Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Bad_Viski

Peikiu vikariju

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Vikarijus_Finger
  2. Pažeidimo aprašymas: Šitas asmuo turintis 4lvl adminą negali prižiurėti vip chato žmonės jame keikiasi, o jis net nereguoja į tai, arba reguoja į tos asminis kurie jam yra priešai jo jis su malonumu mutina už betkoki šūdneki. Kiek žinau kad kai esi 4lvl adminas tu turi atrasti laiko žmonėms padėti arba kai nusižengia nubausti. Šio atvėju tu žmoguj nedėjai mutes. :) Nu nežinau kaip į tokį atvejį reik reguoti. 
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/nelpSq3
Redaguota . Redagavo Ridas
Atmesta
  • Patinka 1
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Ohh, labas. Turbūt būtų žmogiška pastebėjus kito žmogaus nusižengimą apie jį pranešti (asmenine žinute forume), o ne iškarto pulti rašyti papeikimus, be jokios žinios, visiškai net nerašei apie kažkokius įžeidimus. Administracija gali dėl įvairių priežasčių nepastebėti visko chat'e. Manau pačiam reikėtų laikytis žmogiškumo kriterijų ir suvokti, kad kartais administratorius gali būti orientuotas į kitą darbą (tarkim, kaip šįsyk, kalbėjau su naujoku dėl imigracijos, kad atsijungtų, nes kitaip per klaidą galimai negautų VIP 5 dienoms, kuris jam priklauso). Labai liūdna, kad nesugebėjai atsiųsti įrodymų forume. Galėjai atsiųsti įrodymus ir žaidėjas jeigu tada būtų neužmutintas - taip, verta rašyti papeikimą, bet kai net neparašai apie nusižengimą ir rašai papeikimą, tai aš nežinau. Čia jau aiškiai matosi, kai gavęs teamspeak'e ban'ą 6 valandoms už įžeidimus nuo manęs bandai pakenkti jau ir prisikabini prie kažkokių nesąmonių, prie menkiausio keiksmažodžio, kuris nebuvo pastebėtas. Gaila, kad taip gyvuliškai elgiesi.

 

Kadangi įkelei įrodymus, žaidėjas užtildytas, bet čia buvo ne mano darbas, mano darbas ir pareigos surašytos šioje temoje. Šį darbą turėtų atlikti prižiūrėtojai, o aš už tvarkos palaikymą serveryje nesu atsakingas, tai nesuprantu kuo aš čia galėčiau būti kaltas?

 

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

7 minutes ago, Vikarijus_Finger parašė:

Ohh, labas. Turbūt būtų žmogiška pastebėjus kito žmogaus nusižengimą apie jį pranešti (asmenine žinute forume), o ne iškarto pulti rašyti papeikimus, be jokios žinios, visiškai net nerašei apie kažkokius įžeidimus. Administracija gali dėl įvairių priežasčių nepastebėti visko chat'e. Manau pačiam reikėtų laikytis žmogiškumo kriterijų ir suvokti, kad kartais administratorius gali būti orientuotas į kitą darbą (tarkim, kaip šįsyk, kalbėjau su naujoku dėl imigracijos, kad atsijungtų, nes kitaip per klaidą galimai negautų VIP 5 dienoms, kuris jam priklauso). Labai liūdna, kad nesugebėjai atsiųsti įrodymų forume. Galėjai atsiųsti įrodymus ir žaidėjas jeigįu tada būtų neužmutintas - taip, verta rašyti papeikimą, bet kai net neparašai apie nusižengimą ir rašai papeikimą, tai aš nežinau. Čia jau aiškiai matosi, kai gavęs teamspeak'e ban'ą 6 valandoms už įžeidimus nuo manęs bandai pakenkti jau ir prisikabini prie kažkokių nesąmonių, prie menkiausio keiksmažodžio, kuris nebuvo pastebėtas. Gaila, kad taip gyvuliškai elgiesi.

 

Šaunu, kad bent į šią temą sugebėjai įkelti įrodymus, kai tuo tarpu niekur, nei asmenine žinute forume nesugebėjai atsiųsti ir rašai papeikimą.. Žaidėjas užtildytas.

Turiu klausymą kaip aš turiu tau atsiūt irodymus jei esi mane įrašes i tlb ts bane o forume visalaik ignorini žmonės bei mane. Seniukas tu bandai kažką irodyti kai buvai i tssg blista įrašytas tu pradėjai keršyti ne tik man bet visai mafijai. Tu mus šaudai ir net negydai. Per grobimus spamini su mašiną ir beveik negydai mafuku nors tai yra tavo darbas. Kai gavai blista tssg nuo kentuko tu pradėjai ignorint mafija. Beveik nepadedi nei admino komandom nei mediko. Tad patyleti pacuk tau reiktu ir pradėt nebeverkti. Sekmės tau ir laukiam Manto sprendimo.  https://imgur.com/cRTYyCt

  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Bad_Viski parašė:

Ohh, labas. Turbūt būtų žmogiška pastebėjus kito žmogaus nusižengimą apie jį pranešti (asmenine žinute forume), o ne iškarto pulti rašyti papeikimus, be jokios žinios, visiškai net nerašei apie kažkokius įžeidimus. Administracija gali dėl įvairių priežasčių nepastebėti visko chat'e. Manau pačiam reikėtų laikytis žmogiškumo kriterijų ir suvokti, kad kartais administratorius gali būti orientuotas į kitą darbą (tarkim, kaip šįsyk, kalbėjau su naujoku dėl imigracijos, kad atsijungtų, nes kitaip per klaidą galimai negautų VIP 5 dienoms, kuris jam priklauso). Labai liūdna, kad nesugebėjai atsiųsti įrodymų forume. Galėjai atsiųsti įrodymus ir žaidėjas jeigįu tada būtų neužmutintas - taip, verta rašyti papeikimą, bet kai net neparašai apie nusižengimą ir rašai papeikimą, tai aš nežinau. Čia jau aiškiai matosi, kai gavęs teamspeak'e ban'ą 6 valandoms už įžeidimus nuo manęs bandai pakenkti jau ir prisikabini prie kažkokių nesąmonių, prie menkiausio keiksmažodžio, kuris nebuvo pastebėtas. Gaila, kad taip gyvuliškai elgiesi.

Šaunu, kad bent į šią temą sugebėjai įkelti įrodymus, kai tuo tarpu niekur, nei asmenine žinute forume nesugebėjai atsiųsti ir rašai papeikimą.. Žaidėjas užtildytas.

 

 

Turiu klausymą kaip aš turiu tau atsiūt irodymus jei esi mane įrašes i tlb ts bane o forume visalaik ignorini žmonės bei mane. Seniukas tu bandai kažką irodyti kai buvai i tssg blista įrašytas tu pradėjai keršyti ne tik man bet visai mafijai. Tu mus šaudai ir net negydai. Per grobimus spamini su mašiną ir beveik negydai mafuku nors tai yra tavo darbas. Kai gavai blista tssg nuo kentuko tu pradėjai ignorint mafija. Beveik nepadedi nei admino komandom nei mediko. Tad patyleti pacuk tau reiktu ir pradėt nebeverkti. Sekmės tau ir laukiam Manto sprendimo.  https://imgur.com/cRTYyCt

Juk viršuje rašiau, kad apie nusižengimą gali pranešti asmenine žinute forume. Įrodymai už keiksmus, įžeidimus galioja 6 valandas, tad labai tikėtina, kad per tą laiką spėsiu užeiti į forumą ir perskaityti tavo žinutę su įrodymais apie kažkieno nusižengimą (jeigu ne, tai pranešk dėl atsargos ir kitiems administratoriams, blogiau nebus juk). Tildyti žaidėjus nėra pagrindinis mano darbas, tačiau jeigu gaunu įrodymus, visada užmutinu, nes tiesiog esu nešališkas. Matau, kad baigėsi argumentai ties administratoriaus papeikimu, tai pereini prie mediko darbo. ;D Nežinau kuo tai susiję su šiuo papeikimu ir kodėl tai reikia minėti čia, tai juk mano pasirinkimas, ką gydyti grobimų metu, ar teisėsaugą, ar mafiją? Pačiam reikėtų turėti daugiau pagarbos, nes kaip ir dažnai būna, įžeidimų papili daugiau, negu argumentų, kas yra liūdna iš tavo pusės.

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger
  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Vikarijus_Finger parašė:

Juk viršuje rašiau, kad apie nusižengimą gali pranešti asmenine žinute forume. Įrodymai už keiksmus, įžeidimus galioja 6 valandas, tad labai tikėtina, kad per tą laiką spėsiu užeiti į forumą ir perskaityti tavo žinutę su įrodymais apie kažkieno nusižengimą (jeigu ne, tai pranešk dėl atsargos ir kitiems administratoriams, blogiau nebus juk). Tildyti žaidėjus nėra pagrindinis mano darbas, tačiau jeigu gaunu įrodymus, visada užmutinu, nes tiesiog esu nešališkas. Matau, kad baigėsi argumentai ties administratoriaus papeikimu, tai pereini prie mediko darbo. ;D Nežinau kuo tai susiję su šiuo papeikimu ir kodėl tai reikia minėti čia, tai juk mano pasirinkimas, ką gydyti grobimų metu, ar teisėsaugą, ar mafiją? Pačiam reikėtų turėti daugiau pagarbos, nes kaip ir dažnai būna, įžeidimų papili daugiau, negu argumentų, kas yra liūdna iš tavo pusės.

Seniukas visu pirma 4lvl turi reguoti į betkokį šūdneki ar nusizengima. Jei tu 4lvl administratorius neturi laiko paskaityt vip chat  tai kam tu pildei į tą 4lvl adminą? Seniukas o db kodėl užsiminiau apie grobimus ir medikų darbą, tai dėl to nes išvis beveik nereguoji į mafijos prašymus ar kažką kitką. Nes jie pagal tave tipo tave bando nuversti ir tu nenori jiems padėti. Seniukas tikrai gerbiu tavo darbą ir viską kitką tikrai stengies padėt iškilti rls žaidėjams, bet tai nereiškia jei tu ant kaikurių žmonių esi piktas ir nenori teikti jiems pagalbos. Taip galėjau atsiūst tau į až irdm, bet seniuk tu pac žinai kad ignuorini tu mane ir net nebuvo tolko tau siųst irdm nes tu vastiek būtum dėjas ignora kaip visalaik mėgsti.  Sekmės tau žaidime :) @Mantas_Sviderskas Laukiam tavo sprendimo dėl šio įvykio :) 

  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

6 minutes ago, Bad_Viski parašė:

Seniukas visu pirma 4lvl turi reguoti į betkokį šūdneki ar nusizengima. Jei tu 4lvl administratorius neturi laiko paskaityt vip chat  tai kam tu pildei į tą 4lvl adminą? Seniukas o db kodėl užsiminiau apie grobimus ir medikų darbą, tai dėl to nes išvis beveik nereguoji į mafijos prašymus ar kažką kitką. Nes jie pagal tave tipo tave bando nuversti ir tu nenori jiems padėti. Seniukas tikrai gerbiu tavo darbą ir viską kitką tikrai stengies padėt iškilti rls žaidėjams, bet tai nereiškia jei tu ant kaikurių žmonių esi piktas ir nenori teikti jiems pagalbos. Taip galėjau atsiūst tau į až irdm, bet seniuk tu pac žinai kad ignuorini tu mane ir net nebuvo tolko tau siųst irdm nes tu vastiek būtum dėjas ignora kaip visalaik mėgsti.  Sekmės tau žaidime :) @Mantas_Sviderskas Laukiam tavo sprendimo dėl šio įvykio :) 

Mano pareigos yra ne serverio prižiūrėtojas, kuris atsakingas už serverio tvarką, o imigracijų prižiūrėtojas, kuris atsakingas už [paskaityk]. Labai juokingai ir tuo pačiu visiškai tuščiai skamba "tu nebūtum to daręs, nebūtum ano..". Reikėjo atsiųsti įrodymus, ir tada būtum galėjęs sakyti "jis ignorina, būtų dėjęs ignorą kaip visada mėgsta" ir panašiai, jeigu nieko nebūčiau atrašęs, o ne spėliot, "kas būtų, jeigu būtų...".

 

Ir iš vis, ko mes čia diskutuojam, jeigu problema, dėl kurios rašytas bereikšmis papeikimas, išspręsta, žaidėjas užtildytas taip greitai, kaip buvo įmanoma, kai pastebėjau nusižengimą?

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

45 minutes ago, Vikarijus_Finger parašė:

Mano pareigos yra ne serverio prižiūrėtojas, kuris atsakingas už serverio tvarką, o imigracijų prižiūrėtojas, kuris atsakingas už [paskaityk]. Labai juokingai ir tuo pačiu visiškai tuščiai skamba "tu nebūtum to daręs, nebūtum ano..". Reikėjo atsiųsti įrodymus, ir tada būtum galėjęs sakyti "jis ignorina, būtų dėjęs ignorą kaip visada mėgsta" ir panašiai, jeigu nieko nebūčiau atrašęs, o ne spėliot, "kas būtų, jeigu būtų...".

 

Ir iš vis, ko mes čia diskutuojam, jeigu problema, dėl kurios rašytas bereikšmis papeikimas, išspręsta, žaidėjas užtildytas taip greitai, kaip buvo įmanoma, kai pastebėjau nusižengimą?

Šio atvėju tu buvai venintėlis  4lvl adminas kuris turėtu daryti tvarka. Nu ir kas, kad tu nesi prižiurėtojas vastiek tu išlieki 4lvl adminas kuris turi prižiurėti tvarka serverį  kol nėra online prižiurėtojų. Nieko nebūčiau sakės jei būtų online prižiurėtojai šio atvėju jų nebuvo todėl tu buvai kaip ir serverio galva kuri turi prižiurėti tvarka. Aš daugiau nekomentuoju ir laukiu Manto sprendimo. :)

Redaguota . Redagavo Mantas_Sviderskas
Komandos narių papeikimus tikrinu ne aš, o Ridas, tema perkelta ten, kur jai ir vieta.
  • Cha Cha 4
  • Liūdnas (-a) 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.