Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Kipras_Emo

Justas_Ses

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė):  @Justas_Ses
  2. Pažeidimo aprašymas: Surakino ir dėjo KICK.  Sesai, sakei baigt - aš baigiau, bet ką padaryt jei mane nužudė? Aš nekaltas dėl to :)
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://prnt.sc/mxicis
  • Patinka 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

ech,Sveikas Kiprai ir ačiū tau,kad per tave negaliu eiti šiltai atsigult į lova ir turiu atsakinėt į tavo durna papeikimą,let's start:

 

kreipiausi į gerbiama smečeri,nes jūs buginot ganėtinai ilgai,su darbuotojų laukemė jūsų prie duru LABAI ilgai,kol nepadariau /pzu ir neišsiaiškinau kas ten vyksta. 

 

TtJ0dSU.png

 

 

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Justas_Ses parašė:

ech,Sveikas Kiprai ir ačiū tau,kad per tave negaliu eiti šiltai atsigult į lova ir turiu atsakinėt į tavo durna papeikimą,let's start:

 

kreipiausi į gerbiama smečeri,nes jūs buginot ganėtinai ilgai,su darbuotojų laukemė jūsų prie duru LABAI ilgai,kol nepadariau /pzu ir neišsiaiškinau kas ten vyksta. 

 

TtJ0dSU.png

 

 

 

Na taip, aš nesakau, kad aš to nedariau, bet kai tu mane perspėjai dėl KICK'O, tada aš baigiau. Bet ką man daryt jei mane nužudė? Ir dar berods teisėsaugininkas nušovė. 

 

Va hitregas : https://prnt.sc/mxijuu

 

beto aš bėglys nebuvau jau, kaip matai pagal hitreg nuotraukos chat'a.

1 minute ago, Kipras_Emo parašė:

Na taip, aš nesakau, kad aš to nedariau, bet kai tu mane perspėjai dėl KICK'O, tada aš baigiau. Bet ką man daryt jei mane nužudė? Ir dar berods teisėsaugininkas nušovė. 

 

Va hitregas : https://prnt.sc/mxijuu

 

beto aš bėglys nebuvau jau, kaip matai pagal hitreg nuotraukos chat'a.

Atsiprašau, mano klaida. Pasirodo paskutinis miriau nuo Viercho, tačiau aš nebuvau bėglys bei aš nekaltas, kad jis mane nužudė.

Redaguota . Redagavo Kipras_Emo

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Kipras_Emo parašė:

Na taip, aš nesakau, kad aš to nedariau, bet kai tu mane perspėjai dėl KICK'O, tada aš baigiau. Bet ką man daryt jei mane nužudė? Ir dar berods teisėsaugininkas nušovė. 

 

Va hitregas : https://prnt.sc/mxijuu

 

beto aš bėglys nebuvau jau, kaip matai pagal hitreg nuotraukos chat'a.

Atsiprašau, mano klaida. Pasirodo paskutinis miriau nuo Viercho, tačiau aš nebuvau bėglys bei aš nekaltas, kad jis mane nužudė.

nekaltas nekaltas nekaltas nekaltas nekaltas nekaltas..........

 

jei tikrai būtųm norejes būt nekaltas,nebūtųm stovejės prie Viercho per abiejus vaizdo įrašus ir laukes kol jis tave sudaužys. O ir ištraukt man iš HP tavęs nebuvo kaip be kick'o.

 

viskas,laukiam Manto,nebeturiu tau ką pasakyti "MAFIJOZE"

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Justas_Ses parašė:

nekaltas nekaltas nekaltas nekaltas nekaltas nekaltas..........

 

jei tikrai būtųm norejes būt nekaltas,nebūtųm stovejės prie Viercho per abiejus vaizdo įrašus ir laukes kol jis tave sudaužys. O ir ištraukt man iš HP tavęs nebuvo kaip be kick'o.

Hmm, tu mane perspėjai, o aš tada apsiraminau ir nedaužiau jo. Tiesiog vietoj atsistojau, tačiau jis pribėgo ir vėl trenkė man. Aš gi nedaužiau po tavo perspėjimo.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Kipras_Emo parašė:

Hmm, tu mane perspėjai, o aš tada apsiraminau ir nedaužiau jo. Tiesiog vietoj atsistojau, tačiau jis pribėgo ir vėl trenkė man. Aš gi nedaužiau po tavo perspėjimo.

RmNB90I.png 

 

nelabai pasako kad norejai geranoriškai išeiti :( 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Justas_Ses parašė:

RmNB90I.png 

 

nelabai pasako kad norejai geranoriškai išeiti :( 

"XDDD" nebūtinai reiškia, kad išeit nenoriu?? Beto aš gi bėglys jau nebuvau kaip matai. 

  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

51 minutes ago, Kipras_Emo parašė:

"XDDD" nebūtinai reiškia, kad išeit nenoriu?? Beto aš gi bėglys jau nebuvau kaip matai. 

Tai aišku, kur tu būsi, kai ne vieną ir ne du kartus viens kitą hp užmušinėjot xDD gi toks ir tikslas buvo; laukt kol dings bėga ir dingt lauk iš hp =ddd nesuprantu koks tikslas yra bandyt išsimazint iš situacijos kur yra visi įrodymai lol

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, The_Smecher parašė:

Tai aišku, kur tu būsi, kai ne vieną ir ne du kartus viens kitą hp užmušinėjot xDD gi toks ir tikslas buvo; laukt kol dings bėga ir dingt lauk iš hp =ddd nesuprantu koks tikslas yra bandyt išsimazint iš situacijos kur yra visi įrodymai lol

Tai aš nesakau, kad aš to nedariau, bet jis mane iškickino nors aš buvau baigęs tai daryti. Aš stovėjau, laukiau kol pasibaigs laikas, priėjo Vierch ir toliau pradėjo daužyt. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Kipras_Emo parašė:

Tai aš nesakau, kad aš to nedariau, bet jis mane iškickino nors aš buvau baigęs tai daryti. Aš stovėjau, laukiau kol pasibaigs laikas, priėjo Vierch ir toliau pradėjo daužyt. 

tikslas buvo isvengt bausmes kad pradingtu bega ir galetum dingt is ten. Gaila jog spejau laiku atvykt.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Justas_Ses parašė:

tikslas buvo isvengt bausmes kad pradingtu bega ir galetum dingt is ten. Gaila jog spejau laiku atvykt.

Nu bet Sesai, tu supranti, kad tu mus perspėjai ir aš aprimau, o Vierch ne, tai tu turėjai jį kickint už tai, kad mane nužudė, bet tu iškickinai mane (Nors dzin, kad ne aš trankiau).

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Man primena 2011 kai aiškus įrodymai yra bet bando išsiatmazinti iš visko, užauk žmogau, ir suprask savo kaltę.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Buvai bėglys, siekiantis neišeiti iš ligoninės, neišėjai ir Justui paliepus. Pažeidimas aiškus, kickas teisingas, papeikimas atmestas. Sėkmės kitame atmazų konkurse.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.