Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Samperis_Dry

Black_Tomy

Recommended Posts

Pranešimo apie čyterį anketa:

 
1. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Black_Tomy
2. Kaip buvo čytinama: Buvo išnaudota serverio ANTI-CHEAT klaida, kai žaidėjas išėjęs AFK, tiksliau paspaudęs ESC arba ALTTAB'inęs žaidimą įeina į pastatą, yra šaudomas, o visi tie kurie į jį šaudo gauna kickus už INVISIBLE. Tai tikrai nėra pirmas kartas kai tokie dalykai vyksta grobimų metu, prie įrodymų punkto įkelsiu 2 papildomus vaizdo įrašus iš seniau vykusių grobimų. Kiekvieno tai dariuso žaidėjo pasiteisinimas – sorry užlagino. Absoliučiai netikiu, kad ir šitoje situacijoje. Žmogus specialiai įėjo pats pirmas į pastatą, kad visi išsikickintų ir tik po kickų subėgo likusieji. Kodėl visi ne vienu metu? Kad ginantieji pastatą šaudytų tik į tą vieną žaidėją, kuris išnaudoją klaidą ir taip lengviau perimtų objekto kontrolę.
3. Įrodymai (būtina): Įrodymai dėl Black_Tomy: https://streamable.com/cmcn5i ; Įrodymai iš anksčiau vykusių grobimų kuriuose taip pat buvo naudojama ši klaida: https://streamable.com/exxb02 https://streamable.com/cnw4mx
4. Papildomi komentarai (nebūtina):

  • Patinka 2
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Lol kiek kartu man taip buve kad iteini i pastata jei silpnas pc pafreezina viskas :D nemanau ar cia jis speceliai esc spaudzia

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Samperis_Dry parašė:

Pranešimo apie čyterį anketa:

 
1. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Black_Tomy
2. Kaip buvo čytinama: Buvo išnaudota serverio ANTI-CHEAT klaida, kai žaidėjas išėjęs AFK, tiksliau paspaudęs ESC arba ALTTAB'inęs žaidimą įeina į pastatą, yra šaudomas, o visi tie kurie į jį šaudo gauna kickus už INVISIBLE. Tai tikrai nėra pirmas kartas kai tokie dalykai vyksta grobimų metu, prie įrodymų punkto įkelsiu 2 papildomus vaizdo įrašus iš seniau vykusių grobimų. Kiekvieno tai dariuso žaidėjo pasiteisinimas – sorry užlagino. Absoliučiai netikiu, kad ir šitoje situacijoje. Žmogus specialiai įėjo pats pirmas į pastatą, kad visi išsikickintų ir tik po kickų subėgo likusieji. Kodėl visi ne vienu metu? Kad ginantieji pastatą šaudytų tik į tą vieną žaidėją, kuris išnaudoją klaidą ir taip lengviau perimtų objekto kontrolę.
3. Įrodymai (būtina): Įrodymai dėl Black_Tomy: https://streamable.com/cmcn5i ; Įrodymai iš anksčiau vykusių grobimų kuriuose taip pat buvo naudojama ši klaida: https://streamable.com/exxb02 https://streamable.com/cnw4mx
4. Papildomi komentarai (nebūtina):

Krc nuo tokios masės galvoji ne lagins? Servas palagino man kaip ir kitiem, nes kai šaudot į duris kai žmogus įeina gauni kick taika zn. Nekrauna visko iškart kai įeini į ofisą. Visiem taip būna ir kai jūs iejot taip buvo toj videka numesiu kaip su jumis būna 

  • Cha Cha 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Jerry_Clark parašė:

ai o kad kajus_kli bande parasyt /spread tai jau nieko ane?

kazkas sarkazmo nepagauna I guess :/

 

  • Patinka 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6 minutes ago, Lukas_Lada parašė:

kazkas sarkazmo nepagauna I guess :/

 

seneliumbasai sitoj vietoj tu nepagavai mano sarkazmo lool

 

  • Patinka 2
  • Cha Cha 1
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Black_Tomy parašė:

https://streamable.com/vtqz0r va krč videkas

 

 

Jauti ką reiškia išnaudojimas? Palygink kokį video tu čia įkėliai ir kokį aš įkėliau ant tavęs. Gavai kicką rusho metu, niekas nebuvo paspaudęs ESC, visi aktyviai šaudėsi ir kai tu pats pirmas įeini į pastatą būdamas ESC, palauki kol didžioji dauguma gauna kickus ir tik po kickų įbėga kiti?

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Antonio_Ross parašė:

gerai aim lockina :- DDD

Nu dar nepasiekiau tokio lygio, kad kurt temą čyteriuose ant kito žmogaus ir įrodymuose įkelt video kur pats čytinu.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Samperis_Dry parašė:

Nu dar nepasiekiau tokio lygio, kad kurt temą čyteriuose ant kito žmogaus ir įrodymuose įkelt video kur pats čytinu.

matyt pasiekei

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Samperis_Dry parašė:

Nu dar nepasiekiau tokio lygio, kad kurt temą čyteriuose ant kito žmogaus ir įrodymuose įkelt video kur pats čytinu.

tai matosi kad naudoji ejma

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Jus irgi tokie keistesni :Dd Seniau visi zinodavo, kad nereikia saudyt i duris, nes zaidejui is jo pov nespeja uzkraut visko ir automatiskai jus gaunat kickus, bet jus kazkodel to nesugalvojat.. Nematau jokiu cia abuse. Metas ijungt logini mastima ir nustot verkslent.

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 3 valandų, Kajus_Klm parašė:

tu mum imesk ta kur buginai

Tos vietos nenusiclipinau tai neturiu. Ir nzn kaip ir Lauris_Sweet sakė pagalvokit logiškai 

prieš 4 valandų, Samperis_Dry parašė:

Jauti ką reiškia išnaudojimas? Palygink kokį video tu čia įkėliai ir kokį aš įkėliau ant tavęs. Gavai kicką rusho metu, niekas nebuvo paspaudęs ESC, visi aktyviai šaudėsi ir kai tu pats pirmas įeini į pastatą būdamas ESC, palauki kol didžioji dauguma gauna kickus ir tik po kickų įbėga kiti?

Tu dabar man paaiškink kaip aš turėčiau žinot kada TT įbėga? Nu tsg be logikos čia

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 7 valandų, Black_Tomy parašė:

Tos vietos nenusiclipinau tai neturiu. Ir nzn kaip ir Lauris_Sweet sakė pagalvokit logiškai 

Tu dabar man paaiškink kaip aš turėčiau žinot kada TT įbėga? Nu tsg be logikos čia

Čia nėra paaiškinimo ir jokios logikos : - D Pats elementariausias dalykas, kad per grobimą sėdi DC ir komunikuoji, ir sužinai kada bėga.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sv. 

 nu ką žinau, čia irgi gavo 3 žmonės kickus. Pažiūrėjus į 6sekundę, matosi, kad vos žaidėjui įeiną, kol jiems krauna, kitiems žaidėjams juos rodo AFK. Tad taip pat galėjo ir dabar būt. Tiesiog neužkrovė ir kiti šaudė. 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.