Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ray_Allen

Peikiu Klaudijų

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Klaudijus_Klaudijuz
  2. Pažeidimo aprašymas: Sveiki. Taigi šiandien nusipirkome elektrinį siurblį namuose, jis naudoja Wi-Fi. Man šįvakar žaidžiant, sukilo ping'as. Paklausiau į /padmins "Gal žinot ar elektrinis siurblys, daug eikvoja interneto namuose?" Norėjau da rašyti "Ar dėlto gali kilti ping'as?", bet man nebetilpo į vieną žinutę, tad norėjau išsiųsti dar vieną, bet nespėjau, nes per 2 sec gal iškart buvau užmutintas..Prisijungiau su kita paskyra, Ray_Allen(Iš pradžių buvau su Julius_Molten), pasikalbėti, pasiaiškinti. Pajungiau žaidimą per Sandbox, tad ss neišsisaugo, o per kitas programas įrašymo, jos pasidaro, bet jų neina kelti niekur. arba aš nemoku:ddTad nuotraukas padariau su telefonu, bet manau tai esmės nekeičia. Manau, kad Klaudijaus atsakymas man,kad mano klausimas yra nelogiškas, yra ganėtinai neteisus, nes mano klausimas buvo su tikslu, pasiteirauti dėl savo žaidimo gerovės, o administracija tam ir skirta, kad padėtų? Jis tiesiog galėjo atsakyti man , kad kreipkis į kitus, Babuinas atrašė, kad centus, man to užteko suprasti, kad tai negali įtakoti mano ping'o. 
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/vid): https://imgur.com/a/VWsM9JI

 

Mano nuomone, Klaudijus per greit padarė išvadas. 

  • Cha Cha 4
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

o viešpatie Marija, Ray, tau laikas ištrint SAMPą kuriam laikui, nes kuo toliau tuo baisiau su tavim darosi :D 

 

atmesta

  • Patinka 1
  • Dėkingas (-a) 2
  • Cha Cha 10
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.