Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Destiny_Young

Vincente_Delboske

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Vincente_Delboske
  2. Pažeidimo aprašymas: Free kick, jo stovejau ant saligatvio tvarkingai, niekam netrukdant, ir galvoji to nepastebesiu?
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): 

Pries iskickinat ss

Spoiler

ze02C.png

 

Video pries kickinant, stovejau niekam netrukdant, galvoji kad as nefilmuoju kas 24 val, ir 10 min intervalas karpo video?

 

Spoiler

 

 

Redaguota . Redagavo Destiny_Young

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikas, video net padarei wow :D na nežinau, bet man rodė, kad tu stovi afk + su esc ir dingo tavo mašina, dėja nespėjau nusifotkint kaip mašina matėsi(bet įrodymai tavo video kaip su mašina buvai), tačiau turiu kaip ant kelio stovėjai afk + pagalvok buvo mašina tai užėmei žymiai daugiau vietos, būčiau net nekickinęs jeigu nebūtų parašę į /sms https://www.part.lt/perziura/353cf8f89ea18d6f9c9abcc6daf1fe75306.png 

suprantu gal ir prie to šalitgatvio stovėjai, bet vistiek suprask tai ne vieta stovėt afk.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6 minutes ago, Vincente_Delboske parašė:

pagalvok buvo mašina tai užėmei žymiai daugiau

Tad prasau parodyk, kur uzemiau su car visa kelia, ar kaip, kelkrascio as buvau, beja netrukdziau juk niekam stovejau prie pat kelkrascio ar ne tiesa? pravaziuot gali? gali, niekam kelio neblokavau? neblokavau, gulejau ant tos kelio? negulejau, svarbu kickint o tiesiog pravaziuot pro mane

Redaguota . Redagavo Destiny_Young

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Destiny_Young parašė:

Tad prasau parodyk, kur uzemiau su car visa kelia, ar kaip, kelkrascio as buvau, beja netrukdziau juk niekam stovejau prie pat kelkrascio ar ne tiesa? pravaziuot gali? gali, niekam kelio neblokavau? neblokavau? gulejau ant tos kelio? negulejau, svarbu kickint o tiesiog pravaziuot pro mane

Seni, ne tikrai ne vieta stovėt afk tokioje vietoje, nuvažiuok į bazę, sunaikink mašiną ir stovėk į valias, blogiausiu atvėju sustok į kokia aikštelę ar dar toliau nuo kelio. Kickin'au ne savo noru - paprašė. Laukiam Manto sprendimo, jei kaltas, tai kaltas.

 

Nenoriu "freepostint", atsakysiu į sekantį postą: tai jeigu kalbant apie apie video ir mano įrd ant važiuojamosios kelio dalies buvai užlipęs su mašina :)

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Vincente_Delboske parašė:

Seni, ne tikrai ne vieta stovėt afk tokioje vietoje, nuvažiuok į bazę, sunaikink mašiną ir stovėk į valias, blogiausiu atvėju sustok į kokia aikštelę ar dar toliau nuo kelio. Kickin'au ne savo noru - paprašė. Laukiam Manto sprendimo, jei kaltas, tai kaltas.

Kenkt tai kenkti tai as tau nenoriu, bet ant vaziamosios dalies nebuvau uzlipes, kazkas suboomino darbine ta laika kol buvau afk

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tai dažnai naudojamas žaidėjų kelias, ypač fūristų. Jei nebūtum niekam trugdęs, tai niekas nebūtų lietęs net tavo mašinos, tiesa? Kitą kartą geriau pasitrauk nuošaliau nuo kelio, užtruksi vos kelias papildomas sekundes. Atmesta.

  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.