Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
San_Aivaras

Klaudijus_Klaudijuz

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Klaudijus_Klaudijuz
  2. Pažeidimo aprašymas: Nežinau už ką galėjo dėt mute ;D, už tai, kad parašiau ,,ož**'' arba ,,vaikas **'' čia iš N raidės keiksmažodis buvo
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video):  https://imgur.com/a/41KAYOx  Pasižekit mano foto ir Klaudijaus pateikta, ir pamatysit, kad guneris pravažiuodamas tai pamatė, o toliau ką aš rašiau jam jau neberodė 
Redaguota . Redagavo San_Aivaras
  • Patinka 1
  • Liūdnas (-a) 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Klaudijus_Klaudijuz parašė:

"Ožkapisys", pats gal ir nemutinčiau, bet prašymą gavau iš žaidėjo :)  https://imgur.com/a/hATC2j7

Gerai, tai buvo sakytą @Ill_Bundem už ką man mute jei gunerio neįžeidžiau? Jis pravarė pro mus kai aš tai rašiau Bundemui, poto kai jau pravarė pasakiau ,,o guneris'' ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD @Ill_Bundem ar įsižeidei?

Redaguota . Redagavo San_Aivaras
  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, San_Aivaras parašė:

Gerai, tai buvo sakytą @Ill_Bundem už ką man mute jei gunerio neįžeidžiau? Jis pravarė pro mane kai aš tai rašiau Bundemui ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Parašei viešame chate ir įžeidimo nesuasmeninai, kas reiškia, jog įsižeisti galėjo bet kas, kas buvo šalia tavęs tuo metu :)

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Klaudijus_Klaudijuz parašė:

Parašei viešame chate ir įžeidimo nesuasmeninai, kas reiškia, jog įsižeisti galėjo bet kas, kas buvo šalia tavęs tuo metu :)

Žmogau, suprask, kad mes sustojom, o guneris pro mus pralėkė su towtrucku, todėl ir pamatė tą žinutę ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kurią rašiau Bundemui o ne jam **

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, San_Aivaras parašė:

Žmogau, suprask, kad mes sustojom, o guneris pro mus pralėkė su towtrucku, todėl ir pamatė tą žinutę ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kurią rašiau Bundemui o ne jam **

Identiška situacija: Peikiu Deividosa_Galaxy - Administratorių papeikimai - RLS.lt forumas

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, San_Aivaras parašė:

Žmogau, suprask, kad mes sustojom, o guneris pro mus pralėkė su towtrucku, todėl ir pamatė tą žinutę ;DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD kurią rašiau Bundemui o ne jam **

Neįdomu yra ar jam rasei as vstk važiavau pro šalį ir įsižeidžiau, nes galvojau kad man rasai. 

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Gameris_Proltu parašė:

Neįdomu yra ar jam rasei as vstk važiavau pro šalį ir įsižeidžiau, nes galvojau kad man rasai. 

Tai nemanau, kad turėjei kreipt dėmesį ką aplinkiniai rašinėjasi  ;D 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

9 minutes ago, Gameris_Proltu parašė:

Tai is pradžių vstk paminėjai "guneris" 

Paminėjau tave tik po to kai  pralenkei mus o tu  pasinaudodamas situacija sugalvojei pasakyt klaudijai, kad dėtu mute už tai, nes supykai kad pasakiau jog gausi ban už durų buginimą ;DDD nereik knist proto čia, pasižėk mano fotkes ir savo

Redaguota . Redagavo San_Aivaras

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Klaudijus pateikė identišką situaciją. Kai įžeidimas nėra adresuotas konkrečiam asmeniui, jis gali būti skirtas bet kuriam aplinkui tą matančiam žmogui. Administratorius atliko viską teisingai, tema rakinama.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.