Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Jerry_Stars

Peikiu Projekto Prižiūrėtoja

Recommended Posts

Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: @Linux_Kill

Peikiamo komandos nario pareigos?: Projekto Prižiūrėtojas

Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Manau neteisingai priimtas banas, pilnai nieko neišsiaiškino ir priėmę greita sprendimą. Buvau įrašytas į čyterius jog naudoju ,, Extra " - Nusiunčiau video iš savo pusės, bet vistiek čytinimas buvo patvirtintas. Pasak šio komandos nario jog neįmanoma be extros šaudyti į apačia, o mano šaudymas tipo yra toks jog visos kulkos šauna į apačia. Buvo video vieta kurioje atrodė lyg būtų extra, nes pagalvojau jog žmogus manes paprašė tiesiog nusitaikyti į viena vieta ir paspaudinėti aš tai padariau iš lėto, o ne greitai. Taip darant gavosi jog taikausi į viena vieta ir atrodė lyg naudočiau extra.

Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?: 

 

Vakar dar padariau video iš savo perspektyvos, šaudžiau su tais pačiais modais.

Spoiler

 

 

  • Patinka 4
  • Pasimetęs (-usi) 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

@Linux_Kill wps tu zinai kaip pamatyti ar ciuvas extra naudoja ar ne? , extra pamatyt galima kai ciuvas mirsta ir neatsistato kamera o pas jerry kamera atsistato ir normalia pozicija daunoru prirenka i komanda kurie priema lempinius banedus 

  • Patinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Labas, realiai neturiu ką tau pasakyt, ko nepaminėjau tau discorde, tai pasikartosiu:

 

1. Šito video 3:27 vietą darai tą nusitaikinėjimą absoliučiai nejudėdamas, ko tavo video medžiagoje, kurioje darai viską 2x lėčiau, nesimato, kadangi net ir spaudinėdamas m2 lėčiau tu kažkiek judi į šoną ir visiškai vienoje vietoje taikinuko laikyti nesugebi.

 

2. Filmavai netrumpą laiko tarpą, visą laiką kaltino extra, kodėl stebuklingai neturi vietos, kurioj spaudinėjai m2? Tai kaip tik turėjo tave skatinti nesustabdyti filmavimo :D:D:D

 

3. Čia to nepaminėjai, tačiau numetei man savo cleo nuotrauką ir paskutinio modifikavimo datą. Buvo gal valanda prieš gautą baną(galimai sužinojai iš kažko sprendimą, ne?)

 

4. Sprendimą priėmiau nesavavališkai.

 

Parašiau absoliučiai viską, ką rašiau tau į discordą. Jokių freepostų pls ir laukiam sprendimo. :):):)

  • Patinka 9
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

19 minutes ago, Linux_Kill parašė:

Labas, realiai neturiu ką tau pasakyt, ko nepaminėjau tau discorde, tai pasikartosiu:

 

1. Šito video 3:27 vietą darai tą nusitaikinėjimą absoliučiai nejudėdamas, ko tavo video medžiagoje, kurioje darai viską 2x lėčiau, nesimato, kadangi net ir spaudinėdamas m2 lėčiau tu kažkiek judi į šoną ir visiškai vienoje vietoje taikinuko laikyti nesugebi.

 

2. Filmavai netrumpą laiko tarpą, visą laiką kaltino extra, kodėl stebuklingai neturi vietos, kurioj spaudinėjai m2? Tai kaip tik turėjo tave skatinti nesustabdyti filmavimo :D:D:D

 

3. Čia to nepaminėjai, tačiau numetei man savo cleo nuotrauką ir paskutinio modifikavimo datą. Buvo gal valanda prieš gautą baną(galimai sužinojai iš kažko sprendimą, ne?)

 

4. Sprendimą priėmiau nesavavališkai.

 

Parašiau absoliučiai viską, ką rašiau tau į discordą. Jokių freepostų pls ir laukiam sprendimo. :):):)

Visiškas nesąmones šneki, kaip aš galėjau žinoti tavo sprendimą iš kažkur kitur. Gi neini ir nepasakoji savo sprendimo visiems.

 

Kitas dalykas daug nefilmavau kadangi frapsai užima daug vietos, o vieta užima greitai. Harde turėjau tik 15gb tad video medžiaga viską užėmė.

 

Geras prikolas su ta cleo, atsičiuhink aš tau dar siunčiau vakar nuotraukas

HNIko6g.png 

  • Patinka 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

26 minutes ago, Jerry_Stars parašė:

Visiškas nesąmones šneki, kaip aš galėjau žinoti tavo sprendimą iš kažkur kitur. Gi neini ir nepasakoji savo sprendimo visiems.

  

Kitas dalykas daug nefilmavau kadangi frapsai užima daug vietos, o vieta užima greitai. Harde turėjau tik 15gb tad video medžiaga viską užėmė.

 

Geras prikolas su ta cleo, atsičiuhink aš tau dar siunčiau vakar nuotraukas

HNIko6g.png 

Gerai, nesužinojai mano sprendimo - tebūnie. Darei atsitiktinį cleo folderio išsivalymą.

 

Manrods tau pačiam reiktų normaliai atsičiūhint ir nieko nebeapgaudinėt su savo cleo folderiu :D:D

https://prnt.sc/usfnx5

Pirmasis tavo screenshotas: https://prnt.sc/usfmpu

Antrasis tavo screenshotas: https://prnt.sc/usfn5i

Kuris naudojamas - galit spręst pagal folderio pavadinimą ir ,,cleo folderio išvalymą" ;dddd

 

Baigiam vsio, užteks tikrai.. :D Laukiam sprendimo.

  • Patinka 4

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 3 valandų, Linux_Kill parašė:

Gerai, nesužinojai mano sprendimo - tebūnie. Darei atsitiktinį cleo folderio išsivalymą.

 

Manrods tau pačiam reiktų normaliai atsičiūhint ir nieko nebeapgaudinėt su savo cleo folderiu :D:D

https://prnt.sc/usfnx5

Pirmasis tavo screenshotas: https://prnt.sc/usfmpu

Antrasis tavo screenshotas: https://prnt.sc/usfn5i

Kuris naudojamas - galit spręst pagal folderio pavadinimą ir ,,cleo folderio išvalymą" ;dddd

 

Baigiam vsio, užteks tikrai.. :D Laukiam sprendimo.

Tas cleo nieko neįrodo, galėjo įsikelti koki moda ir done. :D. Įmesiu asmeniui nohboard įmesiu lwz.asi, tegul nueina į lwz ir pašaudo su klaviatūra tada bus viskas aišku, o dabar galbūt nekalta asmenį įkišot į banneda.

  • Dėkingas (-a) 2
  • Cha Cha 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.