Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Mad_Franklin

Čytas Juan_Carillo

Recommended Posts

Pranešimo apie čyterį anketa:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Mad_Franklin
2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Juan_Carillo
4. Kaip buvo čytinama:2x dmg 
5. Įrodymai (būtina):

 


6. Papildomi komentarai (nebūtina): Pradžioj viskas normaliai buvo, bet vėliau pradėjo vis daugiau žalos daryt. Testinom iš panašaus atstumo ir skyrėsi žala(dėl 1 dmg skyrėsi, nes gal arčiau truputi buvau, o kiek vėliau ne dėl atstumo pradėjo skirtis.) tai nežinau nebent čia buginasi kažkas. Siūlau susilėtinti abu video ant 0.25 ir žiūrėti kiekviena kulka po kiek žalos padaro. Susilėtinkit, kai Juanas šaudo į mane ir turiu 26armor įšauna 1 kulka lieka 4armoro, o kai šaudo Pablo į mane susilėtinkit, kai turiu 25armoro įšauna armoras nukrenta tik iki 14.Tada Juanas šaudo 4armoro įšauna būna 81hp, Pablo šaudo, kai 3armoro lieka 92hp. Toliau Juanas šaudo 81hp įšauna lieka 59hp, Pablo šaudo 81hp įšauna lieka 70hp. 59hp Juanas šaudo lieka 37hp, Pablo šaudo iš 59hp lieka 48hp ir taip iki pat galo arba čia faster shooting. Atstumas nesikeitė daug ir kai Juanas šaudė tai žala negalėjo ant tiek daug padidėti, o ir kai įšauna tai nusiima vienu metu žala, o ne po kažkiek laiko tai ne 2 kulkas įšauna, o 1.Iš nugaros irgi niekas nešaudė, nes per radara matosi, kad tik jis vienas iš priešų buvo prie pat manes. Specialiai dar garsą palikau, kad girdėtumėt kulkas, bet vstk čj nk nesigirdi, nes Salvis kažkoks backgrounde kalba. Ždž tegu įkelia video iš savo pusės, nes neatsikabinsiu kol neįkels.

  • Patinka 10
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 6

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

pingas irgi daug ka keičia :)  galėtum jau ir atsikabint nes matos kad laiko perdaug turi kad ieškai prie ko prisikabint. užauk ir išmokit imt sandelius be dropperiu.

  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

17 minutes ago, Juan_Carillo parašė:

pingas irgi daug ka keičia :)  galėtum jau ir atsikabint nes matos kad laiko perdaug turi kad ieškai prie ko prisikabint. užauk ir išmokit imt sandelius be dropperiu.

Pingas padaro, kad 1 kulka padarytų 2x dmg???

  • Patinka 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

atsigauk...  ir nebe free postink. komandos laika švaistai. praeitas tavo postas atmestas ten irgi "greit sulesei" atmetė tai čia taspats "2x dmg" nieko nekeičia tik savo argumenta pakeitei.

  • Cha Cha 2
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

43 minutes ago, Juan_Carillo parašė:

atsigauk...  ir nebe free postink. komandos laika švaistai. praeitas tavo postas atmestas ten irgi "greit sulesei" atmetė tai čia taspats "2x dmg" nieko nekeičia tik savo argumenta pakeitei.

Laukiu argumentų iš komandos nario jeigu atmes :D savo argumentus surašiau ir gan aiškiai jie matosi

Redaguota . Redagavo Mad_Franklin
  • Patinka 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, The_Smecher parašė:

kur /hitreg??? @Mad_Franklin

/hitreg pamiršau, o ir taip jis nėra būtinas, nes nematau taisyklės tuo labiau, jog matosi per radarą, kad vienintelis į mane šaudė.

  • Patinka 2
  • Cha Cha 2
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Nepatinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

faster weapons arba spreadas that's it

ner ka daugiau ir sneket

 

Redaguota . Redagavo Andrew_Watts
  • Cha Cha 1
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

22 minutes ago, Kaniel_Outis parašė:

e9492b5fa2b7b235a0b3f1cb4820f8d8256.jpg

 

Infinity runas, object finderis, nitro, vien uz tai banint galima :D
kitus failiukus kiekvienas gali ištrint arba pervadint
o galiu galiausiai 2xDamage.cs tai ties tuom viskas ir aisku :D

Redaguota . Redagavo Andrew_Watts
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Iki vakaro laukiu tavo normalių argumentų/įrodymų, jog žaista buvo legaliai @Juan_Carillo, jei jų nebus, gresia fullbanas. Tuolab pats puikiai supranti, kad buvai jau porą kart užbanintas, vieną kart nuo manęs (tik turėjai įrodymus), o kitą kart nuo Franklino. Tai turėjo tik patį tave paskatinti filmuoti zonuose.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Aš nežinau kaip įmanoma įrodyt kad viskas buvo legalu, bet tuo metu aš nefilmavau tik dėl to nes "Shadow play" buvo užstriges man tai visa ta zona nieko nefilmavau, o po zonos iškart susitvarkiau, o kokiu konkrečiu argumentu duot aš nežinau, bet yra žmoniu sake kad ginklas padaro 2x damage kartais, tiksliai nežinau kas bet iš senos "Cosa Nostra" mafijos (prieš update). ir plius man tiesiog įdomu ar egzistuoja tas 2xdmg cleo kiek ieškojau niekur neradau, o dėl faster weapons tai biški nesamone būtu nes aš ta zona šaudžiau ir su sg ir su deagle prie kuriu net neprisikabino. ir čia tik 3 sekundžiu video pats franklinas /hitreg neturi o kas tam radare, zonose buvo visi su "Country Rifle" galėjo kažkas ir iš atstumo šaudyt, aš sakyčiau per mažai įrodymu kad čia kažka banintu, o jeigu dėl tuos nuotraukos aš net nežinau kieno ten, bet tikrai žinau kad ne mano, žmogus tiesiog labai daug neapykantos turi ir bando visaip čia mane užbanint tigi nelogiška būtu kažkam siuntinėt savo "cleo" folderi, ir tokius įrodymus čia menkiausia padirbt yra, nuėjus i facebook abėjoju ar tokia paskyra išvis būtu, o tie kas mane pažysta žino mano FB kuri naudoju, tai ta nuotrauka čia menkas dalykas. na bet nežinau bus kaip bus. It was a fun ride.

PS. FasterWeapons manrodos gautum kicka už rapid visada, tai dar vienas faktas kad nelogiška.

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

11 minutes ago, Juan_Carillo parašė:

Aš nežinau kaip įmanoma įrodyt kad viskas buvo legalu, bet tuo metu aš nefilmavau tik dėl to nes "Shadow play" buvo užstriges man tai visa ta zona nieko nefilmavau, o po zonos iškart susitvarkiau, o kokiu konkrečiu argumentu duot aš nežinau, bet yra žmoniu sake kad ginklas padaro 2x damage kartais, tiksliai nežinau kas bet iš senos "Cosa Nostra" mafijos (prieš update). ir plius man tiesiog įdomu ar egzistuoja tas 2xdmg cleo kiek ieškojau niekur neradau, o dėl faster weapons tai biški nesamone būtu nes aš ta zona šaudžiau ir su sg ir su deagle prie kuriu net neprisikabino. ir čia tik 3 sekundžiu video pats franklinas /hitreg neturi o kas tam radare, zonose buvo visi su "Country Rifle" galėjo kažkas ir iš atstumo šaudyt, aš sakyčiau per mažai įrodymu kad čia kažka banintu, o jeigu dėl tuos nuotraukos aš net nežinau kieno ten, bet tikrai žinau kad ne mano, žmogus tiesiog labai daug neapykantos turi ir bando visaip čia mane užbanint tigi nelogiška būtu kažkam siuntinėt savo "cleo" folderi, ir tokius įrodymus čia menkiausia padirbt yra, nuėjus i facebook abėjoju ar tokia paskyra išvis būtu, o tie kas mane pažysta žino mano FB kuri naudoju, tai ta nuotrauka čia menkas dalykas. na bet nežinau bus kaip bus. It was a fun ride.

PS. FasterWeapons manrodos gautum kicka už rapid visada, tai dar vienas faktas kad nelogiška.

Negalėjai filmuot, nes shadow play neveikė ane? Tai numesk bent kažkokių pavyzdžių savo kaip šaudai ir taip pat sulesi, nes visalaik taip pat sušaudai :) O kaip ir sakiau su rifle negalėjo šaudyti, nes čiūvas radare kur priekį taves buvo buvau už pastato, be šansų, kad būtų šaudęs per pastatą lol, o ir kitas cn narys buvo per toli, kad neštų rifle ir taipogi buvo už pastato. Savas irgi negalėjo man pataikyt, nes irgi matosi, kad kaip atsisuku jis tik tada išlenda :) O kiti buvo per toli arba už pastatų

Redaguota . Redagavo Mad_Franklin

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

aš neturiu konkrečiu pavyzdžiu nes aš po dienos ištrinu tuos video nes man jie vieta užima o kita diena vėl filmuoju, tokiu konkrečiai vietu aš nefilmuoju nes čia buvo papratas šaudymas iš 1 metro ta prasme aš supraščiau taip lest iš atstumo, o čia čiuvas prie pat stovi ir dabar verkt dėl tokio, žodžiu jei tau taip reikia aš pasiliksiu tu video iš veiksmų jei dar full bane nebusiu pamatysi kad nėra sunku iš to 1 metro šaudyt, baigiu ginčytis aš čia nes jau juokinga daros.lauksiu sprendimo.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Juan_Carillo parašė:

aš neturiu konkrečiu pavyzdžiu nes aš po dienos ištrinu tuos video nes man jie vieta užima o kita diena vėl filmuoju, tokiu konkrečiai vietu aš nefilmuoju nes čia buvo papratas šaudymas iš 1 metro ta prasme aš supraščiau taip lest iš atstumo, o čia čiuvas prie pat stovi ir dabar verkt dėl tokio, žodžiu jei tau taip reikia aš pasiliksiu tu video iš veiksmų jei dar full bane nebusiu pamatysi kad nėra sunku iš to 1 metro šaudyt, baigiu ginčytis aš čia nes jau juokinga daros.lauksiu sprendimo.

Tuom ir pabaigsim. Banini čyterius, filmuoji, o čia negali bent 1 vidoso numest iš veiksmo kaip panašiai sušaudai, o dar sakai, kad tuo metu shadow play užstrigęs buvo niekam nestringa, o tau užstrigo tuo momentu, kai reikėjo labiausiai. Pataikyt sunku nėra, bet taip greit niekas nesulesa kaip tu ar tu čia skillu kažkokiu turi kuriu niekas kitas iš jūsų neturi? ir įdomus sutapimai pas tave kažkokie tai tiek va.

Redaguota . Redagavo Mad_Franklin

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Juan_Carillo parašė:

Aš nežinau kaip įmanoma įrodyt kad viskas buvo legalu, bet tuo metu aš nefilmavau tik dėl to nes "Shadow play" buvo užstriges man tai visa ta zona nieko nefilmavau, o po zonos iškart susitvarkiau, o kokiu konkrečiu argumentu duot aš nežinau, bet yra žmoniu sake kad ginklas padaro 2x damage kartais, tiksliai nežinau kas bet iš senos "Cosa Nostra" mafijos (prieš update). ir plius man tiesiog įdomu ar egzistuoja tas 2xdmg cleo kiek ieškojau niekur neradau, o dėl faster weapons tai biški nesamone būtu nes aš ta zona šaudžiau ir su sg ir su deagle prie kuriu net neprisikabino. ir čia tik 3 sekundžiu video pats franklinas /hitreg neturi o kas tam radare, zonose buvo visi su "Country Rifle" galėjo kažkas ir iš atstumo šaudyt, aš sakyčiau per mažai įrodymu kad čia kažka banintu, o jeigu dėl tuos nuotraukos aš net nežinau kieno ten, bet tikrai žinau kad ne mano, žmogus tiesiog labai daug neapykantos turi ir bando visaip čia mane užbanint tigi nelogiška būtu kažkam siuntinėt savo "cleo" folderi, ir tokius įrodymus čia menkiausia padirbt yra, nuėjus i facebook abėjoju ar tokia paskyra išvis būtu, o tie kas mane pažysta žino mano FB kuri naudoju, tai ta nuotrauka čia menkas dalykas. na bet nežinau bus kaip bus. It was a fun ride.

PS. FasterWeapons manrodos gautum kicka už rapid visada, tai dar vienas faktas kad nelogiška. 

Beleka tu bičas čia šaudai, jau atmazai tokie, kad mama net tavimi nepatikėtu :D
Visų pirmiausiai tai pro stuną sulesei Franklina, visų antra judantį žmogų taip sušaudyt be papildomų programų neįmanoma.

p.s Franklino su rifle tuo metu negalėjo niekas sušaudyt, nes pasižiūrėjus į mapa, tavo kolėgos iš CN tuo metu bėgo. Begt ir šaudyt, dėja, bet neįmanoma.

Redaguota . Redagavo Andrew_Watts
  • Cha Cha 5

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

@Juan_Carilloar tikrai ten ne tavo nuotrauką ar tiesiog bijai prisipažinti? Jai sakai ne tavo tai galiu pateikti daugiau įrodymų kur bus aiškiau kad ten tu.

 

 

Redaguota . Redagavo Chapo_Guzman
KARMA

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.