į AFK būseną trumpam ir grįžus pamačiau, kad Misteris atsitelino kelioms sekundėm, kaip supratau nužudė mano belaisvį ir jį nužudė [ nuotrauka nr2 ], nežinau kas čia ir bevyksta. Hitregus @Aivaras_Slavik peržiūrėjo ir abejų hitreguose nerasta jokios žalos, nežinau, gal nerodo kai jis yra surištas, nu nežinau nežinau, laikinas mechanikų direktorius ir dar į jį kandidatuoja.. ne tas lygis
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): Nuotrauką nr1 ir nr2 rasite tekste.

nu nezinau pradedam nuo to kad tu ji reketavai ne ta paskirtimi kom turetum reketuot. tu ji pagrobej prasej kad jis prasiustiu man rls12 o as tau tipo padociau 600k. bet kadangi tas neyviko, jis manes paprase kad nusauciau tai nusoviau. nzn jei dar logus paziuretu kazkas tai matytu ka rasinejai ir ka man rasinejai. irgi mldc tt drk.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, The_Misterius parašė:

nu nezinau pradedam nuo to kad tu ji reketavai ne ta paskirtimi kom turetum reketuot. tu ji pagrobej prasej kad jis prasiustiu man rls12 o as tau tipo padociau 600k. bet kadangi tas neyviko, jis manes paprase kad nusauciau tai nusoviau. nzn jei dar logus paziuretu kazkas tai matytu ka rasinejai ir ka man rasinejai. irgi mldc tt drk.

Labas, visu pirma nesu TT direktorius ir prasyciau man pateikti irodymus, kad tai dariau, tada su tavimi sutiksiu, as is jo reketavau 50'000€, nes buvo man prisidirbęs, bet šaunu ir pats pripažinai, kad surišta žmogu nušovei panaudojas administratoriaus komandas.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Feat_Thompson parašė:

Labas, visu pirma nesu TT direktorius ir prasyciau man pateikti irodymus, kad tai dariau, tada su tavimi sutiksiu, as is jo reketavau 50'000€, nes buvo man prisidirbęs, bet šaunu ir pats pripažinai, kad surišta žmogu nušovei panaudojas administratoriaus komandas.

irdm neturiu. bet viskas tikrai logose matysis kaip tu jo prasej kad jis man nupirktu rls12 ir tu jam duotum 300k. o is manes butum paemes 600k. plius norejai be ds be nieko. jei netynges pamatys logose kaip buvo viskas. viso gero

 

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

9 minutes ago, Feat_Thompson parašė:
  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @The_Misterius
  2. Pažeidimo aprašymas: Pradėkim nuo to, kad pagrobiau serverio žaidėją [ nuotrauka nr1 ], Jį ištisai vežiojaus, kankinau, reketavau ir man nuėjus į AFK būseną trumpam ir grįžus pamačiau, kad Misteris atsitelino kelioms sekundėm, kaip supratau nužudė mano belaisvį ir jį nužudė [ nuotrauka nr2 ], nežinau kas čia ir bevyksta. Hitregus @Aivaras_Slavik peržiūrėjo ir abejų hitreguose nerasta jokios žalos, nežinau, gal nerodo kai jis yra surištas, nu nežinau nežinau, laikinas mechanikų direktorius ir dar į jį kandidatuoja.. ne tas lygis
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): Nuotrauką nr1 ir nr2 rasite tekste.

Taigi, Feat manyčiau čia nera ką diskutuoti, nes tu palei viską. Bandei reketuoti, pareketavai biški, ir toliau važinėjai, kaip niekas, manau tai ir tavo Pavaduotojo pareigos, padarė pažeidimą. Palei Mafijos bendrasias taisykles.  

  1. Draudžiama surišti žaidėjus be priežasties (jeigu neplanuojamas pagrobimas ar reketas, veiksmo metu) arba siekiant išvengti bausmės (surišti teisėsaugininką prieš jam surakinant) Taigi buvau siryštas be priežasties beveik 2 valandas, o Bendras mafiju taisyklu, skiltije parašyta. Draudžiama surišti žmogu, be priežasties, jeigu nera planuojamas pagrobimas. Taigi per visa ta laiko tu neplanavai pagrobimo, o surišes mane tiesiog važinėjai. Tad kalba ėjo tada apie Rls12 Dnaite aš susitariau su The_Misterius kad negaliu dabar nes esu suryštas, tuo metu tu buvai AFK dar + ir @The_Misteriusaatsiteleportavo mane nušovė. Tai manyčiau ne tik kad ir @The_Misterius padarė pažeidima tai manyčiau, kaip pavaduotojas ir tu nusižengiai savo taisyklėmis. 
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Ins_Sain parašė:

Taigi, Feat manyčiau čia nera ką diskutuoti, nes tu palei viską. Bandei reketuoti, pareketavai biški, ir toliau važinėjai, kaip niekas, manau tai ir tavo Pavaduotojo pareigos, padarė pažeidimą. Palei Mafijos bendrasias taisykles.  

  1. Draudžiama surišti žaidėjus be priežasties (jeigu neplanuojamas pagrobimas ar reketas, veiksmo metu) arba siekiant išvengti bausmės (surišti teisėsaugininką prieš jam surakinant) Taigi buvau siryštas be priežasties beveik 2 valandas, o Bendras mafiju taisyklu, skiltije parašyta. Draudžiama surišti žmogu, be priežasties, jeigu nera planuojamas pagrobimas. Taigi per visa ta laiko tu neplanavai pagrobimo, o surišes mane tiesiog važinėjai. Tad kalba ėjo tada apie Rls12 Dnaite aš susitariau su The_Misterius kad negaliu dabar nes esu suryštas, tuo metu tu buvai AFK dar + ir @The_Misteriusaatsiteleportavo mane nušovė. Tai manyčiau ne tik kad ir @The_Misterius padarė pažeidima tai manyčiau, kaip pavaduotojas ir tu nusižengiai savo taisyklėmis. 

Is mano puses pazeidimo nebuvo nes featas pazeidinejo kaip mafiju pavo statusu. O as tiesiog padejau tau kaip civiliuj jo atsikratyt kad taves nebeprasinetu rls12 ir negaistu nei tavo nei savo laiko.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

17 minutes ago, The_Misterius parašė:

Is mano puses pazeidimo nebuvo nes featas pazeidinejo kaip mafiju pavo statusu. O as tiesiog padejau tau kaip civiliuj jo atsikratyt kad taves nebeprasinetu rls12 ir negaistu nei tavo nei savo laiko.

Na taip,, su tavimi sutinku. Manau paliekam spresti valdžiai dabar tik. 

 

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Turbūt durnesnių sukurtų taisyklių apie reketą nesu matęs. Tai koks tikslas yra pagrobti žaidėją, palaikyti 15 minučių, privalomai paleisti ir nieko iš to negauti? ( bent jau aš nerandu taisyklėse, ar dar kur nors, kad žaidėjas privalo susimokėti, ar teisėsaugos atstovai privalo sumokėti už išlaikytą asmenį rekete  ) . Tai aš viską dariau pagal save. Tu man prisidirbai, aš tave surišau, prašiau 50'000€ kaip už padarytą nusikaltimą man ir laikiau tol kol tu man susimokėsi ir galėsi žaisti toliau ramiai, bet viskas taip paprastai nepasibaigė. Nuėjus į tualetą, nes turbūt nekentėsi dar papildomą valandą prie kompiuterio, ar tiesiog nemyži į buteli, kad galėtum toliau lošt ir nenueit AFK keliom minutėm. Nuėjau į AFK būseną greitai, pareinant mačiau, kad atsitelino Misteris, tave sušaudė ir tave taip išlaisvino, jeigu čia viskas normalu tai prie to pačio ir TT pavaduotojo pareigų atsisakysiu, viso.

 

Be to dėl savo rls12 variantais ar dar kuom ten, tai prašyčiau pateikti įrodymus o, kad lojat kai šunys su savo logais tai visiškai man nieko nepasako.

Redaguota . Redagavo Feat_Thompson

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Labas.

 

Trumpai:

 

Kai dėl jūsų RLS12 bus įrodymai ir matysiu faktus, tada ir kalbėsim.

 

Dėl mafijos pažeidimo, yra direktorių skiltis ir darbo valdžios papeikimai, šitos situacijos kas liečia administratoriaus statusą tai neįtakoja. Ar grobimas/reketas buvo validus, ar ne - spręsti direktorių priežiūrai.

 

Faktas toks, kad atsiteleportavęs sušaudė ir išsiteleportavo. Pilna atvejų, kai už tokį atvejį yra duodami įspėjimai, čia ne išimtis. Kontekstas su administracijos sritimi nesusijęs. Su logika "iš geros valios" galima ir už WH naudojimą siekiant čyterį/bėglį esant tssg pagaut nebaust, bet tai yra daroma. O su tavo logika tai tavo draugelį surištų mafija norėdama mafijos grobimą daryt, tu /to ir sušaudai norėdamas jam padėt ir kas toliau? Nieko?

 

 

Administratorius įspėtas.

Redaguota . Redagavo Alan_Paradox
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.