Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Dovis_Cold

Peikiu Prosta_Jonce.

Recommended Posts

Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Prosta_Jonce


Peikiamo komandos nario pareigos?: Projekto priežiura


Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Neteisingas patvirtinimas


Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: Sveiki, gavau ban nuo Feat_Thompson už pora "kabintų kulkų" ir komandos narys Prosta_Jonce patvirtino blokavimą, kai aš jam pateikiau visus švarius ir aiškius argumentus kodėl nebuvo čytinamą, Komandos nario argumentai buvo 0:07 sekundė kai buvo pataikyta kulką i Samperis_Dry iš 2.75metro ( https://streamable.com/mspay7 ) kadangi komando nario neįtikino mano argumentai, surašysiu juos čia. Taigi kaip matote vaizdo įraše šaudžiau pro gan siaurą vietą į pareigūną, kur buvo nemažai savų žmonių, šaudžiau į Black_Tomy bei Edvis_Jaras ir judėjau į kairę pusę, kaip ir samperis, kadangi pareigūnai tik lindo iš tos pusės, todėl ten ir šaudžiau, samperis irgi padėjo ir šaudė ten pat, vėliau samperis nubėgo (arba padarė slide'a, nežinau) kaip dauguma žino, pzu animacijos yra labai stipriai bugintos, ir atrodė jog šoviau išvis į šoną, mano klaida kad nefilmavau, paklausęs Young_Marte ar reikia pafilmuoti, atsakė jog ne (Galite patikrinti logus) tad ir nefilmavau. Tai va grįžtam prie tos situacijos dėl bugintu pzu animacijų. Atrodo jok šoviau į šoną, bet pataikiau į samperį, nors šaudžiau i pareigūnus ir tiesiog pasitaikė toks timingas, kai kulka šovė tiesiai į samperį, nieko čia įtartino nėra kaip pats feat thompson sakė "tebunie legit dalykas būna"

 

Antras dalykas : Prosta_Jonce antrą "argumentą" turėjo kaip 0;13 sekundė kur vėlgi buvo kabinta kulką į Lukas_Spidometras ir čia tipo buvo naudojamas Silent Aimas (greičiausia, nežinau ką mano komandos narys) na ir čia nieko tokio nėra, nes šaudžiau su TAB cbug į du žmonės, kurie abu bėgo į kairę pusę  (https://streamable.com/1bja3n ) (rodau su pelyte per video  na kadangi aš mačiau priešų bėgimo kriptį, logiškiausias variantas buvo šaudyti ten kur jie bėga, ar ne? Kadangi ten stovėjo AFK Lukas_Spidometras kuris prieš pat mane stovėjo ir į kuri pataikiau kulką iš 2.3 metro šaudės i tuos du pareigūnus, manau visi sutiktu kad tai nėra sunkus ir kažkoks įspūdingas dalykas. 

 

Išvada: buvau užblokuotas ir blokavimas buvo patvirtinas dėl poros kulkų pataikytu į savus iš artimo atstumo, mažoje patalpoje, kur buvo šaudyta su TAB cbug, kurį valdyti sunkiau nei C cbug, kai daug žmonių tokioje siauroje vietoje, nieko įspūdingo, kad porą kulkų gali būti pataikytos i kitus žmones, juk jie gi irgi juda, o ne stovi vietoje.😕

Redaguota . Redagavo Dovis_Cold
įdėjau linką.
  • Patinka 11
  • Cha Cha 2
  • Nepatinka 11

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

kad ir koks konkretus tas jonas yra,bet sioje situacijoje tu toks biski suciara esi dovis cold cia mazinies,kad tu necytini,nenaudoji palengvinanciu programu,realiai buciau turejas admina tuo momentu tave buciau seniausiai uzbanines  https://streamable.com/1tp7xf

prieš 1 valandą, Dovis_Cold parašė:

su TAB cbug į du žmonės, kurie abu bėgo į kairę pusę  (https://streamable.com/1bja3n ) (rodau su pelyte per video  na kadangi aš mačiau priešų bėgimo kriptį, logiškiausias var

lol tab cbug didmeistris video virsuj paziurek ten irgi zmogus bego,bet tau ten nebuvo problemos. zinai ten irgi matei begimo kripti.

 

senai zinomas buwai del savo aimo su hujovais settingais,pagaliau ir pasimovei nieko naujo. gero wakaro klounas cirkas isvaziavo tave kazkaip pamete.

 

galiu pasakyti,kad komanda bent siuo atveju sudo nesumale ir patvirtino bana normaliai.

  • Patinka 6
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Vierch_Rajon parašė:

kad ir koks konkretus tas jonas yra,bet sioje situacijoje tu toks biski suciara esi dovis cold cia mazinies,kad tu necytini,nenaudoji palengvinanciu programu,realiai buciau turejas admina tuo momentu tave buciau seniausiai uzbanines  https://streamable.com/1tp7xf

lol tab cbug didmeistris video virsuj paziurek ten irgi zmogus bego,bet tau ten nebuvo problemos. zinai ten irgi matei begimo kripti.

 

senai zinomas buwai del savo aimo su hujovais settingais,pagaliau ir pasimovei nieko naujo. gero wakaro klounas cirkas isvaziavo tave kazkaip pamete.

 

galiu pasakyti,kad komanda bent siuo atveju sudo nesumale ir patvirtino bana normaliai.

Tiek tu tiek featas tą patį seną pamoina vidosą metat kai naudojau kodus už kuriuos buvau nubaustas :D nuo to laiko neesu naudojęs jokio aimo, galit galvot ką norit, tačiau šiuo momentu esu užtikrintas, jog bausmė kuri yra paskirta yra neteisinga. Jeigu būčiau šaudęs su aimu, čia dabar net nerašyčiau jokių bereikšmių papeikimų.

  • Patinka 3
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

4 minutes ago, Dovis_Cold parašė:

Tiek tu tiek featas tą patį seną pamoina vidosą metat kai naudojau kodus už kuriuos buvau nubaustas :D nuo to laiko neesu naudojęs jokio aimo, galit galvot ką norit, tačiau šiuo momentu esu užtikrintas, jog bausmė kuri yra paskirta yra neteisinga. Jeigu būčiau šaudęs su aimu, čia dabar net nerašyčiau jokių bereikšmių papeikimų.

Kas cia pamoinas tai tu ir tavo aimas, dar pats sugeba pasakyt, kad naudojo xD kietas bicas

  • Nepatinka 6

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Vierch_Rajon parašė:

Kas cia pamoinas tai tu ir tavo aimas, dar pats sugeba pasakyt, kad naudojo xD kietas bicas

Kaip ten tau LV su f12 einasi?:)

  • Patinka 2
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

1 minute ago, Kentuks_Papajuks parašė:

pradėk filmuot nereikės tiek verkt ATMESTA

mano klaida kad nefilmavau, paklausęs Young_Marte ar reikia pafilmuoti, atsakė jog ne (Galite patikrinti logus)
sunkiau tau gal ar ka?

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

https://www.youtube.com/watch?v=SBecbyzIDtU  Samperio POV tuo metu. Matosi pataikyta kulka į samperį, animacijos skiriasi nuo PZU rodymo Feat_Thompson videke.

Redaguota . Redagavo Dovis_Cold
  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nu įdomiai čia Dovi tu, gal ir nesu tas Čyterių ekspertas didžiausias, bet tikrai įdomiai atrodo.

Su samperio pataikymo kulką tai manau taip buvo, kadangi Black_Tomy mirė niekur daugiau nebuvo kur lockint tai tik ant Samperio, todėl ir gavo tą kulką.

Toliau einant su Spidometru mano nuomone atrodo taip pat įdomiai, žaidėjai bėga į kairę viskas ok, bet tu kažkokiu būdu pataikai tiesiai į spidometrą, o ne šiek tiek į šoną kur buvo priešai
3gaNakJ.png

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

12 minutes ago, Dovis_Cold parašė:

Kaip ten tau LV su f12 einasi?:)

Tai parodik banneda ar kažką :) nieko kitko negali pasakyt ir tiek xD

  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Fixas_Hyper parašė:

Nu įdomiai čia Dovi tu, gal ir nesu tas Čyterių ekspertas didžiausias, bet tikrai įdomiai atrodo.

Su samperio pataikymo kulką tai manau taip buvo, kadangi Black_Tomy mirė niekur daugiau nebuvo kur lockint tai tik ant Samperio, todėl ir gavo tą kulką.

Toliau einant su Spidometru mano nuomone atrodo taip pat įdomiai, žaidėjai bėga į kairę viskas, ok, bet tu kažkokiu būdu pataikai tiesiai į spidometrą, o ne šiek tiek į šoną kur buvo priešai
3gaNakJ.png

"na kadangi aš mačiau priešų bėgimo kriptį, logiškiausias variantas buvo šaudyti ten kur jie bėga, ar ne?" cituoju dėl spidometro situacijos, o dėl samperio matosi iš pačio samperio POV jog jis buvo čiut kairiau manęs, užkabinau tą vieną kulką.

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pirmoji situacija dėl pataikytos kulkos į Samperį. Tavo rankoje laikomas ginklas „Desert Eagle“ buvo tiesioje linijoje su Teisėsaugos atstovais, bet kai Samperis nubėgo truputėlį į šoną, Tavo ginklas pasisuko į Samperį ir jį pateikei kulką.

Antroje situacijoje Tu šaudei į pareigūną Henry tačiau magiškai Tavo ginklas nuvedė į AFK stovinti žmogų t.y Spidometra. ir staiga nustojai šaudyti, turbūt šovė į galvą, jog nustosiu šaudyt nes užlockino?

prieš 1 valandą, Dovis_Cold parašė:

komandos narys Prosta_Jonce patvirtino blokavimą, kai aš jam pateikiau visus švarius ir aiškius argumentus kodėl nebuvo čytinamą

Argumentai visada lieka argumentais. Tiek šitame Projekte tiek kituose, yra n žaidėjų kurie teigia, jog nieko nenaudoja iki to pirmojo karto, kai pasigauna.

prieš 1 valandą, Dovis_Cold parašė:

mano klaida kad nefilmavau, paklausęs Young_Marte ar reikia pafilmuoti, atsakė jog ne (Galite patikrinti logus) tad ir nefilmavau.

Kiekvienas šiame Projekte žaidžiantis žaidėjas ir dalyvaujantis įvairiuose veiksmuose, jog visada geriausia filmuoti viską iš savo perspektyvos (POV) Tu galėjai, bet nefilmavai? Taip, Jūsų Projekte yra leidžiama šaudyti su TAB ir naudoti FPS UNLOCK dėl ko vaizdas iš /pzu gali būti visai kitoks, nei yra pas stebimo žaidėjo, todėl filmavimo medžiaga (POV) būtų geriausias dalykas o ne žodžių kalnas ir „argumentai“

Priedui: https://streamable.com/5ty9ag

Viską parašiau ką norėjau į tolimesnius komentarus nebus. Tu viską parašei, aš viską. Laukiame Džioraldo atsakymo ir neteršiam temos, ačiū.

  • Patinka 10

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Prosta_Jonce parašė:

Pirmoji situacija dėl pataikytos kulkos į Samperį. Tavo rankoje laikomas ginklas „Desert Eagle“ buvo tiesioje linijoje su Teisėsaugos atstovais, bet kai Samperis nubėgo truputėlį į šoną, Tavo ginklas pasisuko į Samperį ir jį pateikei kulką.

Antroje situacijoje Tu šaudei į pareigūną Henry tačiau magiškai Tavo ginklas nuvedė į AFK stovinti žmogų t.y Spidometra. ir staiga nustojai šaudyti, turbūt šovė į galvą, jog nustosiu šaudyt nes užlockino?

Argumentai visada lieka argumentais. Tiek šitame Projekte tiek kituose, yra n žaidėjų kurie teigia, jog nieko nenaudoja iki to pirmojo karto, kai pasigauna.

Kiekvienas šiame Projekte žaidžiantis žaidėjas ir dalyvaujantis įvairiuose veiksmuose, jog visada geriausia filmuoti viską iš savo perspektyvos (POV) Tu galėjai, bet nefilmavai? Taip, Jūsų Projekte yra leidžiama šaudyti su TAB ir naudoti FPS UNLOCK dėl ko vaizdas iš /pzu gali būti visai kitoks, nei yra pas stebimo žaidėjo, todėl filmavimo medžiaga (POV) būtų geriausias dalykas o ne žodžių kalnas ir „argumentai“

Priedui: https://streamable.com/5ty9ag

Viską parašiau ką norėjau į tolimesnius komentarus nebus. Tu viską parašei, aš viską. Laukiame Džioraldo atsakymo ir neteršiam temos, ačiū.

Paskutinis komentras.

 

Dėl pirmos situacijos.  Dar kartą sakau jog šaudau su tabu, šaudymo greitis didelis, pasukau pelę per daug ir kliuvo ta viena kulka į samperį, jeigu būtų lockas tada būtų kelios kulkos jam kliuvusios ne viena, tai manau tai turetų būti aišku? Kodėl nustojau šaudyti į spidometrą kur kaip tu teigi yra "lockas"? Pamačius, kad kliuvo viena kulka, nustojau šaudyti, nes saviškio gi nešaudysiu per mums svarbius grobimus? Dar matosi iš feato pzu POV jog Spidometras stovėjo būtent ten kur bėgo Young_Marte ( https://imgur.com/a/ivBGQ3B ) 

Ir dar klausimas man iškyla kodėl visi kelia senus video kur esu prisidirbęs? Serveryje yra daugelis žmonių kurie yra kažką padarę, bet gi nemėtysim kiekvieno video kur jie kažką prisidirbo, nes žmonės keičiasi.

Ir dar kart pacituosiu savo žodžius. Nerašyčiau bereikšmių papeikimų jeigu žinočiau jog pats pridariau sau. Iš pačio samperio POV matosi jog jis tuo metu kai į jį pataikiau, jo žmogeliukas mažą atstumą praslydo nuo būtent to momento kai aš šoviau, tiesiog užkabinau vieną kulką. 

  • Patinka 1
  • Cha Cha 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

toks cirkynas, kad nebegaliu daugiau tylet

 

toki dusova aima naudoji, kad graudu ziuret, dar veltui to jog priimtum ta fakta jog naudojai, kai taip baisiai uzlockino, geriau atsiverst knyga „100 ir dar 1 atmazai“? juokdarys.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Blokavimą vertinu kaip teisingą: įrodymuose matome kelias vietas, kur įsidėmėjus galime įžvelgti tikrai jau ne gerą TAB naudojimą.

Papeikimas atmestas.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.