Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Mantas_Sviderskas

Draudimo pirkti administratoriaus pareigas nuėmimas

Recommended Posts

logo.png

 

Gavus administratoriaus įspėjimą, automatiškai užsideda draudimas pirkti administratoriaus pareigas. Padarius smulkų pažeidimą, administratoriai turi galimybę nusiimti draudimą už tam tikrą mokestį, kurį nustato projekto priežiūrėtojas tikrinantis temą. Kreditų bei pinigų suma, draudimui nuimti, priklauso nuo jūsų pažeidimo bei situacijos.

 

Anketa:

 

  1. Papeikimo, dėl kurio gavote įspėjimą bei draudimą, nuoroda:
  2. Jūsų /info lentelės nuotrauka:
  3. Jūsų pasiteisinimas bei priežastis, kodėl draudimas turėtų būti nuimtas:
  4. Papildomas komentaras (nebūtina):

 

Taisyklės:

 

  1. Anketa pildoma šioje temoje, forumo ir žaidimo Vardas_Pavardė privalo sutapti.
  2. Jeigu draudimas pirkti administratoriaus pareigas nebuvo nuimtas, pakartotinai pildyti prašymo nebegalima.
  3. Draudimas nebus nuimamas jokia kaina, jeigu praradote administratoriaus statusą dėl grubių ar masinių pažeidimų.
  4. Draudimas nebus nuimamas jokia kaina, jeigu įspėjimą gavote už neatsakingą požiūrį į administratoriaus pareigas (nepateikti įrodymai papeikime, neatsakytas papeikimas).
  5. Draudimo nuėmimo sumą nustato projekto priežiūros komanda, o jį nuima pagrindinė administracija kartą per savaitę tikrindami šią skiltį.
  6. Nustatytą pinigų sumą reikia pervesti į projekto prižiūrėtojo žaidimo paskyrą, kuris atsakė į jūsų anketą. Tik atlikus šį veiksmą bus nuimti kreditai bei draudimas.
Redaguota . Redagavo Lukas_Monstr
  • Patinka 10
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Anketa:

 

  1. Papeikimo, dėl kurio gavote įspėjimą bei draudimą, nuoroda: https://vvp.rls.lt/bans?page=4   Martis_Vic   https://imgur.com/aOOq1fK
  2. Jūsų /info lentelės nuotrauka: https://imgur.com/MmmsnSu
  3. Jūsų pasiteisinimas bei priežastis, kodėl draudimas turėtų būti nuimtas:  Gavau tą isp, per žiopluma, pamiršau įrd imest. Turiu dar video jei reikia.  Naujokelis kazkoks slidino po zeme. Buvau nusiemes ta isp, bet vistiek yra draudims.
  4. Papildomas komentaras (nebūtina):
Redaguota . Redagavo Lukas_Monstr
Nuėmimo kaina - 50,000 eurų. Pervesk į Lukas_Monstr paskyrą.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Anketa:

 

  1. Papeikimo, dėl kurio gavote įspėjimą bei draudimą, nuoroda: Nėrą pateikta.
  2. Jūsų /info lentelės nuotrauka: https://imgur.com/a/BmVFWhS
  3. Jūsų pasiteisinimas bei priežastis, kodėl draudimas turėtų būti nuimtas: Gavau trečią įspėjimą už klaidingą jail. Žaidėjas sušaudė 2 civilius (jailinau), turėjo sušaudyti 3 kad gautu jail. Bet manau būtų vistiek sušaudęs. 
  4. Papildomas komentaras (nebūtina): Apgailestauju dėl blogo sprendimo tikiuosi maksimaliausio atleidimo. Draudimas tik mėnesiui.
Redaguota . Redagavo Lukas_Monstr
Draudimas sutrumpintas iki dviejų savaičių

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Anketa:

 

  1. Papeikimo, dėl kurio gavote įspėjimą bei draudimą, nuoroda: 
  2. Jūsų /info lentelės nuotrauka: https://imgur.com/a/wsriYMZ
  3. Jūsų pasiteisinimas bei priežastis, kodėl draudimas turėtų būti nuimtas:  buvau durnas kad padariau /to ir poto dar pats papeikimą parašiau daba pasimokinau iš savo klaidų noriu turet admina kad galeciau gydyt masina ir zaist lengviau
  4. Papildomas komentaras (nebūtina):

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

  1. Papeikimo, dėl kurio gavote įspėjimą bei draudimą, nuoroda: NEPATEIKTA
  2. Jūsų /info lentelės nuotrauka: https://imgur.com/a/Hu7eLuG
  3. Jūsų pasiteisinimas bei priežastis, kodėl draudimas turėtų būti nuimtas:  Sveiki. bėgdamas nuo policijos pasinaudojau /tpvip esančiais malūnsparniais. Bėgau su savo darbo fūra 4 minutes, tada likusį laiką apie 9 minutes bėgau su malūnsparniu. Galiausiai mane pagavo ipuldami į mane ir mane susprogdindami kai rašiau į /vip chatą. Pagavę mane ligoninėje teisėsaugos nariai sudėjo man pilną įtarimų už mano nusikaltimus. Galiausiai gaves maksimalų įtarimų lygį 255 star aš daugiau nebežiūrėjau kas bus, nuleidęs akis laukiau kalėjimo. Galiausiai išdrysau pakelti savo akis ir pamatęs, kad mano teisės buvo atimtos aš supykau, labai supykau. Serveryje žaidžiu nuo 2014 metų, per kuriuos tą stažą labai stengiausi keltis ir turėjau labai didelį stažą minutėmis. Pasikartosiu - pamatęs kad jį man atėmė labai supykau, galvojau ką daryti? Vis gi jo neatgausiu ir pildydamas skundus serveryje, galu gale nusprendžiau padaryti blogą darbą žmogui kuris man tas teises dryso atimti - uždėjau blokavimą V_P 9999 valandų.Galvojau jis man blogus dalykus daro, aš jam taip pat padarysiu blogų dalykų, gal  šis mano išsišokimas nebuvo labai geras, bet na padariau ką padariau. Buvau valdomas emocijų ir to pasekoje taip ir gavosi. Noriu nuoširdžiai atsiprašyti dėl savo veiksmų, dėl kurių buvau nubaustas. Suprantu, kad mano elgesys buvo netinkamas ir nebuvo pateisinamas. Buvo man suteikta administratoriaus privilegija, kad galėčiau padėti palaikyti tvarką žaidime ir užtikrinti, kad visi žaidėjai jaustųsi saugūs ir gerbiami. Tačiau, deja, aš neteisingai panaudojau šias privilegijas ir blokavau žaidėją, kuris nepadarė nieko blogo. Žinau, kad tai buvo klaida ir labai gailiuosi, kad taip nutiko. Suprantu, kad tai sukėlė nepatogumų ir nusivylimą žaidėjui, kurį blokavau. Noriu pažadėti, kad tokias klaidas daugiau nebekartosiu. Suprantu, kad esu atsakingas už savo veiksmus ir kad turiu elgtis atsakingai. Prašau atleisti mano klaidą ir suteikti man dar vieną galimybę įrodyti, kad esu vertas būti administratoriumi.
  4. Papildomas komentaras (nebūtina):
  • Patinka 2
  • Nustebęs (-usi) 1
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

On 2024-01-05 at 15:59, Oskaras_Cool parašė:

Anketa:

 

  1. Papeikimo, dėl kurio gavote įspėjimą bei draudimą, nuoroda: 
  2. Jūsų /info lentelės nuotrauka: https://imgur.com/a/wsriYMZ
  3. Jūsų pasiteisinimas bei priežastis, kodėl draudimas turėtų būti nuimtas:  buvau durnas kad padariau /to ir poto dar pats papeikimą parašiau daba pasimokinau iš savo klaidų noriu turet admina kad galeciau gydyt masina ir zaist lengviau
  4. Papildomas komentaras (nebūtina):

Draudimas nuimtas nebus.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 21 valandų, Eddy_Electro parašė:
  1. Papeikimo, dėl kurio gavote įspėjimą bei draudimą, nuoroda: NEPATEIKTA
  2. Jūsų /info lentelės nuotrauka: https://imgur.com/a/Hu7eLuG
  3. Jūsų pasiteisinimas bei priežastis, kodėl draudimas turėtų būti nuimtas:  Sveiki. bėgdamas nuo policijos pasinaudojau /tpvip esančiais malūnsparniais. Bėgau su savo darbo fūra 4 minutes, tada likusį laiką apie 9 minutes bėgau su malūnsparniu. Galiausiai mane pagavo ipuldami į mane ir mane susprogdindami kai rašiau į /vip chatą. Pagavę mane ligoninėje teisėsaugos nariai sudėjo man pilną įtarimų už mano nusikaltimus. Galiausiai gaves maksimalų įtarimų lygį 255 star aš daugiau nebežiūrėjau kas bus, nuleidęs akis laukiau kalėjimo. Galiausiai išdrysau pakelti savo akis ir pamatęs, kad mano teisės buvo atimtos aš supykau, labai supykau. Serveryje žaidžiu nuo 2014 metų, per kuriuos tą stažą labai stengiausi keltis ir turėjau labai didelį stažą minutėmis. Pasikartosiu - pamatęs kad jį man atėmė labai supykau, galvojau ką daryti? Vis gi jo neatgausiu ir pildydamas skundus serveryje, galu gale nusprendžiau padaryti blogą darbą žmogui kuris man tas teises dryso atimti - uždėjau blokavimą V_P 9999 valandų.Galvojau jis man blogus dalykus daro, aš jam taip pat padarysiu blogų dalykų, gal  šis mano išsišokimas nebuvo labai geras, bet na padariau ką padariau. Buvau valdomas emocijų ir to pasekoje taip ir gavosi. Noriu nuoširdžiai atsiprašyti dėl savo veiksmų, dėl kurių buvau nubaustas. Suprantu, kad mano elgesys buvo netinkamas ir nebuvo pateisinamas. Buvo man suteikta administratoriaus privilegija, kad galėčiau padėti palaikyti tvarką žaidime ir užtikrinti, kad visi žaidėjai jaustųsi saugūs ir gerbiami. Tačiau, deja, aš neteisingai panaudojau šias privilegijas ir blokavau žaidėją, kuris nepadarė nieko blogo. Žinau, kad tai buvo klaida ir labai gailiuosi, kad taip nutiko. Suprantu, kad tai sukėlė nepatogumų ir nusivylimą žaidėjui, kurį blokavau. Noriu pažadėti, kad tokias klaidas daugiau nebekartosiu. Suprantu, kad esu atsakingas už savo veiksmus ir kad turiu elgtis atsakingai. Prašau atleisti mano klaidą ir suteikti man dar vieną galimybę įrodyti, kad esu vertas būti administratoriumi.
  4. Papildomas komentaras (nebūtina):

Draudimo sumažinimas viena savaite - 150 kreditų. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

  1. Papeikimo, dėl kurio gavote įspėjimą bei draudimą, nuoroda: NEPATEIKTA
  2. Jūsų /info lentelės nuotrauka: https://www.part.lt/perziura/91c7c9620d5512aea55080b654579947972.png
  3. Jūsų pasiteisinimas bei priežastis, kodėl draudimas turėtų būti nuimtas: Draudimas buvo gautas, dėl 24h. neteisingo bano (neturėjau įrodymų), konfliktuojant su žaidėju, kuris piknaudžiavo tssg privilegijomsi, iš klaidos pasimokyta ir situacija nepasikartos.  Admin yra būtinas būnant darbo valdžioje ir vykdant kitas veiklas, o atsižvelgiant į situaciją, pažeidimas tikrai nėra rimtas ir daugelis toliau sėkmingai naudojasi admin privilegijomis atlikę ir grubesnius pažeidimus.
  4. Papildomas komentaras (nebūtina):
Redaguota . Redagavo Džioraldas_Golden
Draudimas sutrumpintas.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Atsakyti...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą..   Pašalinti teksto formatavimą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo įterpta automatiškai.   Įterpti kaip paprastą nuorodą

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Kraunasi...


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.