Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Mafioz_Elpatrone

peikiu Alan_Paradox

Recommended Posts

Anketa

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Alan_Paradox
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: pagr. administratorius
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: free ban, taisykle jau seniai isimta...
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: https://prnt.sc/vcfWPUVR4V0y https://prnt.sc/Vzbws-sOGjuB
  • Patinka 9
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

As uz, Siulau dar allena i neisperkama blista idest, gi lokalkej bicas.

  • Patinka 1
  • Dėkingas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Bausmė skirta ir taip sušvelninta vietoj 4k valandų bano (jei įdomu koks šviežias pasikeitimas įvyko). 

 

Trumpai apie tą pranešimą. Tuomet buvo perdarytos bausmės už blokavimus ir atskirtos specialiosios bausmės vietoj terminuotų/neterminuotų bausmių. 

Paryškinu konkrečią vietą.

 

image.png.2703817f367a1f6f03f280804b1afacd.png

 

Koregacija ir taip įvyko Ray_Allen naudai, nes taisyklėse prieš tai buvo įformintas 4000h banas už šį pažeidimą, kas atrodo šiek tiek perteklinai.

 

Kalbant apie tą patį pranešimą, tai perskaitai tą vieną eilutę ir toliau neprisiverti skaityti, nes "kaip čia išmazint draugelį".  Porą dar vietų perkelsiu kurios tau būtų aktualios.

image.thumb.png.fc7821d2de12a403c216e5b0cf34e5c2.png

 

Nurodyta apie spec. bausmių skilties sukūrimą. Tuo metu, 04/22 buvo numatyta, kad asmuo, duodamas paskyrą kenkėjui/rcon'ui, yra prilyginamas kenkėjui, kas po to buvo sušvelninta iki laikino bano, o dabar sutrumpinau ir iki 750h (nes suprantu, kad abydna banint 4k val dėl to žaidėją, kad ir taisyklės tuo metu taip nurodė). Šita bausmė egzistuoja dar prieš mane, aš ją buvau sugriežtinęs šiame pranešime (vietos paryškintos, ypatingai paskutinio punkto vieta skliausteliuose yra net ir pavyzdukas Jums) ir tai buvo spec. bausmė (kuri vis dar yra ir niekur nedings). 

 

Ne pirmas žmogus ir turbūt ne paskutinis čia dėl to gavęs baną.

 

Jum jokių bėdų dėl to nekilo 2022-09-22 15:15:00 (Josh_Hokage), kai tas pranešimas buvo paskelbtas ir matomas lygiai tokia pačia forma, žmogus už tai buvo užblokuotas. Pats papeikimą rašantis asmuo taip pat buvai komandoje tuo metu ir pats patvirtinai tą užblokavimą ir situacija nuo šios visiškai niekuo nesiskiria, bet kai savą žmogų dėl to pačio dalyko ir tos pačios priežasties užbanina, jau "free ban".  Tai bent jau jeigu verkiat dėl "free ban", tai dėl visų, ne tik dėl draugelių.

 

Iš mano pusės šioje temoje papildomų atsakymų nebus. Taisyklių temą matot visi, situacija ir taip buvo į jūsų naudą, nes pažeidimo momentu bausmė pripažįstu buvo kosminė (ir jinai nebuvo skirta), toks blokavimas vykdomas ne pirmą kartą, analogišką situaciją tvirtino pats peikiantis asmuo ir kol ne "savą" užbanino - problemų nebuvo, analogiškos bausmės taikytos prieš man būnant pagr. administracijoje (Dutch_Rizzuto kaip pavyzdys, blokavimas skirtas The_Dude, kai dar ir direktorius buvo jis), tada kiek prisimenu irgi kažkokio pasipiktinimo nebuvo.

 

 

39 minutes ago, Toyo_Yello parašė:

As uz, Siulau dar allena i neisperkama blista idest, gi lokalkej bicas.

ok
 

 

Papildau:

Galbūt atsirado neaiškumas dėl pačio bausmės pavadinimo. Kaip jūs, kaip visa bendruomenė, kaip komanda, vis dar būna vadinu tą bausmę rcon, kad visiem paprasčiau būtų, bet pati bausmė yra už paskyros davimą žaidėjui kuris turi draudimą žaisti (nu parašyt "rconui" žymiai greičiau ir paprasčiau) ir pilnas pavadinimas netilps į bausmę, arba paskyros davimas kenkėjui (bet ten yra skirtinga bausmė). Tai techniškai "rcon'ui" duot acc ir taip ir taip nelabai gali, kai toks terminas techniškai taisyklėse neegzistuoja, tik visi taip vadina toliau iš patogumo ir įpročio. Vienu ar kitu atveju, bereikšmis papeikimas.

  • Patinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

as uz tai kad kentukas butu cyteriu priziuretojas, pagalbininkas, direktoriu priziuretojas ir dar mano vyras.

  • Patinka 3
  • Dėkingas (-a) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 16 valandų, Mark_Bellarus parašė:

as uz tai kad kentukas butu cyteriu priziuretojas, pagalbininkas, direktoriu priziuretojas ir dar mano vyras.

kentuks papajuks rls ateitis

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.