Jump to content

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Torin_Riverdale

Mantas_Sviderskas

Recommended Posts

prieš 7 valandų, Jack_Tokyo parašė:

Naikinat jūs tą swidi. Wargšelis.

Užteks kaitint, metas imtis jam darbų..

  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sprendimą dėl papeikimo priėmiau aš, nes Nojus šioje situacijoje nematė nieko blogo ir į mano pastabas nereagavo, todėl iniciatyvos ėmiausi aš. Taip, neatmetu galimybės ar net fakto, kad Juozas šį eventą puikiai žino, tačiau žiūrėjau iš kitos perspektyvos. Vertinau ne tik Juozo veiksmus, bet ir administratorių. Kaip ir atsakyme į papeikimą minėjau, nebuvo paminėta nė viena renginio taisyklė: "Helio event, ką get /padmins", "Nebegetinam, pradedu event". Jeigu į renginį ateitų žaidėjas, kuris tokio renginio nebuvo net matęs, logiška, kad jis nežinotų kaip jame elgtis, kas yra galima ir kas ne. Smithas savo veiksmais bei parašytu papeikimu parodė dviejų administratorių elgesį panašioje situacijoje. Daltonas pamatęs žaidėją, kuris naudoja fejerverkus, pranešė jog tai nėra galima, o tai darant toliau bus taikoma /kill bausmė. Fixas pamatęs, jog Juozas naudoja veiksmus, paklausė renginio vedėjo ar veiksmai yra galimi, sulaukė neigiamo atsakymo ir nužudė. Renginio vedėjas taisyklių nenurodė, todėl, pasikartodamas rašau - Fixas turėjo pranešti visiems žaidėjams, jog tai nėra galima ir kokia bausmė bus taikoma už tai ir tik dar kartą Juozui naudojant veiksmus, jis galėtų būti nužudytas.

  • Patinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Mantas_Sviderskas parašė:

Sprendimą dėl papeikimo priėmiau aš, nes Nojus šioje situacijoje nematė nieko blogo ir į mano pastabas nereagavo, todėl iniciatyvos ėmiausi aš

Nojaus požiūrį visiškai pateisinu ir palaikau, nes sprendimas tikrai neturėjo būti toks, kokį jį matom. Įdomu, sakai, kad Nojus nereagavo į tavo pastabas ir nesutiko su tavo sprendimu. Bet ar tokiu atveju Nojus neturėtų elgtis taip, kaip jam atrodo teisinga, nes, vis dėlto, IV lygio administratoriai - jo komanda??? Toks tavo savavališkas sprendimas skirti IV lygio administratoriui įspėjimą - išvis nėra pateisinamas. Mano nuomone, čia kištis tu neturėjai.... Turėjai leisti Nojui elgtis su savo komandos nariais taip, kaip jam atrodo teisinga ir pačiam prisiimti atsakomybę. Dabar ignoruodamas Nojaus nuomonę pastatei jį į nemalonią situaciją, kai jis pats negalėjo vertinti situacijos pagal savo įsitikinimus ir matymą. TU BRUKAI TIK SAVO MATYMĄ. Visiškai nepateisinu. Visiškai. Rimtas pažeidimas. 

 

 

prieš 1 valandą, Mantas_Sviderskas parašė:

Taip, neatmetu galimybės ar net fakto, kad Juozas šį eventą puikiai žino, tačiau žiūrėjau iš kitos perspektyvos. Vertinau ne tik Juozo veiksmus, bet ir administratorių. Kaip ir atsakyme į papeikimą minėjau, nebuvo paminėta nė viena renginio taisyklė: "Helio event, ką get /padmins", "Nebegetinam, pradedu event". Jeigu į renginį ateitų žaidėjas, kuris tokio renginio nebuvo net matęs, logiška, kad jis nežinotų kaip jame elgtis, kas yra galima ir kas ne. Smithas savo veiksmais bei parašytu papeikimu parodė dviejų administratorių elgesį panašioje situacijoje. Daltonas pamatęs žaidėją, kuris naudoja fejerverkus, pranešė jog tai nėra galima, o tai darant toliau bus taikoma /kill bausmė. Fixas pamatęs, jog Juozas naudoja veiksmus, paklausė renginio vedėjo ar veiksmai yra galimi, sulaukė neigiamo atsakymo ir nužudė. Renginio vedėjas taisyklių nenurodė, todėl, pasikartodamas rašau - Fixas turėjo pranešti visiems žaidėjams, jog tai nėra galima ir kokia bausmė bus taikoma už tai ir tik dar kartą Juozui naudojant veiksmus, jis galėtų būti nužudytas.

Mano antras klausimas ir tavo šis tekstas tik dar kartą parodė mano žodžių teisingumą: "kodėl taip ilgai žaisdamas projekte nesugebi tinkamai reaguoti į situacijas, kurios kaip ir keltų klausimą remtis ne tik taisyklėmis, tačiau ir bendru supratimu kaip viskas vyksta čia, rls?". Mantai... Ne viskas ant taisyklių pastatyta, kodėl to nesupranti. Kartais vienos situacijos reikalauja didesnio įsitraukimo ir sveiko proto nei kitos. Taip būna... Šis tavo sprendimas visiškai paviršutiniškas ir žeminantis komandos narius. Kaip komandos lyderis turėtum gebėti spręsti kiekvieną situaciją INDIVIDUALIAI, nes kiekviena situacija yra skirtinga. Pagal tą patį taisyklių principą, kuriuo tu žaidi, jos negali būti vertinamos. NEGALI. Tu pats sakai, kad Juozas EVENTĄ PUIKIAI ŽINO, bet Fixui vis tiek skiri įspėjimą. KUR LOGIKA, ĮSIGILINIMAS??? Tu žaidi tuo, kad tai "galėjo būti naujokas", bet tai nebuvo NAUJOKAS! Supranti? Vertini situacija tik kaip galimą, o ne realią. Čia ir yra problema, kurios, dėja, nesupranti...

 

  • Patinka 7

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Mantas atsisakė pagalbininko pareigų, todėl temą tiesiog užrakinu.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.