Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Justas_Morello

Aivaras_Slavik

Recommended Posts

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Aivaras_Slavik
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: DP
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Kompetencijų neturėjimas.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: Nėra

 

  • Pradėsiu nuo to, kad neturiu jokių asmeniškumų ar kažko kitko dėl mano nušalinimo nuo direktoriaus pareigų Už viską ką padariau esu atsakingas tik pats aš ir šio papeikimo pagrindas nėra tai. Savo nušalinimą laikau teisingą sprendimą. Bet ne apie tai.
  • O papeikimą noriu pradėti nuo to, kad daugelis serverio žaidėjų tai žino tiesiog tyli. Gaila, kad taip vyksta ir serverio bendruomenė bei visa administracija nėra veikli ir visi tyli. Kvaila, kai visiškai tam kompetencijos neturintis asmuo užima tokias svarbias pareigas. Bet aš tylėti nebegaliu ir noriu išsakyti savo nuomonę kaip buvęs direktorius ir esamas bendruomenės narys. Visų taip "gerbiamas" DP narys visiškai nesigaudo nei direktorių rinkime nei direktorių priežiūroje nei aplamai pačiame žaidime. Visu pirma, kiek man teko matyti atrankų, prieš dalį pildančių iš karto yra kažkoks nusistatymas ir žaidėjų ignoravimas. Direktorių rinkime daug spragų - visiškai netinkamas apklausinėjimas DC, seno tipo anketų naudojimas (jos gal nuo kokių 2015 metų naudojamos) visiškų naujovių nebuvimas ir sprendimų neieškojimas. Kaip ir renkami taip ir prižiūrimi direktoriai yra prastai. Tik gavęs direktorių gavau labai daug motyvacijos ir patikinimo iš Aivaro, kad firma bus stebima ir jeigu kokios nors pagalbos reiks visada prašom. Tačiau jau po kelių dienų visi pažadai dingo. Buvo kalbama apie kažkokius valdžios pokalbius ir panašiai, tačiau kalbos ir liko tik kalbomis. Aivaro aktyvumas yra tikrai pagirtinas ir nieko prieš tai neturiu. Tačiau ar matėte ką jis veikia serveryje??? Serveryje spawninasi įvairias tr.priemones ir tiesiog važinėja jo gatvėmis. Kas blogai?? Jeigu tu gali sau leisti per dieną praleisti serveryje po 2-3 valandas, o kokios nors renginio žaidėjams pravesti negali (races ir /joinbb nesiskaito) tai manau kažkas ne taip. Problemų DP yra daug, bet problemų sprendimų dar daugiau. Ar kas nors sprendžiama? Nemanau. Gerbiamam Aivarui tereikia sužiūrėti 8 direktorius ir jų darbą, šiuo metu galima sakyti tik 6, kadangi mafijos nėra aktyvios ir ten šiuo metu priežiūros labai daug nereikia.  Taip pat visiškas direktorių patikėjimas "žinomiems serverio veidams" jokios apčiuopiamos naudos neduoda, daugelis tiesiog į pasiekimų skiltį įsirašo direktoriaus pareigas ir niekas nesikeičia Be to visas DP praleidžiamas laikas serveryje yra skiriamas pasivažinėti serveryje be jokio tikslo . Taip pat noriu pabrėžti situaciją su Dwayne_Salvatore, kuris pildo į taksį direktorių gal 3 kartus, tačiau niekaip jo negauna. Kiti išrinkti "žinomesni" direktoriai, vos išbūna 30 dienų ir palieka direktoriaus pareigas. Tačiau Dwayne net ir tapus taksi pavaduotoju, mane nušalinus, vis tiek negauna tų pareigų iš karto , kad galėtų toliau tęsti pradėtus darbus.  Todėl aš nesuprantu, kur žiūri DP ir ką mato, kad tokioje situacijoje priimami tokie sprendimai.Tai taip pat yra kvaila, kad direktoriai renkami taip atmestinai ir be jokios vizijos. Jeigu dabar RLS.LT vizija yra keisti direktorius kas 30dienų ir naudoti tas pačias, nuvalkiotas ir banalias sistemas - jums pavyko. Taip pat nenorėčiau papeikimo atsakyme išvysti kažką apie serveryje mažėjantį žaidėjų skaičių, gražius orus ar panašiai. Nėra padėties be išeities ;) Ir šiuo papeikimu nenoriu versti Aivaro iš DP pareigų, tiesiog norių, kad jaunuolis gautų spyrį į užpakalį ir judėtų į priekį, Nes pavažinėti serveryje po 2 valandas gali kiekvienas, tokių per dieną susirenka šimtai. Tai jeigu tau pavažinėjimas pirmoj vietoj, tai gal tu robloxą tada žaisk :D
Redaguota . Redagavo Justas_Morello
  • Patinka 11
  • Dėkingas (-a) 4
  • Cha Cha 4
  • Liūdnas (-a) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Na ka aš žinau ant Aivaro laikau tam tikra pykti, kad ikišo mane i grubius, bet permaste supratau, kad pats kaltas o ne kažkas kitas 

O apie tai kad Aivaras važinėja su tr. Serveryje tau turėtu mažiausiai rūpeti nes jisai yra atsakingas už direktoriu priežiūra ir jisai realei galetu beveim išviso serveryje nesirodyti, aišku trūksta iš jo pusės įvairiu naujoviu, bet nieko manau,kad išsirinks pagalbininka viskas pasitaisys, nes vienam bšk sunku viska sumastyti ir suplanuoti,  kai norėjai direktoriaus buvai ahuienas žaidejas ir vos nenėrei Aivarui o kai nušalino papeikima bėgi rašyt geda tikrai, tavo taipogi pažadai beverčiai ir man daug ką žadėjai, bet žodžiai ir liko vien tik žodžiais, tai patarimas tau Justai pirma pasižiūrek i save i savo klaidas ir po to bek rasyti papeikimo

 

 

 

 

 

  • Patinka 4
  • Dėkingas (-a) 1
  • Cha Cha 11

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Jeff_Roman parašė:

Na ka aš žinau ant Aivaro laikau tam tikra pykti, kad ikišo mane i grubius, bet permaste supratau, kad pats kaltas o ne kažkas kitas 

O apie tai kad Aivaras važinėja su tr. Serveryje tau turėtu mažiausiai rūpeti nes jisai yra atsakingas už direktoriu priežiūra ir jisai realei galetu beveim išviso serveryje nesirodyti, aišku trūksta iš jo pusės įvairiu naujoviu, bet nieko manau,kad išsirinks pagalbininka viskas pasitaisys, nes vienam bšk sunku viska sumastyti ir suplanuoti,  kai norėjai direktoriaus buvai ahuienas žaidejas ir vos nenėrei Aivarui o kai nušalino papeikima bėgi rašyt geda tikrai, tavo taipogi pažadai beverčiai ir man daug ką žadėjai, bet žodžiai ir liko vien tik žodžiais, tai patarimas tau Justai pirma pasižiūrek i save i savo klaidas ir po to bek rasyti papeikimo

 

 

 

 

 

 

  • Cha Cha 7

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 3 valandų, Jeff_Roman parašė:

Na ka aš žinau ant Aivaro laikau tam tikra pykti, kad ikišo mane i grubius, bet permaste supratau, kad pats kaltas o ne kažkas kitas 

O apie tai kad Aivaras važinėja su tr. Serveryje tau turėtu mažiausiai rūpeti nes jisai yra atsakingas už direktoriu priežiūra ir jisai realei galetu beveim išviso serveryje nesirodyti, aišku trūksta iš jo pusės įvairiu naujoviu, bet nieko manau,kad išsirinks pagalbininka viskas pasitaisys, nes vienam bšk sunku viska sumastyti ir suplanuoti,  kai norėjai direktoriaus buvai ahuienas žaidejas ir vos nenėrei Aivarui o kai nušalino papeikima bėgi rašyt geda tikrai, tavo taipogi pažadai beverčiai ir man daug ką žadėjai, bet žodžiai ir liko vien tik žodžiais, tai patarimas tau Justai pirma pasižiūrek i save i savo klaidas ir po to bek rasyti papeikimo

 

 

 

 

 

Perskaičiau visišką šūdą. Nueik pacas į Lietuvių kalbos kursus.

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveikas morrelo, rašai papeikimą pats nesigaudydamas, iš pradžių rašai kaip džiaugiesi gavęs direktoriaus postą ir turi daug motyvacijos, o tada rašai kodėl negavo dwayne, sakai dp neprisideda nepadeda, o tik važinėja su mašinom. Ką galiu pasakyt iš savo pusės, kiek rašiau ir klausiau dėl pagalbos visą laiką padėdavo per 1h max, visuomet aktyviai bendrauja su darbų direktoriais ir jeigu reikia jiems padeda. Tai jeigu pats sėdi ir lauki, kol dp prieis ir už tave atliks viską, tu net nelauk, o kai kada jam parašyk ir paprašyk.

  • Patinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 3 valandų, Jeff_Roman parašė:

Na ka aš žinau ant Aivaro laikau tam tikra pykti, kad ikišo mane i grubius, bet permaste supratau, kad pats kaltas o ne kažkas kitas 

O apie tai kad Aivaras važinėja su tr. Serveryje tau turėtu mažiausiai rūpeti nes jisai yra atsakingas už direktoriu priežiūra ir jisai realei galetu beveim išviso serveryje nesirodyti, aišku trūksta iš jo pusės įvairiu naujoviu, bet nieko manau,kad išsirinks pagalbininka viskas pasitaisys, nes vienam bšk sunku viska sumastyti ir suplanuoti,  kai norėjai direktoriaus buvai ahuienas žaidejas ir vos nenėrei Aivarui o kai nušalino papeikima bėgi rašyt geda tikrai, tavo taipogi pažadai beverčiai ir man daug ką žadėjai, bet žodžiai ir liko vien tik žodžiais, tai patarimas tau Justai pirma pasižiūrek i save i savo klaidas ir po to bek rasyti papeikimo

 

 

 

 

 

sveikas proflame nauja gabala isleido klausei?
 

 

  • Cha Cha 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Hilow, biškeli įsiterpsiu čia. 

 

Pradėsim... ,,Visų taip "gerbiamas" DP narys visiškai nesigaudo nei direktorių rinkime nei direktorių priežiūroje nei aplamai pačiame žaidime.” Kaip suprantu šį savo teiginį tu argumentuoji būtent, cituoju: ,,Visu pirma, kiek man teko matyti atrankų, prieš dalį pildančių iš karto yra kažkoks nusistatymas” Nepagalvojai, kad tavo minimas nusistatymas prieš žaidėjus yra būtent dėl žaidėjo elgesio serveryje, jo turimos reputacijos ir tam tikrų netinkamų veiksmų žaidime? Tarkim, jeigu kandidatas žaidime elgėsi brutaliai, visada keikėsi ir rodė tikrai netinkamą pavyzdį, tai tavo manymu Aivaras visą tai turėtu praleisti pro akis, ir suteikti žaidėjui direktoriaus postą? Kiekvienas mato kitaip, tačiau nemanau, kad ir kitas Direktorių Prižiūrėtojas suteiktu tokiam kandidatui direktoriaus postą.

 

 Judam toliau ,, Direktorių rinkime daug spragų - visiškai netinkamas apklausinėjimas DC” Direktorių rinkime visada manau būdavo spragų, didelių ar mažų, tačiau jų būdavo ir jas pašalinti reikia gan daug laiko, nervų ir pastangu. Dalis buvusiųjų DP narių dažniausiai neapklausinėdavo kandidatu. Dabar, kad ir tavo manymų DC apklausinėjimas yra netinkamas , tačiau jis yra. Dar klausimas tau: Kuom argumentuoji faktą, kad jis yra netinkamas?

 

,,Buvo kalbama apie kažkokius valdžios pokalbius ir panašiai, tačiau kalbos ir liko tik kalbomis.” Valdžios pokalbiai yra, jie yra asmeniniai. Iš savo pozicijos sakau, kad turėjau ne vieną pokalbį su Aivaru dėl savo vadovavimo, tad jeigu tu galvoji, kad jų nėra, tu klysti. Gal ir nėra tokie dažnai kaip tu galvojai, kad bus. Bet kiek tavo manymu buvo galima padaryti pokalbių su tavimi per 14 dienų tavo vadovavimo, atsižvelgiant ir į faktą, kad Aivaro gyvenimas nesisuka tik aplink jo turimas pareigas serveryje?

 

Toliau... ,,Tačiau ar matėte ką jis veikia serveryje??? Serveryje spawninasi įvairias tr.priemones ir tiesiog važinėja jo gatvėmis. Kas blogai?? Jeigu tu gali sau leisti per dieną praleisti serveryje po 2-3 valandas, o kokios nors renginio žaidėjams pravesti negali (races ir /joinbb nesiskaito) tai manau kažkas ne taip” Gerai, paimkim paprastus direktorius ant palyginimo. Būdamas direktoriumi ir neturėdamas visos dienos, sakykim serveryje praleidi 2-3h. Sutikrini visus darbuotojus, jų aktyvumą ir produktyvumą serveryje, padarai savo pareigas ir tau lieka +-1h laisvo laiko. Ką ruošiesi veikti, kai serveryje yra 12-15 žaidėjų? Prisiknisinėt prie kiekvieno su ,,Ka tu? Kaip gyvenimas?” Ar tiesiog pasivažinėt po serverį ir ramiai praleisti laiką? Dėl eventų... Tam yra renkami serverio prižiūrėtojai, DP už renginius serverio žaidėjams nėra atsakingi.

 

,,Gerbiamam Aivarui tereikia sužiūrėti 8 direktorius ir jų darbą, šiuo metu galima sakyti tik 6, kadangi mafijos nėra aktyvios ir ten šiuo metu priežiūros labai daug nereikia.” Vienam asmeniui sužiūrėti 8 direktorius ir jų firmas, nėra lengvas darbas. Nori išmėginti? Pildyk į DP.  

  • Patinka 9
  • Cha Cha 5
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

18 minutes ago, Ineta_Tiesiog parašė:

,,Gerbiamam Aivarui tereikia sužiūrėti 8 direktorius ir jų darbą, šiuo metu galima sakyti tik 6, kadangi mafijos nėra aktyvios ir ten šiuo metu priežiūros labai daug nereikia.” Vienam asmeniui sužiūrėti 8 direktorius ir jų firmas, nėra lengvas darbas. Nori išmėginti? Pildyk į DP.  

Man idomu kokia tavo patirtis bunant DP Xdd

Zdz eilini syki uzstoji savus ir tsg bandai issukti realiai man idomus tavo motyvai siuo atsakymu bet jo sjp pritarsiu kad kaikur kaip pvz del eventu tikrai morello nusisnekejo bet mano manymu toks atsakas kaip tavo turetu but is aivaro puses

  • Patinka 1
  • Cha Cha 3
  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

 

Sveikas, Justai,

             smagu, kad užvedei šią diskusiją. Turiu pripažinti - netikėta, bet tai buvo tik laiko klausimas kada kas nors įvertins mano darbą (iš žaidėjų pusės). 

prieš 14 valandų, Justas_Morello parašė:

. Visu pirma, kiek man teko matyti atrankų, prieš dalį pildančių iš karto yra kažkoks nusistatymas ir žaidėjų ignoravimas.

  • Neįsivaizduoju apie kokį nusistatymą ir ignoravimą Tu kalbi. Jei turi omenyje tai, kad ,,Discord'e" kalbu su rinkimuose dalyvaujančiais žaidėjais, tai nereiškia, kad visi kiti yra ignoruojami ir/ar nuvertinami.  Žinoma, daug kas priklauso nuo žmogaus būdo savybių, bet jei žaidėjas projekte elgiasi neadekvačiai, netinkamai, nepriimtinai, tai kaip jis gali būti darbo direktoriumi?
prieš 14 valandų, Justas_Morello parašė:

Direktorių rinkime daug spragų - visiškai netinkamas apklausinėjimas DC, seno tipo anketų naudojimas (jos gal nuo kokių 2015 metų naudojamos) visiškų naujovių nebuvimas ir sprendimų neieškojimas. Kaip ir renkami taip ir prižiūrimi direktoriai yra prastai

  • Ties šia vieta (bent pradžia)  turiu pritarti Tau. Rinkimų metu pokalbiai ,,Discord'e" nėra stiprūs, tačiau ties šia vieta aš stengiuosi pasitempti su lyg kiekvienais rinkimais. 
  • Anketų tipai, taip, jie seni ir atgyvenę, tačiau žinant, kad direktoriaus kompetencijos iš esmės nesikeičia, nematau DIDELIO tikslo šias anketas koreguoti, o ir labai pasistengęs žmogus gali reikalavimus išreikšti gerai. Rinkimų apačioje minimi punktai nėra šablonas. Tai tiesiog punktai kuriuos pildantysis turi įmegzti į savo rašomą kandidatūrą.
  • Ką turi omenyje sakydamas, kad direktoriai yra prižiūrimi prastai? Savo direktoriavimo metu Tu į mane nė karto nesikreipei su pagalbos prašymu, aš Tavo darbą stebėdamas iš šono džiaugiausi, kad firma yra aktyvi. Bėdų su Tavo firma nemačiau - tai kaip man reikia žinoti kokios Tau problemos kyla vadovaujant? Aš minčių skaitymo galios neturiu.
prieš 14 valandų, Justas_Morello parašė:

Tik gavęs direktorių gavau labai daug motyvacijos ir patikinimo iš Aivaro, kad firma bus stebima ir jeigu kokios nors pagalbos reiks visada prašom. Tačiau jau po kelių dienų visi pažadai dingo.

  • Kaip ir minėjau, savo darbą atlikai gerai, darbe buvau apsilankęs kelis kartus ir darbuotojai Tavo veikla nesiskundė. Sakai, kad visi pažadai dingo, luktelk, o Tu kokius klausimus man kėlei? Ar prašei pagalbos? Taip, direktorių prižiūrėtojas turi pats matyti kaip direktoriui sekasi, tačiau Tau sekėsi gerai ir pasikartosiu - problemų valdyme nemačiau. 
prieš 14 valandų, Justas_Morello parašė:

Tačiau ar matėte ką jis veikia serveryje??? Serveryje spawninasi įvairias tr.priemones ir tiesiog važinėja jo gatvėmis. Kas blogai?? Jeigu tu gali sau leisti per dieną praleisti serveryje po 2-3 valandas, o kokios nors renginio žaidėjams pravesti negali (races ir /joinbb nesiskaito) tai manau kažkas ne taip.

prieš 14 valandų, Justas_Morello parašė:

Gerbiamam Aivarui tereikia sužiūrėti 8 direktorius ir jų darbą, šiuo metu galima sakyti tik 6, kadangi mafijos nėra aktyvios ir ten šiuo metu priežiūros labai daug nereikia. 

prieš 15 valandų, Justas_Morello parašė:

Problemų DP yra daug, bet problemų sprendimų dar daugiau. Ar kas nors sprendžiama? Nemanau. 

  • Taip, važinėju automobiliais serveryje, bet tuo pačiu aš ir bendrauju su bendruomene, prisidedu prie įvairių, neoficialių jos veiklų (kad ir tas pats TAXI pasivažinėjimas vakar), taip aš kuriu ryšį tarp projekto komandos ir serverio žaidėjų. Renginių vedimas nėra pagrindinė mano funkcija projekte, o esant reikalui aš ją atlieku. Prisidedu prie IV administratorių veiklos, retkarčiais inicijuoju ir motyvuoju juos tai daryti.
  • Problemų visada buvo, tačiau norint jas išspręsti reikia laiko. Taip, dabar gali sakyti: ,,-Tai čia ilgai sėdi, nieko neveiki, nulis indėlio į tuos problemų sprendimus." Bet turiu pasakyti, kad problemos, nors ir mažais žingsniais, bet jos yra sprendžiamos, gal tai dar nėra pastebima, bet jos nėra paliekamos nuošalėje. 
  • Labai prieštarauju Tavo priešdėliui TEREIKIA. Sužiūrėti 8 darbus vienam nėra lengva užduotis, o jei komunikacija su serverio direktoriumi yra sutrikusi, ši užduotis tampa dar sunkesnė.
prieš 14 valandų, Justas_Morello parašė:

 Taip pat visiškas direktorių patikėjimas "žinomiems serverio veidams" jokios apčiuopiamos naudos neduoda, daugelis tiesiog į pasiekimų skiltį įsirašo direktoriaus pareigas ir niekas nesikeičia

 

prieš 14 valandų, Justas_Morello parašė:

Taip pat noriu pabrėžti situaciją su Dwayne_Salvatore, kuris pildo į taksį direktorių gal 3 kartus, tačiau niekaip jo negauna. Kiti išrinkti "žinomesni" direktoriai, vos išbūna 30 dienų ir palieka direktoriaus pareigas. Tačiau Dwayne net ir tapus taksi pavaduotoju, mane nušalinus, vis tiek negauna tų pareigų iš karto , kad galėtų toliau tęsti pradėtus darbus. 

  • Kartais būna tokių situacijų kai į valdžios postą tu nori pastatyti žmogų su vadovavimo patirtimi (kaip Tu įvardini: ,,žinomiems serverio veidams"), kad ją pritaikęs jis parodytų pavyzdį savo konkurentams. O kai galiu, aš rekomenduoju rinkimų nelaimėjusį asmenį į pavaduotojo postą. Dabar Dwayne_Salvatore yra laikinas TAXI direktorius, nesunku pastebėti, kad žaidėjo aktyvumas puikus, belieka stebėti jo valdymo sugebėjimus šiai firmai.
prieš 15 valandų, Justas_Morello parašė:

Tai taip pat yra kvaila, kad direktoriai renkami taip atmestinai ir be jokios vizijos. Jeigu dabar RLS.LT vizija yra keisti direktorius kas 30dienų ir naudoti tas pačias, nuvalkiotas ir banalias sistemas - jums pavyko.

  • O gal turi pasiūlymą kaip numatyti žmogaus mąstymą mėnesiui į priekį? Kaip pasikeis jo mąstysena apie direktoriaus postą, Kokia linkme pasisuks jo gyvenimas, kad jam nereikėtų po trisdešimt dienų palikti to direktoriaus posto? Norėčiau numatyti taip toli į priekį, kad galėčiau priimti teisingus sprendimus rinkdamas direktorius.
prieš 15 valandų, Justas_Morello parašė:

Taip pat nenorėčiau papeikimo atsakyme išvysti kažką apie serveryje mažėjantį žaidėjų skaičių, gražius orus ar panašiai. Nėra padėties be išeities

  • Tiesa, nėra padėties be išeities, bet manau, pats supranti, kad prieš tai minėtas teiginys yra realus ir jis vyksta. Vyksta ne tik komandos nariams, bet ir serverio žaidėjams.
prieš 15 valandų, Justas_Morello parašė:

Ir šiuo papeikimu nenoriu versti Aivaro iš DP pareigų, tiesiog norių, kad jaunuolis gautų spyrį į užpakalį ir judėtų į priekį,

  • Ačiū Tau.

 

  • Patinka 17

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 4 valandų, Aivaras_Slavik parašė:

Neįsivaizduoju apie kokį nusistatymą ir ignoravimą Tu kalbi. Jei turi omenyje tai, kad ,,Discord'e" kalbu su rinkimuose dalyvaujančiais žaidėjais, tai nereiškia, kad visi kiti yra ignoruojami ir/ar nuvertinami.  Žinoma, daug kas priklauso nuo žmogaus būdo savybių, bet jei žaidėjas projekte elgiasi neadekvačiai, netinkamai, nepriimtinai, tai kaip jis gali būti darbo direktoriumi?

Omenyje turiu tai, kad tiesiog jaučiasi tavo šališkumas su kai kuriais žaidėjais. Kalbu kaip žaidėjas žiūrintis į tavo direktorių rinkimus iš šono. Nežinau, gal sutapimas bet po tavo pokalbių, vakarinių pasivažinėjimų su tais žmonėmis, dažniausiai jie ir gauna tas pareigas, kai kita pusė lieka "ignoruota". Faktas, kad čia tavo pasirinkimas su kuo bendrauti, o su kuo ne. Tačiau kaip iš DP norisi daugiau šališkumo:) 

prieš 4 valandų, Aivaras_Slavik parašė:

Anketų tipai, taip, jie seni ir atgyvenę, tačiau žinant, kad direktoriaus kompetencijos iš esmės nesikeičia, nematau DIDELIO tikslo šias anketas koreguoti, o ir labai pasistengęs žmogus gali reikalavimus išreikšti gerai. Rinkimų apačioje minimi punktai nėra šablonas. Tai tiesiog punktai kuriuos pildantysis turi įmegzti į savo rašomą kandidatūrą.

Esmės tai nekeičia, tai punktai ar anketos šablonas. N direktorių praeityje ir  (manau) N direktorių ateityje net nesugeba į dalį tų punktų tinkamai atsakyti. O dėl to, kad "NEMATAI" būtinybės atnaujinti kažkokių anketų ar ko nors dar, tai labai banalus pavyzdys tau - daugelis žmonijos sukurtų daiktų nebereikalauja jokių atnaujinimų ar modifikacijų, tačiau jos vis dar vyksta ir vyks. Kodėl? Labai parastas atsakymas - visada galima ir yra kur tobulėti. Tas pats ir čia - ar reikia tobulėti? Reikia. Ar įmanoma kažką sugalvoti? Įmanoma. Ar TU kažką su tokiu nusistatymu atnaujinsi ar sugalvosi? Pamatysim.

prieš 4 valandų, Aivaras_Slavik parašė:

Taip, važinėju automobiliais serveryje, bet tuo pačiu aš ir bendrauju su bendruomene, prisidedu prie įvairių, neoficialių jos veiklų (kad ir tas pats TAXI pasivažinėjimas vakar), taip aš kuriu ryšį tarp projekto komandos ir serverio žaidėjų. Renginių vedimas nėra pagrindinė mano funkcija projekte, o esant reikalui aš ją atlieku. Prisidedu prie IV administratorių veiklos, retkarčiais inicijuoju ir motyvuoju juos tai daryti.

Dėl to aš tave noriu tik pagirti, jog tu esi įsitraukęs į serverio bendruomenę ir dalyvauji įvairiose veiklose ir renginiuose. Bet čia jau @Alan_Paradoxturi nuspręsti ko jis iš tavęs tikisi ir reikalauja. Ar, kad tu dienas leistum serveryje, bet tavo sistemos ir darbo metodai, skaičiuotų jau ilgus veikimo metus. To pasėkoje nebūtų pasiektas tinkamas ir optimalus rezultatas ir tavo pačio darbas nebūtų tinkamai atliktas. Šioje situacijoje nesinori tavęs kaltinti, suprantu, kad tau reikia pagalbos ir kuo greičiau. Tačiau ir tu pats turi matyti kažkokią viziją ir kuria kryptimi judėti. Džiugu, jeigu serverio vizija eina koja į koją su tavąja, bet dėl šito drįsčiau abejoti.

prieš 4 valandų, Aivaras_Slavik parašė:

Problemų visada buvo, tačiau norint jas išspręsti reikia laiko. Taip, dabar gali sakyti: ,,-Tai čia ilgai sėdi, nieko neveiki, nulis indėlio į tuos problemų sprendimus." Bet turiu pasakyti, kad problemos, nors ir mažais žingsniais, bet jos yra sprendžiamos, gal tai dar nėra pastebima, bet jos nėra paliekamos nuošalėje. 

Nežinau kaip tu jas sprendi ar iš viso sprendi kažką. Vienintelis mano nuomone tavo pliusas yra tavo aktyvumas serveryje ir įsitraukimas į jo bendruomenę. Faktas, kad visada atsiras "heiterių" kurie turės kažką prieš bet kurį serverio žaidėją. Bet nieko nepadarysi, visi turim tu "heiterių" ir su tuo reikia susitaikyti. Atvirai kalbant nemačiau nei vienos tavo išspręstos problemos, bet tiesą sakant nelabai ir žiūrėjau. Praleisdamas žaidime daugiau laiko nei forume daug problemų neišspręsi, sakyk ką nori, tačiau turi sutikti su šiuo argumentu. Taip, padidinsi savo "žaidimo draugų" skaičių, linksmai praleisi laiko, bet nuo to problemos neįsisprendžia. Manau jeigu turi tinkamą būdą spręsti problemas, tai problemų sprendimas neturėtų reikalauti daug laiko. Aš labiau linkęs būčiau į DP kaip atskiro vieneto atnaujinimą iš vidinės pusės (kai tiesiog viskas būtų peržiūrima ir kiek įmanoma atnaujinama ir pataisoma visos rastos klaidos)a

 

prieš 4 valandų, Aivaras_Slavik parašė:

Kartais būna tokių situacijų kai į valdžios postą tu nori pastatyti žmogų su vadovavimo patirtimi (kaip Tu įvardini: ,,žinomiems serverio veidams"), kad ją pritaikęs jis parodytų pavyzdį savo konkurentams. O kai galiu, aš rekomenduoju rinkimų nelaimėjusį asmenį į pavaduotojo postą. Dabar Dwayne_Salvatore yra laikinas TAXI direktorius, nesunku pastebėti, kad žaidėjo aktyvumas puikus, belieka stebėti jo valdymo sugebėjimus šiai firmai.

Bet tu manau pats supranti, kad su kiekvienais rinkimais žmogaus motyvacija krenta. Keista, kai pas tave nėra jokio lankstumo, viskas daroma kvaila biurokratiška forma ir net nebandoma išlipti iš komforto zonos ir paskuti galvos, kaip išeiti iš šios situacijos. 

 

Ačiū ir sėkmės :)

prieš 6 valandų, Ineta_Tiesiog parašė:

Vienam asmeniui sužiūrėti 8 direktorius ir jų firmas, nėra lengvas darbas. Nori išmėginti? Pildyk į DP

Skaitau ir nesuprantu, ar aš čia toks durnas, ar tu tokia protinga. Štai kur klausimas... O jeigu atsakant į klausimą, tai Vakar taksistuose dirbo 28 žmonės, tai realiai aktyvus 25 darbuotojai (be manęs ir pavaduotojo) reikia per dieną sužiūrėti, ne tik ar jie aktyvus ir pradirba minimalius dienos darbus, bet ir sureguliuoti jiems veiklą, daryti atrankas, bendrauti su jais, diskutuoti įvairiomis ne vien su darbu susijusiomis temomis ir dar N įvairiausių smulkių darbų. Plius taksistai yra darbas su /kviesti, todėl reikia prižiūrėti, kad klientai būtų patenkinti. Todėl, nežinau apie kokius tu čia sunkumus būnant DP kalbi. Manau ir pati turi begalę darbų būnant direktore, kad ir ne pirmas savaites.. Todėl ar 8 direktoriai ar 25 darbuotojai, vis vien juos reikia prižiūrėti ;) Visi darbai pasidaro tereikia juos daryti.

P.S į kitus tavo atsakytus punktus net negaišiu laiko ir neatsakinėsiu. Tavo nuomonę perskaičiau ir dėkoju tau už ją, gero tau vakaro :) 

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

@Justas_Morellono offence, bet čia už papeikimus jau gal kreditus dalina? Kiekvienas tavo atsakymas konkuruoja su papeikimu ir nuomonę keiti kas kartą. Jeigu jis jokių problemų netvarko kodėl jis čia? Ar tu žinai ką jis daro už samp ribų dėl šių pareigų? Ne nežinai, jeigu tu tikies, kad visi DP sedės forume ir direktoriam viską padės ant lekštutės tu labai klysti, foruma jis prižiūri ir tikrai ne kartą yra padėjas ir koregavęs tiek mano, tiek kitų problemas, o, kad dp daugiau laiko praleidžia serveryje nei forume nematau nieko blogo, nebent būnant drk nori daryti nesamones ir kad jis nepamatytų, tai čia jau tu apmastyk ar tikrai norėjai drk 😔

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

nieko gero cia sitie papeikimai, nelaimesit cia jum ne alano rasyba 

o jei patys prisisikat neverkit forume 

 

Redaguota . Redagavo Martynas_Zzm

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

43 minutes ago, Justas_Morello parašė:

Todėl, nežinau apie kokius tu čia sunkumus būnant DP kalbi.

https://forumas.rls.lt/forum/41-direktoriai/ 

Anketų skaitymas, analizių rašymas, pokalbiai su kandidatais. (max atima laiko)

 

Grubūs sąrašai - jų tikrinimas

Kompensacijų prašymai - jų tikrinimas

Valdžios papeikimai - jų tikrinimas 

šie 3 punktai kiek rečiau matomi, bet taip pat susideda ir nuskaičiuoja dalį laiko

 

Užduotys darbams - užduočių galvojimas, taškų skaičiavimas, fondo pildymas 

BMT/BTT taisyklės, update'ų milijonai taisyklių koregavimas.

2 punktai kurie irgi kainuoja nemažai laiko

 

VVP - tikrinimas ir blistų uždėjimas

 

 

Na ir po to eina dar patys direktoriai ką parašei papeikime, pagalba jiems, pokalbiai su jais, jų priežiūra ir visa kita. Eventai jiems, kaip securicarai, darbų žaidynės ir panašiai.

 

Nu čia +- susideda viskas iš DP pareigų, papildomai aišku yra ir komandos reikalai - testavimai, komandos pokalbiai ir kitų papildomų niuansų.

 

Yra reikalų vienam tiek dalykų sutvarkyt ir manau logiška, kad viskas per dieną ar dvi neišsisprendžia.

 

prieš 21 valandų, Justas_Morello parašė:
  1. Jeigu dabar RLS.LT vizija yra keisti direktorius kas 30dienų

imagine keist dušmanų dyriką po 14 dienų... 

  • Patinka 8

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 23 valandų, Justas_Morello parašė:

Jeigu dabar RLS.LT vizija yra keisti direktorius kas 30dienų ir naudoti tas pačias, nuvalkiotas ir banalias sistemas - jums pavyko.

nu cia biski idomesnis esi, kai pildydamas i direktoriu kvalifikacija idedi i ideju sarasa, tai apie kokias naujoves gali sneket kai ju pats nesugalvoji🤯 (graudu ziuret i tavo taksi skilti, ypatingai po update : D )

 

 

lengvu lengviausia visada yra kritikuot kitus, tik nemanau, ar Morello turi teise pats kritikuot kazkieno darba, kai nesugeba nei IV lygio adminu, nei direktoriumi isbut. 

 

 

 

 

 

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 6 valandų, Justas_Ses parašė:

nu cia biski idomesnis esi, kai pildydamas i direktoriu kvalifikacija idedi i ideju sarasa, tai apie kokias naujoves gali sneket kai ju pats nesugalvoji🤯 (graudu ziuret i tavo taksi skilti, ypatingai po update : D )

 

 

lengvu lengviausia visada yra kritikuot kitus, tik nemanau, ar Morello turi teise pats kritikuot kazkieno darba, kai nesugeba nei IV lygio adminu, nei direktoriumi isbut. 

 

 

 

 

 

Va va apie ka aš ir bandžiau parašyt pats kritikuoja kitus o i save nepažiūri, kai jo skiltis tuo metu grynas š...

  • Patinka 1
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

26 minutes ago, Tonny_Corleone parašė:

@Andrius_Crazykartu su manim bugino koksa, aš ne vienas buvau!!

o sjp morello kaip visda biski trenktas ;D:D:D

31 straipsnis

Asmuo laikomas nekaltu, kol jo kaltumas neįrodytas įstatymo nustatyta tvarka ir pripažintas įsiteisėjusiu teismo nuosprendžiu.

Asmuo, kaltinamas padaręs nusikaltimą, turi teisę, kad jo bylą viešai ir teisingai išnagrinėtų nepriklausomas ir bešališkas teismas.

Draudžiama versti duoti parodymus prieš save, savo šeimos narius ar artimus giminaičius.

Bausmė gali būti skiriama ar taikoma tik remiantis įstatymu.

Niekas negali būti baudžiamas už tą patį nusikaltimą antrą kartą.

Asmeniui, kuris įtariamas padaręs nusikaltimą, ir kaltinamajam nuo jų sulaikymo arba pirmosios apklausos momento garantuojama teisė į gynybą, taip pat ir teisė turėti advokatą.

  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Pradėsiu nuo vienos detalės: Gerai, sakai, kad ilgai matei, kodėl tada nebuvo iki dabar to papeikimo, o atsirado tada, kai nušalintas? Man įdomu tas, kad sakai, jog visi skundžiasi, bet nepamenu, jog būčiau gavęs (jei kas rašėt man dėl Aivaro nusiskundimą į DC ar dar kur, priminkit).

 

Šiaip mėnesis atgal, toks papeikimas būtų turėjęs svorio, tačiau dabar? Ne tiek. Papunkčiui praeisiu pro visas tavo iškeltas temas (ir komentaruose paminėtas temas)

 

- Kompetencijos trūkumas

Galiu sutikti. Asmuo nėra buvęs direktoriumi. Brido aukštai. Paskyrimas buvo klaida, tačiau turime ką turime ir dirbau su tuo ką turiu. Vienintelė vieta, kuri turi logikos. Tačiau nebūtina būt geru direktorium, kad būt jų geru vadovu. Todėl Aivaras ir yra spaudžiamas (jei kam iš komandos atrodo, kad aš griežtas jiems, paklauskit su Aivaru kaip jam sekėsi pirmą mėnesį su manim bendraut) ir labai smarkiai spaudžiamas, ilgą laiką buvęs ant išmetimo ribos, tačiau tada ir susiėmė ir pradėjo dirbti. Rezultatų nesimato, bet iš išorės žiūrint, nesimato procesas, bendruomenė pastebės ir pajaus tik proceso rezultatus. Palyginus koks Aivaras buvo prieš mėnesį ir koks yra dabar, tai yra diena ir naktis, o rezultatus tikiuosi, kad išvysite greitai. Taip pat, kad tuos rezultatus pamatytumėt, priimtas antras žmogus, procesas turėtų paspartėti.

 

- Direktorių rinkimas 

Galiu ir nuo savęs pasakyti, kad viskas nepriklauso čia nuo direktorių prižiūrėtojo. Viskas priklauso nuo to, kokį tu pasirinkimą turi. Anketos, DC apklausinėjimas - metodika priklauso jau nuo žmogaus, kaip jam yra patogu identifikuoti geriausią kandidatą. Jeigu tai yra laisva forma rašomas laiškas (tą formatą pats susidariau, nes patogiau taip), tada gerai - daugiausiai vietos pasireikšti jums patiems, o ne įspraudimas į rėmus. Pats DC apklausų nedarydavau, nes nematydavau tame prasmės - bendruomenę žinojau ir žmones ir taip išsianalizuodavau, tam nebūdavo poreikio. Jeigu Aivarui yra reikalinga DC apklausa, kad jis susidarytų geresnį vaizdą apie asmenį, tai gerai. Taip pat duodama potencialiems asmenims ir pasibandyti laikinoj valdžioj. Kokias naujoves matai toje vietoje? Nes nieko konkretaus apie rinkimus nematau, kas būtų negerai su jų formatu. Jei pats formatas veikia, nėra tikslo kažko išradinėti - problemos ne pačiame formate rinkimų.

 

- Direktorių priežiūra

Dėl direktorių priežiūros tai tiek Aivaras pasisakė, tiek kiti direktoriai. Esi ne vienas. Tau sunku? Tau kažko reikia? Kreipkis. Tą patį ir adminams savo sakydavau, tą patį ir komandos nariams sakau dabar - reikia kažko, kreipiatės. Pasikalbinu pats profilaktiškai, bet ir tai - tada, kai matau, jog kažkas negerai, nes kaip Bws išvardino, DP turi ir daugiau atsakomybių, ir yra svarbesnių vietų negu darbe, kur viskas atrodo tvarkoj, kai savo prioritetus galima skirti renginių planavimui bei aprašymui arba teisėsaugos/mafijų veiksmų gaivinimui - mintys būna kitur. Tas pats, kad pas tavo kaimynus gaisras, o tu bėdavoji, kad gaisrininkai tavo darže agurkų nepalaisto. Kad firmos stebimos, būk ramus - pats profilaktiškai išsiklausinėju apie visų firmų stovį.

 

- Veikla serveryje

Esmė tokia kad tu apibūdinai IV lygio adminų funkcijas. DP neprivalo jų atlikti, jeigu padaro nuo savęs, sure, bet nei pliuso nei minuso tas jam DP būnant neuždės (nebent bendruomenės akivaizdoje). Bet DP turi svarbesnių darbų nei tau bulius ar race'us pakurt. Didelė dalis darbo yra mąstymas, o jeigu jis prisijungęs tam, kad pakaitintų ar būtų pasiekiamas, bet tuo metu mąsto ar dirba ar tiesiog stebi, pvz, vip/admin chatus/racijas ir ieško, pvz, potencialių žmonių. Daug rutinos nežinai. Peržiūrėk Bws atsakymą, primesk kiek iš jų vykdoma serveryje, kiek už jo ribų.

 

- Problemos

Kai įvardinsi, tada ir kalbėsim. Aš problemas pats žinau iš savęs, Aivaras jas irgi žino ir su jomis dirbame, o dabar priimtas antras DP narys jų sprendimą paspartinti. Vienintelė problema kurią atrodo įvardinai, tai kad Dwayne_Salvatore negauna direktoriaus, nes pildo tris kartus.Keičias kas 30d dyrikai?  Ok, ką siūlai, kad to nebūtų, apart minčių skaitymo? Atsiranda žmonių, kurie užsibūna ilgiau, atsiranda žmonių, kurie išbūna minimumą ir supranta, kad nebenori tęsti ir užleidžia vietą kitiems, atsiranda žmonių, kurie už elegy 25e atsibašliuoja būdami dyrikais ir per 14 dienų juos prašika, Aivaras minčių ir jūsų planų neperskaitys. Važinėjimas ir nieko neveikimas, taip - prieš mėnesį būtų buvę tiesa, dabar to nėra, nes tada neturėtų ką man atsakyti kai prašau komentuot kiekvieno darbo stovį. 

 

 

Kitą kartą prašau rašyk papeikimą su konkrečiais faktais ir argumentais/įrodymais, o ne apie freepostą apie nieką, kur nei svorio, nei rimtų argumentų nėra - išmesta valanda iš mano gyvenimo, kurios taip ir nesusigražinsiu. DP problemų turi, taip, bet su jomis dirbama, bet jos praktiškai nieko bendro neturi su tuo, ką čia esi prirašęs. O jeigu tikrai yra situacija, kad visi mato, jog taip blogai, šitas papeikimas būtų parašytas anksčiau, o ne dabar arba būtų bent į DC parašę (su PP tokių skundų susilaukiau ne vieną).

  • Patinka 12
  • Dėkingas (-a) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.