Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Vikarijus_Finger

Čyteris Skirmantas_Pro

Recommended Posts

Pranešimo apie čyterį anketa:

 

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Vikarijus_Finger
2. Pažeidėjo @Vardas_Pavardė: @Skirmantas_Pro
4. Kaip buvo čytinama: Maištavo kalėjime, o atėjus man jį nušauti, su SMCM įlindo į patalpą, į kurią niekaip neįmanoma patekti. Taip paprasčiausiai piktnaudžiavo SMCM ir išvengė nušovimo.
5. Įrodymai (būtina): https://imgur.com/a/aZof7J2 https://prnt.sc/10gbie6
6. Papildomi komentarai (nebūtina): Pačių konkrečių įrodymų, kai jis įlenda nėra, tačiau labai aiškiai matosi, kad jis yra patalpoje, į kurią niekaip neįmanoma patekti. Taip pat yra įrodymai, kad jis maištauja. Kad jis maištavo ir kad su SMCM į tą patalpą įlindo specialiai, kad nebūtų nušautas, pagal visus įrodymus yra daugiau nei aišku.

 

Gal žaidžiam sąžiningai, a?

 

Tikiuosi įdomesnio pasiteisinimo, nei "ė man lagino man nerode objektu tai as ten ylyndau XDDd"

 

Redaguoju 22:01:

Įrodymai yra pakankamai aiškūs, kad įrodyti, jog žaidėjas yra patalpoje, į kurią niekaip neįmanoma patekti. Būtent dėl to manau, kad projekto priežiūra šioje situacijoje turi prašyti iš Skirmanto kažkokio pasiteisinimo, o jeigu jo nebus, kažkokią kitokią išvadą daryti, nei čytinimas naudojant SMCM (ar kokią panašią programą), nėra pagrindo. 

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger
Pridėta papildoma nuotrauka, kad žaidėjas tikrai maištavo.
  • Patinka 3
  • Pasimetęs (-usi) 2
  • Nepatinka 5

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

10 minutes ago, Blatnoy_Narod parašė:

o gal ne SMCM naudojo?

Na, turbūt čia tik pats @Skirmantas_Progalėtų paaaiškinti. :) Esmė ne tame, ar ten SMCM, ar kažkoks panašus cleo. Esmė tame, kad nenaudojant jokių papildomų programų ten patekti nėra įmanoma, o tai net ir durnam turėtų būti aišku.

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Tai dabar baninam kiekvieną, kas yra patalpoje, kurioje be pagalbinių priemonių neįmanoma patekti. Nejuokaukit su tokiais įrodymais, būtų vaizdo įrašas, su padarytu pažeidimu, tada ye all good, bet su nuotraukom? ; DD 

Pateikiu kelis variantus, kodėl jis ten galėjo patekti (nžn ar true)

  • droperis žaidė su kaliniais
  • Nekrovė objektų, lagino

 

 

Reziume - turėtų būti atmestas, kadangi įrodymai nepatvirtina konkretaus čytinimo

  • Patinka 6
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

23 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

Tai dabar baninam kiekvieną, kas yra patalpoje, kurioje be pagalbinių priemonių neįmanoma patekti. Nejuokaukit su tokiais įrodymais, būtų vaizdo įrašas, su padarytu pažeidimu, tada ye all good, bet su nuotraukom? ; DD 

Pateikiu kelis variantus, kodėl jis ten galėjo patekti (nžn ar true)

  • droperis žaidė su kaliniais
  • Nekrovė objektų, lagino

 

 

Reziume - turėtų būti atmestas, kadangi įrodymai nepatvirtina konkretaus čytinimo

Būtent šioje situacijoje ne šiaip sau jis yra ten atsidūręs mistišku būdu, bet kaip ne keista, būtent tuo metu, kai jis maištavo ir atėjo pareigūnas. Gal geriau ne iš tirščių buriam, o paprasčiausiai palaukiam pačio Skirmanto paaiškinimo ir viskas bus aišku, m? Juk jis geriausiai žino, kaip ten atsidūrė. Kol kas, pateikti įrodymai įrodo, kad jis yra ten, kur paprastai neįmanoma patekt, tai tiesiog, išklausysim Skirmanto pasiteisinimo ir turėtų būti aišku, kaip ten atsidūrė. Kam čia burti.

 

O jeigu jokio pasiteisinimo visiškai nebus, kokiu būdu jis ten galėjo atsidurti, tai kitokios išvados, nei čytinimas, čia daryti net ir negalima. ;) Nes tiesiog žmogus neturi kaip pasiteisint tokioj vietoj.

 

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Vikarijus_Finger parašė:

Būtent šioje situacijoje ne šiaip sau jis yra ten atsidūręs mistišku būdu, bet kaip ne keista, būtent tuo metu, kai jis maištavo ir atėjo pareigūnas. Gal geriau ne iš tirščių buriam, o paprasčiausiai palaukiam pačio Skirmanto paaiškinimo ir viskas bus aišku, m? Juk jis geriausiai žino, kaip ten atsidūrė. Kol kas, pateikti įrodymai įrodo, kad jis yra ten, kur paprastai neįmanoma patekt, tai tiesiog, išklausysim Skirmanto pasiteisinimo ir turėtų būti aišku, kaip ten atsidūrė. Kam čia burti.

 

O jeigu jokio pasiteisinimo visiškai nebus, kokiu būdu jis ten galėjo atsidurti, tai kitokios išvados, nei čytinimas, čia daryti net ir negalima. ;) Nes tiesiog žmogus neturi kaip pasiteisint tokioj vietoj.

 

O tai gal kitą kartą filmuojam? Tai jeigu aš važiuosiu SF mieste, užlagins ir netyčia įvažiuosiu į pastatą, nors man jo nerodo - gausiu baną, nes Vikarijus pateikė nuotrauką, jog esu pastate, nors į jį be pagalbinių priemonių patekt neįmanoma. Situacija čia visiškai ne prie ko, kalbama apie pačius įrodymus, jie pažeidimo neįrodo.

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

O tai gal kitą kartą filmuojam? Tai jeigu aš važiuosiu SF mieste, užlagins ir netyčia įvažiuosiu į pastatą, nors man jo nerodo - gausiu baną, nes Vikarijus pateikė nuotrauką, jog esu pastate, nors į jį be pagalbinių priemonių patekt neįmanoma. Situacija čia visiškai ne prie ko, kalbama apie pačius įrodymus, jie pažeidimo neįrodo.

O gal kitą kartą įsigilinam į papeikimą? Filmuota medžiaga tuo metu buvo, bet ji yra nulio vertės (todėl ir nėra įkelta), nes gerb. Skirmantas ko gero jau iš tolo su WH pamatęs mane įėjusį į kalėjimo interjerą tiesiog įlindo ten, o kol pribėgau arčiau iki tos patalpos, jau buvo įlindęs, ir ką tu nufilmuosi? Tą patį, ką dabar įkėliau nuotraukose.

 

Kaip ir sakau. Pirmiausiai sulaukiam Skirmanto pasiteisinimo, nes šis, kaip nekeista, tyli (na, įtikinamą pasiteisinimą, tikiu, tokioje situacijoje sugalvoti nėra lengva). Kai bus Skirmanto pasiteisinimas, bus galima į tą jo pasiteisinimą įsigilinti ir spręsti, ar tai realu, ar fake. Lygini visiškai skirtingus dalykus ir kategoriškai sakyti, kad įrodymai pažeidimo neįrodo, yra neteisinga, nes aiškiai matosi, kad jis yra patalpoje, į kurią patekti neįmanoma. O JEIGU ĮMANOMA, TAI SULAUKSIM SKIRMANTO PAAIŠKINIMO, KAIP JIS PATEKO.

 

Ačiū.

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Vikarijus_Finger parašė:

O gal kitą kartą įsigilinam į papeikimą? Filmuota medžiaga tuo metu buvo, bet ji yra nulio vertės (todėl ir nėra įkelta), nes gerb. Skirmantas ko gero jau iš tolo su WH pamatęs mane įėjusį į kalėjimo interjerą tiesiog įlindo ten, o kol pribėgau arčiau iki tos patalpos, jau buvo įlindęs, ir ką tu nufilmuosi? Tą patį, ką dabar įkėliau nuotraukose.

 

Kaip ir sakau. Pirmiausiai sulaukiam Skirmanto pasiteisinimo, nes šis, kaip nekeista, tyli (na, įtikinamą pasiteisinimą, tikiu, tokioje situacijoje sugalvoti nėra lengva). Kai bus Skirmanto pasiteisinimas, bus galima į tą jo pasiteisinimą įsigilinti ir spręsti, ar tai realu, ar fake. Lygini visiškai skirtingus dalykus ir kategoriškai sakyti, kad įrodymai pažeidimo neįrodo, yra neteisinga, nes aiškiai matosi, kad jis yra patalpoje, į kurią patekti neįmanoma. O JEIGU ĮMANOMA, TAI SULAUKSIM SKIRMANTO PASITEISINIMO.

 

Ačiū.

KAROCE JEI NEBUS PASITEISINIMO TAI VSIO CYTERIS JISAI ; - DDDDDDDD. IKELE CIUWAS FOTKE KAI PATAIKAU I JI KULKA ATSISUKES I JI NUGARA, NEPARASEU ATSAKYMO - VSIO CYTERIS EBANAS ;DDDD. Matai, ant kiek tavo čyterio anketa yra absurdiška? Ir taip, pateikti įrodymai konkretaus čytinimo neįrodo, trūksta įrodymų. Tiesiog taupau tavo ir projekto priežiūros laiką diskutuodamas čia. Peace

 

 

 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

10 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

KAROCE JEI NEBUS PASITEISINIMO TAI VSIO CYTERIS JISAI ; - DDDDDDDD. IKELE CIUWAS FOTKE KAI PATAIKAU I JI KULKA ATSISUKES I JI NUGARA, NEPARASEU ATSAKYMO - VSIO CYTERIS EBANAS ;DDDD. Matai, ant kiek tavo čyterio anketa yra absurdiška? Ir taip, pateikti įrodymai konkretaus čytinimo neįrodo, trūksta įrodymų. Tiesiog taupau tavo ir projekto priežiūros laiką diskutuodamas čia. Peace

 

 

 

ĮKELTI ĮRODYMAI, KAD JIS YRA MAIŠTAUTOJAS, AŠ ATEINU Į KALĖJIMĄ, IR JIS YRA KAŽKAIP STAIGA ĮLINDĘS Į PATALPĄ, KURIOJE AŠ JO NIEKAIP NEGALIU NUŠAUT. NU TIKRAI ČIA RANDOM KAŽKAIP ĮLINDO, TURBŪT ČIA IŠDROPINO JĮ ČYTERIAI IR TIKRAI TIE TAVO PALYGINIMAI TOKIE PATYS, KAIP ŠITA SITUACIJA ;DDDD Anketa nėra tokia absurdiška, kaip tavo argumentai. Jeigu pateiks kažkokį pasiteisinimą Skirmantas, esu beveik įsitikinęs, kad pagal tą pasiteisinimą galėsiu vėl dar kartą įrodyti, kad tas jo pasiteisinimas šūdo vertas ir kad čytinta buvo (Skirmantas ko gero pats tai supranta, tad tyli) - nes tai akivaizdu, kai pats Skirmantas nesugeba nieko pakomentuoti.

 

Jeigu tokie „argumentai“ (rašau tarp kabučių, nes čia ne kiek argumentai pas tave, o labiau paprasčiausi teiginiai, kadangi jie nieko neįrodo) įtikins projekto priežiūrą ir net nesugebantis pasiteisinti, esu įsitikinęs, nelegalias programas naudojantis žaidėjas liks neužblokuotas, tai aiškiai pasimatys, kad tiesiog pasiektas dugnas, kad RLS'o projekto priežiūra nesugeba identifikuoti paprasčiausio čyterio ir kad Skirmanto drūžokai jį iš šūdo bet kada sugebės ištraukt, net jam pačiam nekomentuojant. :Dd

 

Dėkui už diskusiją, viliuosi, kad mūsų šitas pokalbis leis lengviau priimti sprendimą projekto priežiūrai.

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

3 minutes ago, Vikarijus_Finger parašė:

ĮKELTI ĮRODYMAI, KAD JIS YRA MAIŠTAUTOJAS, AŠ ATEINU Į KALĖJIMĄ, IR JIS YRA KAŽKAIP STAIGA ĮLINDĘS Į PATALPĄ, KURIOJE AŠ JO NIEKAIP NEGALIU NUŠAUT. NU TIKRAI ČIA RANDOM KAŽKAIP ĮLINDO, TURBŪT ČIA IŠDROPINO JĮ ČYTERIAI IR TIKRAI TIE TAVO PALYGINIMAI TOKIE PATYS, KAIP ŠITA SITUACIJA ;DDDD Anketa nėra tokia absurdiška, kaip tavo argumentai. Jeigu pateiks kažkokį pasiteisinimą Skirmantas, esu beveik įsitikinęs, kad pagal tą pasiteisinimą galėsiu vėl dar kartą įrodyti, kad tas jo pasiteisinimas šūdo vertas ir kad čytinta buvo - nes tai akivaizdu, kai pats Skirmantas nesugeba nieko pakomentuoti.

 

Jeigu tokie „argumentai“ (rašau tarp kabučių, nes čia ne kiek argumentai pas tave, o labiau paprasčiausi teiginiai, kadangi jie nieko neįrodo) įtikins projekto priežiūrą ir net nesugebantis pasiteisinti, esu įsitikinęs, nelegalias programas naudojantis žaidėjas liks neužblokuotas, tai aiškiai pasimatys, kad tiesiog pasiektas dugnas, kad RLS'o projekto priežiūra nesugeba identifikuoti paprasčiausio čyterio ir Skirmanto drūžokai jį iš šūdo bet kada sugebės ištraukt, net jam pačiam nekomentuojant. :Dd

 

Dėkui už diskusiją, viliuosi, kad mūsų šitas pokalbis leis lengviau priimti sprendimą projekto priežiūrai.

O kodėl du žaidėjai tavo nuotraukose, yra šalia Skirmanto? Gal jam davė killus per sieną, nemanai? Ir dar kartą kartoju, tavo pateikti įrodymai neįrodo padaryto pažeidimo

  • Patinka 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

2 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

O kodėl du žaidėjai tavo nuotraukose, yra šalia Skirmanto? Gal jam davė killus per sieną, nemanai? Ir dar kartą kartoju, tavo pateikti įrodymai neįrodo padaryto pažeidimo

Dar kartą kartoju, kad pateikti įrodymai yra pakankamai aiškūs, kad būtų galima kaltinti žaidėją, NU NES TEN ŠIAIP RANDOM NEATSIRASI TOJ PATALPOJ ;DDDD O ar žaidėjas iš tiesų kaltas, sužinosim arba po Skirmanto pasiteisinimo (iš tiesų ko gero naivu tikėtis, kad jis bus, tylėt yra geresnis pasirinkimas jam dabar, nes jis nk ir pasakyt protingo negalėtų šiaip, kad pateisintų tai, kaip jis ten atsirado) arba paprasčiausiai po projekto priežiūros sprendimo.

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

58 minutes ago, Vikarijus_Finger parašė:

Dar kartą kartoju, kad pateikti įrodymai yra pakankamai aiškūs, kad būtų galima kaltinti žaidėją, NU NES TEN ŠIAIP RANDOM NEATSIRASI TOJ PATALPOJ ;DDDD O ar žaidėjas iš tiesų kaltas, sužinosim arba po Skirmanto pasiteisinimo (iš tiesų ko gero naivu tikėtis, kad jis bus, tylėt yra geresnis pasirinkimas jam dabar, nes jis nk ir pasakyt protingo negalėtų šiaip, kad pateisintų tai, kaip jis ten atsirado) arba paprasčiausiai po projekto priežiūros sprendimo.

neveltui....

 

GMH6pAg.png

 

Matau beprasmiška su tavim aiškintis, nes jau iq dropas man. Argumentus išsakiau, kurie pagrįsti matomais faktais.

Redaguota . Redagavo Tpaba_Akgandzia
  • Cha Cha 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

55 minutes ago, Tpaba_Akgandzia parašė:

neveltui....

 

GMH6pAg.png

 

Matau beprasmiška su tavim aiškintis, nes jau iq dropas man. Argumentus išsakiau, kurie pagrįsti matomais faktais.

Išsakei savus „argumentus“, aš išsakiau savuosius. Ačiū. Laukiam kažkokių diskusijų kitais, mūsų dar neišdiskutuotais klausimais arba tiesiog projekto priežiūros sprendimo. Ramaus vakaro. ;) 

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Vikarijus_Finger parašė:

Jeigu pateiks kažkokį pasiteisinimą Skirmantas, esu beveik įsitikinęs, kad pagal tą pasiteisinimą galėsiu vėl dar kartą įrodyti, kad tas jo pasiteisinimas šūdo vertas ir kad čytinta buvo (Skirmantas ko gero pats tai supranta, tad tyli) - nes tai akivaizdu, kai pats Skirmantas nesugeba nieko pakomentuoti.

nes forume bane siaip, nu einam prie temos

 

kartais kai po ilgo laiko pasijungi i zaidima(nu bent man taip yra buve) pakrauna tuscia lauka, tu matai tik isejimo pickupa. Kadangi man buvo svarbu kuo greiciau iseiti is kaleimo(kadangi buvo organizuojamas grobimas, galit klaust tt, jeigu netikesit imesiu is dc fotkes)) nejau as pirmyn atgal, o tiesiog imiau killus kuriuos man dave. 

prieš 1 valandą, Vikarijus_Finger parašė:

nes gerb. Skirmantas ko gero jau iš tolo su WH pamatęs mane įėjusį į kalėjimo interjerą tiesiog įlindo ten

nu beveik teisingai, kaleime buve asmenys su kuriais as buvau dc man pasake, kad atvare mentas, nu tokioj situacijoj tiesiog as nebegsiu ant pickup kur tiesiog  atbegciau pas tave ir tu mane nusautum. Man pasake kur man begt, as ten ir nubegau, as nezinojau kur as esu, pasake, kad taves neturetu pamatyt, o tuo labiau nusaut. 

 

Buna tokiu situaciju, taciau tu nei kaip policijos atstovas nei kaip administratorius su manim nenorejai pasneket, pasakyt kad tu esi ten kur tu neturetum buti, galejai sakyt iseik pats, galejai pranest kitiems administratoriams, kad jie ateitu i ir isigilintu i situacija ir pasikalbeti, ko tu is savo puses nesugebejai padaryt. 

 

Filmuotos medziagos is ten as aisku neturesiu, kadangi niekas man nepranese, kad busiu kazkur ikeltas, taciau imetu panasu senariju, cia triadu interjeras. 

 

https://streamable.com/85y4un

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

23 minutes ago, Pingvino_Asara parašė:

nes forume bane siaip, nu einam prie temos

 

kartais kai po ilgo laiko pasijungi i zaidima(nu bent man taip yra buve) pakrauna tuscia lauka, tu matai tik isejimo pickupa. Kadangi man buvo svarbu kuo greiciau iseiti is kaleimo(kadangi buvo organizuojamas grobimas, galit klaust tt, jeigu netikesit imesiu is dc fotkes)) nejau as pirmyn atgal, o tiesiog imiau killus kuriuos man dave. 

nu beveik teisingai, kaleime buve asmenys su kuriais as buvau dc man pasake, kad atvare mentas, nu tokioj situacijoj tiesiog as nebegsiu ant pickup kur tiesiog  atbegciau pas tave ir tu mane nusautum. Man pasake kur man begt, as ten ir nubegau, as nezinojau kur as esu, pasake, kad taves neturetu pamatyt, o tuo labiau nusaut. 

 

Buna tokiu situaciju, taciau tu nei kaip policijos atstovas nei kaip administratorius su manim nenorejai pasneket, pasakyt kad tu esi ten kur tu neturetum buti, galejai sakyt iseik pats, galejai pranest kitiems administratoriams, kad jie ateitu i ir isigilintu i situacija ir pasikalbeti, ko tu is savo puses nesugebejai padaryt. 

 

Filmuotos medziagos is ten as aisku neturesiu, kadangi niekas man nepranese, kad busiu kazkur ikeltas, taciau imetu panasu senariju, cia triadu interjeras. 

 

https://streamable.com/85y4un

Iš tiesų nesitikėjau atsakymo - nustebinai. Ačiū.

 

Bet konkrečiai į klausimą neatsakei, tai bandom dėt tašką ant Y. Kaip atsiradai toje patalpoje? Nerodė objektų ir galėjai kiaurai juos vaikščioti? Jeigu taip, tai ar tik iš pradžių, ar visą laiką, kol buvai kalėjime maištautojas? Negalvokit, su šiais klausimais neinu prie to, kad reikėjo daryt rr (jeigu objektų nerodė ir kiaurai galėjai vaikščioti), nes pats žinau, kad pradėjus maištaut RR daryt negalima, tik gilinuosi, nes kažkaip labai miglotas tas tavo aprašymas ir nei man, nei turbūt projekto priežiūrai aiškumo čia toli gražu nėra. Tikiuosi, kad į šiuos klausimus atsakyti sunkumų nebus, o tada ir išvadas jau gal prieisim.

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger
  • Cha Cha 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Gerai, abejotina, ar sulauksim dar vieno atsakymo iš Skirmanto, nes tylėt jo situacijoj yra geriau, tik pakalikai čia už jį reiškiasi retkarčiais. Išanalizuosiu Skirmanto viršuje parašytą situacijos paaiškinimą, ir manau, viskas bus dabar dar aiškiau, nei buvo iš pradžių..

 

___________________________________________________________________

KONKRETUS PAAIŠKINIMAS IR ĮRODYMAS, KAD SKIRMANTAS ČYTINO:

 

Iš pateikto Skirmanto aprašymo ir streamamble vaizdo medžiagos PAGAL JĮ SUŽINOM TAI, KAD JAM NERODĖ JOKIŲ OBJEKTŲ, RODĖ TIK KALĖJIMO GRINDIS, TODĖL JIS GALĖJO KIAURAI VISKĄ VAIKŠČIOTI. Pasak jo, jis RR iš pradžių nedarė dėl to, nes tuo metu buvo planuojamas grobimas ir jis norėjo kuo greičiau išeiti iš kalėjimo. O vėliau, kaip suprantu RR nedarė dėl to, nes tiesiog taisyklės draudžia daryt RR pradėjus maištauti. TAIGI, PAGAL SKIRMANTO ŽODŽIUS, JIS MAIŠTAVO, JAM NERODĖ OBJEKTŲ, TIK GRINDIS, TAD JIS ĖJO TEN KUR JAM SAKĖ JO DRAUGAI IR JIS TOJE PATALPOJE TAIP IR ATSIDŪRĖ.

 

Šitas Skirmanto pasiteisinimas yra netikras ir visiškai melagingas. Kad šitas pasiteisinimas yra melagingas, įrodo apačioje pateiktas vaizdo įrašas. Jeigu jau taip pasibugina žaidimas, tai jis ir lieka pasibuginęs tol, kol padarai RR. Skirmantas RR nedarė, tiesiog nuėjo AFK, bet apačioje pateiktas vaizdo įrašas rodo, kad jam jokie objektai nebuvo dingę, nes jis tiesiog normaliai vaikšto ir į juos atsitrenkia, o ne kiaurai.

 

 

Taip pat, Skirmantas viršuje melavo sakydamas „Filmuotos medziagos is ten as aisku neturesiu, kadangi niekas man nepranese, kad busiu kazkur ikeltas“ Štai įrodymai. Aiškiai Skirmantui pasakiau, kad šis vis tiek už tokį elgesį bus prigautas, kad bus užblokuotas, kad sėdės naloge, o pastarasis apsimeta, kad nefilmavo dėl to, nes negalvojo kad to reikės. :DDd

 

IŠ MANO PATEIKTŲ ĮRODYMŲ AIŠKIAI MATYTI, KAD ŠIS SKIRMANTO PASITEISINIMAS YRA MELAGINGAS IR JIS YRA BANDYMAS SUKLAIDINTI BEI IŠVENGTI BAUSMĖS. SKIRMANTAS SAKĖ, KAD JAM NERODĖ OBJEKTŲ, SAKĖ, KAD JIS NEBUVO PERSPĖTAS DĖL ŠITO IR TODĖL NEFILMAVO, TAČIAU VIRŠUJE PATEIKTI ĮRODYMAI VISKĄ PANEIGIA.

 

Kaip supratom, Skirmantas apsimelavo du kartus, įrodžiau, kad jo tas pasiteisinimas visiškai nėra realus, o tai ir įrodo, kad žaidėjas 100% čytino. Esu įsitikinęs, kad po šitų įrodymų viskas aišku ir tikiuosi, kad gerb. Skirmantas gėdos nebesidarys. Belieka tik laukti, viliuosi, tinkamo projekto priežiūros sprendimo ir tuomet, tikiuosi, įrašymo į atitinkamus sąrašus už čytinimą.

___________________________________________________________________

 



Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger
  • Patinka 2
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

sw noriu ir aš pasiginčyt ir prisikabint prie tavo daromų "prielaidų":

 

On 2021-03-06 at 12:26, Vikarijus_Finger parašė:

Iš pateikto Skirmanto aprašymo ir streamamble vaizdo medžiagos PAGAL JĮ SUŽINOM TAI, KAD JAM NERODĖ JOKIŲ OBJEKTŲ, RODĖ TIK KALĖJIMO GRINDIS, TODĖL JIS GALĖJO KIAURAI VISKĄ VAIKŠČIOTI. Pasak jo, jis RR iš pradžių nedarė dėl to, nes tuo metu buvo planuojamas grobimas ir jis norėjo kuo greičiau išeiti iš kalėjimo. O vėliau, kaip suprantu RR nedarė dėl to, nes tiesiog taisyklės draudžia daryt RR pradėjus maištauti. TAIGI, PAGAL SKIRMANTO ŽODŽIUS, JIS MAIŠTAVO, JAM NERODĖ OBJEKTŲ, TIK GRINDIS, TAD JIS ĖJO TEN KUR JAM SAKĖ JO DRAUGAI IR JIS TOJE PATALPOJE TAIP IR ATSIDŪRĖ.

- Skirmantas niekur neminėjo, kad jam rodė tik kalėjimo grindis. Tavo visa šita pastraipa remiasi ant tos prielaidos, kad pagal Skirmanto žodžius (kurių nėra lol) jis matė tik kalėjimo grindis, daugiau nieko - pateiktas video įrašas yra pavyzdinis, pagal jį: triadų bazė. ne kalėjimas. Tai skaityk kadangi tu remiesi savo šita pastraipa ant Skirmanto žodžių kad jam nerodo jokių objektų, tik grindis (pls show where), kurių faktiškai net nėra, šita pastraipa tampa bevertė

 

On 2021-03-06 at 12:26, Vikarijus_Finger parašė:

Šitas Skirmanto pasiteisinimas yra netikras ir visiškai melagingas. Kad šitas pasiteisinimas yra melagingas, įrodo apačioje pateiktas vaizdo įrašas. Jeigu jau taip pasibugina žaidimas, tai jis ir lieka pasibuginęs tol, kol padarai RR. Skirmantas RR nedarė, tiesiog nuėjo AFK, bet apačioje pateiktas vaizdo įrašas rodo, kad jam jokie objektai nebuvo dingę, nes jis tiesiog normaliai vaikšto ir į juos atsitrenkia, o ne kiaurai.

- Turėtų būt žinomas dalykas tau, kad kai buginasi objektai, nereiškia, jog jie susibugins visi - dažniaiusiai tik dalis sumappintų objektų neužsikrauna ir tiek, lyg priklauso nuo objekto tipo (but don't quote me on that). Jeigu bugintųsi visi objektai, nerodo nieko, tai tikėtina, kad ir iš pasaulio iškritęs būtų, nes ką, grindys ne objektas? negalima atmesti varianto, kad tiesiog tvora susibugino ir pradingo objektas (kas nėra visiškai beprecedentis atvejis).

 

On 2021-03-06 at 12:26, Vikarijus_Finger parašė:

Taip pat, Skirmantas viršuje melavo sakydamas „Filmuotos medziagos is ten as aisku neturesiu, kadangi niekas man nepranese, kad busiu kazkur ikeltas“ Štai įrodymai. Aiškiai Skirmantui pasakiau, kad šis vis tiek už tokį elgesį bus prigautas, kad bus užblokuotas, kad sėdės naloge, o pastarasis apsimeta, kad nefilmavo dėl to, nes negalvojo kad to reikės. :DDd

 - Imam tiesiog pavyzdinę situaciją - žmogus nefilmuoja, įvyksta kažkoks konkretus įvykis, jau po to įvykio žmogui praneša kažkas iš lempos, kad jį ten priduos ir pnš, tai pagal tave yra du variantai: Skirmantas turėjo išrasti laiko mašiną, pakeliauti laiku atgal ir nufilmuoti visą procesą maištavimo arba visi žaidėjai turėtų filmuoti 24/7, kad neduok dieve Vikarijus parašys papeikimą su 0 vertais įrodymais, ištrauks iš užpakalio argumentus ir bus asmuo už čyterį? Sugrįžtam į realybę ačiūūūū

 

 

 

On 2021-03-06 at 12:26, Vikarijus_Finger parašė:

IŠ MANO PATEIKTŲ ĮRODYMŲ AIŠKIAI MATYTI, KAD ŠIS SKIRMANTO PASITEISINIMAS YRA MELAGINGAS IR JIS YRA BANDYMAS SUKLAIDINTI BEI IŠVENGTI BAUSMĖS. SKIRMANTAS SAKĖ, KAD JAM NERODĖ OBJEKTŲ, SAKĖ, KAD JIS NEBUVO PERSPĖTAS DĖL ŠITO IR TODĖL NEFILMAVO, TAČIAU VIRŠUJE PATEIKTI ĮRODYMAI VISKĄ PANEIGIA.

 

- Tavo visi įrodymai įrodo tik vieną dalyką - Skirmantas yra už tvoros. Esminis klausimas yra kaip jis ten pateko - nei vienas tavo pateiktas įrodymas ar argumentas nenurodo kaip tai buvo padaryta, tiesiog faktas, jog jis yra ten. It's called confirmation bias, susigalvojai savo teoriją ir vien atkakliai link jos eini, nežiūrėdamas į situaciją objektyviai. Su tavo logika įrodymų kiekvieną žmogų, kuris susibugina kokioje sienoje galima būtų banint už čytus, nes kitaip gi neįmanoma patekti ten, o žmogus nefilmavo viso proceso kaip jis ten pateko.

 

On 2021-03-06 at 12:26, Vikarijus_Finger parašė:

Kaip supratom, Skirmantas apsimelavo du kartus, įrodžiau, kad jo tas pasiteisinimas visiškai nėra realus, o tai ir įrodo, kad žaidėjas 100% čytino. Esu įsitikinęs, kad po šitų įrodymų viskas aišku ir tikiuosi, kad gerb. Skirmantas gėdos nebesidarys. Belieka tik laukti, viliuosi, tinkamo projekto priežiūros sprendimo ir tuomet, tikiuosi, įrašymo į atitinkamus sąrašus už čytinimą.

   - Graži galutinė papeikimo frazė, kaip poetas. Būkim biedni bet teisingi, visi žinom, kad Skirmantas naudojo kažką nelegalaus ir nematau tikslo čia kažką diskutuoti būtent tuo klausimu, bet tokie įrodymai, kurie leidžia teorizuoti ir daryti kažkokias konspiracines teorijas yra visiškas absurdas, kaip matome, daug buvo galima prisigalvoti ir prisisvaigti. Su tokiais įrodymais blokuoti būtų absurdas ir tai būtų precedentas nesąmoningiems užblokavimams su dideliu įrodymų trūkumu, kas toli gražu nebūtų gerai niekam ir tiesiog sukeltų daugiau bėdų negu naudos.

  • Patinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Aj nu gal nebeskiesk. Dar vienas atsirado čyterių gynėjas :Dd 

 

58 minutes ago, Alan_Paradox parašė:

- Skirmantas niekur neminėjo, kad jam rodė tik kalėjimo grindis. Tavo visa šita pastraipa remiasi ant tos prielaidos, kad pagal Skirmanto žodžius (kurių nėra lol) jis matė tik kalėjimo grindis, daugiau nieko - pateiktas video įrašas yra pavyzdinis, pagal jį: triadų bazė. ne kalėjimas. Tai skaityk kadangi tu remiesi savo šita pastraipa ant Skirmanto žodžių kad jam nerodo jokių objektų, tik grindis (pls show where), kurių faktiškai net nėra, šita pastraipa tampa bevertė

Pirmiausiai reikia suvokti, koks yra tos Skirmanto žinutės tikslas - jis su tuo savo pasiteisinimu bandė paaiškinti kaip jis į tą patalpą pateko (aš tai supratau, tu - nelabai). STREAMABLE vaizdo įrašą jis įmetė kaip pavyzdį, kas jam dėjosi kalėjime, tai kas dar neaišku? :Dd Jis bandė teisintis: "Man pasake kur man begt, as ten ir nubegau, as nezinojau  kur as esu, pasake ,  kad taves neturetu  pamatyt , o tuo labiau nusaut". Pagal šitą jo pasiteisinimą yra daugiau nei aišku, kad jam objektų nerodė, tad jis ėjo kiaurai viską ir taip ten atsirado (nu nes jis kitaip ten ir negalėjo atsirast, jis pats sako, kad ėjo ten, kur jam sakė draugai, tad jis ir nežinojo kas jis nuėjo ten, kur šiaip nueit neįmanoma. Šitas tavo kontrargumentas tampa bevertis.

 

58 minutes ago, Alan_Paradox parašė:

- Turėtų būt žinomas dalykas tau, kad kai buginasi objektai, nereiškia, jog jie susibugins visi - dažniaiusiai tik dalis sumappintų objektų neužsikrauna ir tiek, lyg priklauso nuo objekto tipo (but don't quote me on that). Jeigu bugintųsi visi objektai, nerodo nieko, tai tikėtina, kad ir iš pasaulio iškritęs būtų, nes ką, grindys ne objektas? negalima atmesti varianto, kad tiesiog tvora susibugino ir pradingo objektas (kas nėra visiškai beprecedentis atvejis).

Taip, man, kaip maperiui, toks dalykas yra žinomas. Jeigu tau tai bus suprantama, galiu plačiau paaiškint. Visų bazių pagrindai, interjerų grindys ir pan. būna įkeliamos į serverį CREATEOBJECT (CO) formatu, o kiti objektai (kaip sienos, stalai ir pnš.) CREATEDYNAMIC (CD) formatu. Tokie objektai kaip grindys visada būna perkonvertuojamos į CO formatą būtent todėl, nes kitaip įėjęs į kalėjimą/prisijungęs kalėjimo interjere tikėtina, kad dažnai nukrisi į dangų, nes serveris nespės užkraut grindų CD formatu.

 

Šiuo atveju aiškiai matosi, kad vieninteliai objektai, kurie yra pas Skirmantą (pagal jo išgalvotą teoriją, nu nes iš tikro ten gi jokie objektai nesibugino, o smcm naudojo XD) tai yra grindys (nes tai vienintelis objektas CO formatu). Šiaip, kad šita Skirmanto teorija yra išgalvota ir visiškai melaginga, jau įrodžiau viršuje, o kad objektų jam nekrovė, iš jo paties žodžių tai irgi yra daugiau nei aišku, nesuprantu, kodėl nesuvoki.

 

58 minutes ago, Alan_Paradox parašė:

 - Imam tiesiog pavyzdinę situaciją - žmogus nefilmuoja, įvyksta kažkoks konkretus įvykis, jau po to įvykio žmogui praneša kažkas iš lempos, kad jį ten priduos ir pnš, tai pagal tave yra du variantai: Skirmantas turėjo išrasti laiko mašiną, pakeliauti laiku atgal ir nufilmuoti visą procesą maištavimo arba visi žaidėjai turėtų filmuoti 24/7, kad neduok dieve Vikarijus parašys papeikimą su 0 vertais įrodymais, ištrauks iš užpakalio argumentus ir bus asmuo už čyterį? Sugrįžtam į realybę ačiūūūū

Kokia laiko mašina. Labas rytas. SKIRMANTAS TIESIOG PATS VIRŠUJE PARAŠĖ, KAD JAM IŠ VIS NIEKAS NESAKĖ, KAD JIS BUS FILMUOJAMAS IR KAD BUS ĮDĖTAS ČIA. Aš pateikiau aiškius įrodymus, kad jis buvo perspėtas. :Dd Kokie čia klausimai dar kyla apie laiko mašinas, jeigu tiesiog skirmantas kategoriškai sako, kad jis nebuvo perspėtas :DDD Sugrįžtam į realybę, ačiūūūū. :DDD

 

58 minutes ago, Alan_Paradox parašė:

- Tavo visi įrodymai įrodo tik vieną dalyką - Skirmantas yra už tvoros. Esminis klausimas yra kaip jis ten pateko - nei vienas tavo pateiktas įrodymas ar argumentas nenurodo kaip tai buvo padaryta, tiesiog faktas, jog jis yra ten. It's called confirmation bias, susigalvojai savo teoriją ir vien atkakliai link jos eini, nežiūrėdamas į situaciją objektyviai. Su tavo logika įrodymų kiekvieną žmogų, kuris susibugina kokioje sienoje galima būtų banint už čytus, nes kitaip gi neįmanoma patekti ten, o žmogus nefilmavo viso proceso kaip jis ten pateko.

 

Iš pradžių mano įrodymai gal ir buvo 50/50, pats tai žinau, tad laukiau Skirmanto atsakymo, nes visgi turėjau viltį, kad jis pats atsakys į šitą temą ir taip išsikąs sau duobę. Viskas po Skirmanto atsakymo pasikeitė. Jis tiesiog pateikė paaiškinimą, kaip jis ten pateko. Aš įrodžiau, kad tas paaiškinimas yra visiškai melagingas ir netikras, o tai tiesiog konkrečiai įrodo, kad skirmanto pasiteisinimas yra netikras, tad galima daryti tik vienintelę išvadą - čytinta buvo.

 

58 minutes ago, Alan_Paradox parašė:

- Graži galutinė papeikimo frazė, kaip poetas. Būkim biedni bet teisingi, visi žinom, kad Skirmantas naudojo kažką nelegalaus ir nematau tikslo čia kažką diskutuoti būtent tuo klausimu, bet tokie įrodymai, kurie leidžia teorizuoti ir daryti kažkokias konspiracines teorijas yra visiškas absurdas, kaip matome, daug buvo galima prisigalvoti ir prisisvaigti. Su tokiais įrodymais blokuoti būtų absurdas ir tai būtų precedentas nesąmoningiems užblokavimams su dideliu įrodymų trūkumu, kas toli gražu nebūtų gerai niekam ir tiesiog sukeltų daugiau bėdų negu naudos.

Aš nesuprantu, tu pats sau prieštarauji. Iš pradžių išsakai teiginius bandydamas pasakyti, kad įrodymų per mažai, o vėliau pats pripažįsti, kad čia yra daugiau nei aišku, kad Skirmantas naudojo nelegalias programas. :DDD Įprastai tokie įrodymai gal ir būtų 50/50, tačiau kaip ir sakau, po Skirmanto melagingo paaiškinimo ir vėliau po to jo paaiškinimo išanalizavimo viskas tapo visiškai aišku. Galiausiai, po Skirmanto atsakymo, buvo 100% ĮRODYTA, kad jis čytino, tad šitoks blokavimas nebūtų joks nei absurdas, nei kažkoks precedentas nesąmoningiems blokavimams. Kitoks sprendimas, negu čyterio užblokavimas šioje situacijoje ir nebūtų teisingas, o jeigu toks sprendimas būtų projekto priežiūros priimtas, tuo, manau, diskusijos šiuo klausimu neužsibaigtų. DP darbų suvokime tau sekasi geriau, negu gaudant čytus.

 

 

Šiaip, dabar, kai skaičiau tavo šitus kvailokus teiginius, toks jausmas, kad perskaitei mano patį pirmą pranešimą šitoj temoj (čyterio anketą) o vėliau vykstančių diskusijų neskaitei, tik šiaip ten "Juokinga" emoji dėliojai, nes nu ką aš žinau, kažkaip lyg ir viskas jau aiškiai įrodyta, bet vis tiek kažkokius šūdus šneki. Lis lietus, o tu su savo družokais vis tiek sakysi "ė ką čia šnekat, taigi saulė šviečia, kur jūs lietų matot wtf :DDD". Sori už atvirumą XD 

 

Čiau.

Redaguota . Redagavo Vikarijus_Finger
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Kenan Thompson Reaction GIF by Saturday Night Live

 

Galėtų Skirma tiesiog prisipažint, kad pralekė su smcm tą sieną ir fsio. Man vienam gaila diskutantų laiko? Xd

  • Cha Cha 1
  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

15 minutes ago, Vikarijus_Finger parašė:

Aj nu gal nebeskiesk. Dar vienas atsirado čyterių gynėjas :Dd 

 

Pirmiausiai reikia suvokti, koks yra tos Skirmanto žinutės tikslas - jis su tuo savo pasiteisinimu bandė paaiškinti kaip jis į tą patalpą pateko (aš tai supratau, tu - nelabai). STREAMABLE vaizdo įrašą jis įmetė kaip pavyzdį, kas jam dėjosi kalėjime, tai kas dar neaišku? :Dd Jis bandė teisintis: "Man pasake kur man begt, as ten ir nubegau, as nezinojau  kur as esu, pasake ,  kad taves neturetu  pamatyt , o tuo labiau nusaut". Pagal šitą jo pasiteisinimą yra daugiau nei aišku, kad jam objektų nerodė, tad jis ėjo kiaurai viską ir taip ten atsirado (nu nes jis kitaip ten ir negalėjo atsirast, jis pats sako, kad ėjo ten, kur jam sakė draugai, tad jis ir nežinojo kas jis nuėjo ten, kur šiaip nueit neįmanoma. Šitas tavo kontrargumentas tampa bevertis.

 

Taip, man, kaip maperiui, toks dalykas yra žinomas. Jeigu tau tai bus suprantama, galiu plačiau paaiškint. Visų bazių pagrindai, interjerų grindys ir pan. būna įkeliamos į serverį CREATEOBJECT (CO) formatu, o kiti objektai (kaip sienos, stalai ir pnš.) CREATEDYNAMIC (CD) formatu. Tokie objektai kaip grindys visada būna perkonvertuojamos į CO formatą būtent todėl, nes kitaip įėjęs į kalėjimą/prisijungęs kalėjimo interjere tikėtina, kad dažnai nukrisi į dangų, nes serveris nespės užkraut grindų CD formatu.

 

Šiuo atveju aiškiai matosi, kad vieninteliai objektai, kurie yra pas Skirmantą (pagal jo išgalvotą teoriją, nu nes iš tikro ten gi jokie objektai nesibugino, o smcm naudojo XD) tai yra grindys (nes tai vienintelis objektas CO formatu). Šiaip, kad šita Skirmanto teorija yra išgalvota ir visiškai melaginga, jau įrodžiau viršuje, o kad objektų jam nekrovė, iš jo paties žodžių tai irgi yra daugiau neaišku, nesuprantu, kodėl nesuvoki.

 

Kokia laiko mašina. Labas rytas. SKIRMANTAS TIESIOG PATS VIRŠUJE PARAŠĖ, KAD JAM IŠ VIS NIEKAS NESAKĖ, KAD JIS BUS FILMUOJAMAS IR KAD BUS ĮDĖTAS ČIA. Aš pateikiau aiškius įrodymus, kad jis buvo perspėtas. :Dd Kokie čia klausimai dar kyla apie laiko mašinas, jeigu tiesiog skirmantas kategoriškai sako, kad jis nebuvo perspėtas :DDD Sugrįžtam į realybę, ačiūūūū. :DDD

 

Iš pradžių mano įrodymai gal ir buvo 50/50, pats tai žinau, tad laukiau Skirmanto atsakymo, nes visgi turėjau viltį, kad jis pats atsakys į šitą temą ir taip išsikąs sau duobę. Viskas po Skirmanto atsakymo pasikeitė. Jis tiesiog pateikė paaiškinimą, kaip jis ten pateko. Aš įrodžiau, kad tas paaiškinimas yra visiškai melagingas ir netikras, o tai tiesiog konkrečiai įrodo, kad skirmanto pasiteisinimas yra netikras, tad galima daryti tik vienintelę išvadą - čytinta buvo.

 

Aš nesuprantu, tu pats sau prieštarauji. Iš pradžių išsakai teiginius bandydamas pasakyti, kad įrodymų per mažai, o vėliau pats pripažįsti, kad čia yra daugiau nei aišku, kad Skirmantas naudojo nelegalias programas. :DDD Įprastai tokie įrodymai gal ir būtų 50/50, tačiau kaip ir sakau, po Skirmanto melagingo paaiškinimo ir vėliau po to jo paaiškinimo išanalizavimo viskas tapo visiškai aišku. Galiausiai, po Skirmanto atsakymo, buvo 100% ĮRODYTA, kad jis čytino, tad šitoks blokavimas nebūtų joks nei absurdas, nei kažkoks precedentas nesąmoningiems blokavimams. Kitoks sprendimas, negu čyterio užblokavimas šioje situacijoje ir nebūtų teisingas, o jeigu toks sprendimas būtų projekto priežiūros priimtas, tuo, manau, diskusijos šiuo klausimu neužsibaigtų. DP darbų suvokime tau sekasi geriau, negu gaudant čytus.

 

 

Šiaip, dabar, kai skaičiau tavo šitus kvailokus teiginius, toks jausmas, kad perskaitei mano patį pirmą pranešimą šitoj temoj (čyterio anketą) o vėliau vykstančių diskusijų neskaitei, tik šiaip ten "Juokinga" emoji dėliojai, nes nu ką aš žinau, kažkaip lyg ir viskas jau aiškiai įrodyta, bet vis tiek kažkokius šūdus šneki. Lis lietus, o tu su savo družokais vis tiek sakysi "ė ką čia šnekat, taigi saulė šviečia, kur jūs lietų matot wtf :DDD". Sori už atvirumą XD 

 

Čiau.

Tau *keiksmai* vis tiek nedasunta, kad neesme cytino ar necytino. Esme tame, kad su savo irodymais nieko nepapisi, nes sudo verti, o kazkoki supisti tavo fantazijos reiskiniai nera irodymas, jog jis cytino ir uz jobanus argumentus niekas nebanins. Eik i kokia maxe ir kasininkem papisk proga kodel ilgavaisiai agurkai brangesni nei trumpavaisiai, jau ant tiek iq dropinimas cia prasidejo, kad jeezus

1 minute ago, Ridas parašė:

Kenan Thompson Reaction GIF by Saturday Night Live

 

Galėtų Skirma tiesiog prisipažint, kad pralekė su smcm tą sieną ir fsio. Man vienam gaila diskutantų laiko? Xd

Nepagautas ne vagis, kaip tamsta pats kazkada sakete

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

5 minutes ago, Ridas parašė:

Kenan Thompson Reaction GIF by Saturday Night Live

 

Galėtų Skirma tiesiog prisipažint, kad pralekė su smcm tą sieną ir fsio. Man vienam gaila diskutantų laiko? Xd

nu bet ar tada bus taip entertaining tau popkornus kapot x) 

 

23 minutes ago, Vikarijus_Finger parašė:

Aj nu gal nebeskiesk. Dar vienas atsirado čyterių gynėjas :Dd 

 

nesakau kad ans nečytino, akcentuoju kad tavo įrodymai nepakankami blokuot, nors ir žinom visi, kad jis čytino. x)))) 

 

23 minutes ago, Vikarijus_Finger parašė:

tu su savo družokais

making a lot of assumptions here

 

23 minutes ago, Vikarijus_Finger parašė:

STREAMABLE vaizdo įrašą jis įmetė kaip pavyzdį,

akcentuojama dalis: pavyzdį

 

ok pasakiau ką norėjau tingiu čia veltis į diskusijas, ne mano sprendimas ir ne savo šikną traukiu, tiesiog jeigu patvirtintas blokavimas bus, prasidės chaosas - turėsim precedentą, kad tokie įrodymai yra pakankami čyterių įrodymam, ir net neabėjoju, kad keletas asmenų pasinaudos tuo. pagausi tu tą skirmą Vikarijau kadanors, bet šiandien ne tava vakaras . 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Dabar, Justas_Empty parašė:

Tau *keiksmai* vis tiek nedasunta, kad neesme cytino ar necytino. Esme tame, kad su savo irodymais nieko nepapisi, nes sudo verti, o kazkoki supisti tavo fantazijos reiskiniai nera irodymas, jog jis cytino ir uz jobanus argumentus niekas nebanins. Eik i kokia maxe ir kasininkem papisk proga kodel ilgavaisiai agurkai brangesni nei trumpavaisiai, jau ant tiek iq dropinimas cia prasidejo, kad jeezus

Dar vienas. XD Jeigu tingėjai paskaityt visą diskusiją - tai sėdėk tyliai nešveplavęs čia ir fsio, o ne šūdus rašyk visiškai nesuprasdamas, apie ką kalba čia vyksta. Viskas jau įrodyta, ir kitokio sprendimo, negu čyterio užblokavimas čia būti ir negali. Viskas.

 

Dabar, Alan_Paradox parašė:

nu bet ar tada bus taip entertaining tau popkornus kapot x) 

 

nesakau kad ans nečytino, akcentuoju kad tavo įrodymai nepakankami blokuot, nors ir žinom visi, kad jis čytino. x)))) 

 

 

Įrodymai pakankami, kad čytinta - įrodyta. Ačiū.

  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Alan_Paradox parašė:

ok pasakiau ką norėjau tingiu čia veltis į diskusijas, ne mano sprendimas ir ne savo šikną traukiu, tiesiog jeigu patvirtintas blokavimas bus, prasidės chaosas - turėsim precedentą, kad tokie įrodymai yra pakankami čyterių įrodymam, ir net neabėjoju, kad keletas asmenų pasinaudos tuo. pagausi tu tą skirmą Vikarijau kadanors, bet šiandien ne tava vakaras . 

Galiausiai buvo 100% įrodyta, kad žaidėjas čytino, tad jeigu blokavimas bus atmestas - pasimatys, kad dabartinė projekto priežiūra yra nepajėgi atpažinti, kad čytinta, pasimatys, kad čytinimas šiame serveryje yra good ir visi siunčiames smcm, kur norim landžiojam ir kad už čytinimą čia žmonėms, turintiems didesnį palaikymą (kaip wow, tpaba, gi jis toks kietas, visuose papeikimuose labai teisingai sneka ir alan, gi jis daug protingu fraziu moka) nieko negresia. Skirmantas yra visiškai prigautas, pats tai supranti ir pats viršuje rašei, kad pagal turimus įrodymus visi suprantam, kad 100% buvo čytinta. O jeigu akivaizdus čyteris bus neužblokuotas - toli gražu to teisybe vadinti negalima.

  • Cha Cha 2
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Stebuklingai Skirmantas čia nepateko - tai yra faktas. Ar įrodymai tinkami? Faktas, kad netinkami. Netikiu, kad į patalpą buvo patekta sąžiningai, ypač kai pats Skirmantas, jei būtų tikrai nekaltas, būtų stengęsis ginti savo pozicija ir įrodinėti, jog jis yra nekaltas - nors kaip tu čia ką įrodysi, kadangi pagrindinė atmazkė "nekrovė objektų" yra nesąmoninga - jei nekrovė objektų, daraisi įrodymus, o padaręs RR prašai 4lvl unjailo (jei dėl maištavimo pakiltų laikas).

 

Suprantu, jog įrodymai nėra tinkami, tačiau netikiu Skirmanto sąžiningumu ir žaidėjas yra blokuojamas. Jei Skirmantas nesutinka su šiuo blokavimu, jis turi pilną teisę dėl jo ginčytis skundų skiltyje, tačiau jei yra sąžinės, bus prisiimta atsakomybė.

  • Patinka 12
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Liūdnas (-a) 1
  • Nepatinka 9

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.