Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Pablo_Angel

Peikiu Moon_Demon AKA Almantas.

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Moon_Demon
  2. Pažeidimo aprašymas: Tai pradėkime nuo to, kad tiesiog kaitinau chilinau su @Nina_Yoo Važinėjom važinėjom ir pyst iš toli pamačiau kad armijietis parvaro. Kol jis nedavažiavo ir nepaspaude h raidės aš padariau jį /pzu. Kimarinu kimarinu tam pzu chatinu su jo ir pyst pradėjo ižeidinėti keiktis. Nemanau, kad 4lvl adminas gali taip elgtis ir ižeidinėt nekaltučius serverio žaidėjus [mane]. Ir tai nepirmas į dc kartais prisijungia irgi ižėidinėja. Iš mano puses tiek. Jeigu norit kažkas prisidėt prie šito papeikimo prašome padaryt dabar arba nedaryt to amžinai. Šiame papeikime galit visi isireikšt apie moona ir prisidėt prie manes atsiūsdami irdm.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):  papildau papeikimą 306979180534d00251f3330baef85de2273.pngf7e963c40c88206d9404d5d45b4bc276670.png78d7744ad7890c39641668789b0677e249.png30573419e4390a9a8508627ef49c32de149.pnge411eb738cacb2d5666b489b52529e1f905.pngaeeb2b06c2704c8d4272088466f9a4f87586.png
Redaguota . Redagavo Pablo_Angel
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Gaudem begle nacher as ir galvoju su kuom jis te bazarina, parase boba galvojau mane pavadino norejau i marmuze uzpiest jau 


BET TIKRAI RODO BLOGA ITAKA RLS ZAIDEJAM, BUDAMAS 4LVL ADMIN GEDA...

 

Redaguota . Redagavo Mama_Amacriminal
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

 dėl tu žodžiu kur pasakiau ten tai srr žinai supranti, 

 

Redaguota . Redagavo Moon_Demon
  • Patinka 2
  • Cha Cha 4
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

tai, kad ilindai cia kaip rakstis i subine, ko daugiau tiketis turetum? ;D kad graziai cia paprasys taves iseit is pzu ir atsiprasys?

  • Patinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kad ir kaip bebūtų gaila, tačiau nei vienas IV lygio administratorius neturi taip elgtis. Suprantu, jog buvo prisikabinta ir provokuota, tačiau šiuo atveju, IV lygio administratorius turėjo išlikti saltu nervų ir nesivelti į konfliktą.

 

IV lygio administratorius įspėjimas.

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.