Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Elis_Weedgang

Peikiu Samperis

Recommended Posts

Norint nustatyt iki kiek patirties taškų žaidėjas yra laikomas naujoku galima vadovautis įvairiais faktoriais, pavyzdžiui teisėsaugininkas turi išteisinti žaidėją, kuris turi mažiau nei 3000 patirties taškų, greičio radarai nefiksuoja pažeidimų žaidėjams iki 10000 patirties taškų ir t.t. Abiem atvejais tokios nuolaidos yra taikomos dėl to, nes žaidėjas laikomas naujoku. Žaidėjas kurį šaudei ir dėl kurio aš tave įkalinau turi 16000 patirties taškų. Jis yra neseniai užsiregistravęs serveryje, kovo 3 dieną užpildęs imigracijos anketą. Pagal matomą situaciją jis išsikvietė mechanikus, tau atvykus išvadinai jį asilu jebanu, o po to užlipęs ant jo transporto priemonės stogo susprogdinai jo mašiną. Manau, kad nubaudžiau tave teisingai, nes toks tavo elgesys trukdo naujiems žaidėjams integruotis į serverį ir gadina jų žaidimo kokybę. https://imgur.com/a/WKo0RE8

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Keista, kaip kyla ranka pakenkus kito asmens žaidimo laiku ir kokybei likti nepatenkintu logišku administratoriaus sprendimu. Vienintelis dalykas, dėl kurio sutikčiau, tai apibrėžti naujoko statusą žaidimo taisyklėse - tai, panašu, išeis į naudą.

 

Papeikimas atmestas.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.