Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Edvinas_Neon

Peikiu Ievukz_Miau

Recommended Posts

  1. Pažeidimą įvykdžiusio administratoriaus Vardas_Pavardė (@Vardas_Pavardė): @Ievukz_Miau
  2. Pažeidimo aprašymas: Kadangi Mantas ignoruoja mano skundą per /sms esu priverstas rašyti ppk. Papeikimas skirtas Ievai už  visišką nesigaudymą, blogo pavyzdžio rodymą, esant serverio prižiūrėtoja. Viskas prasidėjo nuo to, kad Ievai buvo parašytas papeikimas už netinkamai naudojas admin komandas. Gerbiamoji užuot pripažinusi savo kaltę, bandė save mazinti ir melavo tiek Mantui, tiek Ridui. Mano papeikimas buvo patvirtinas ir jinai gavo įspėjimą. Viskas tuo nesibaigė. Po to papeikimo ieva pradėjo man grasinti, už tai jog papeikimą jai parašiau ir tie grasinimai nesibaigė, šiandien taip pat sulaukiau. Negana to Ieva pradėjo viešas patyčias ir pradėjo kurti apie mane klausimaniją, taip norėdama pasijuokti, pasityčioti iš manes, kad ale serverio teisinguolis esu ir pnš, nors tas papeikimas ir tas gautas įsp jai buvo teisingas. Labai gaila, kad prižūrėtoja nesugeba prisiimti atsakomybės už savo veiksmus, klaidas ir užuot bandžius pasitaisyti ji pradėjo taip elgtis. Apibendrinant peikiu už melavimą, netinkamai einamas pareigas, bei netinkamai naudojama klausimanijos komandą, su kurią viešai tyčiojosi iš žaidėjo.
  3. Pažeidimo įrodymai (foto/video): https://imgur.com/a/KVN282c
Redaguota . Redagavo Edvinas_Neon
  • Patinka 14
  • Nepatinka 14

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Susiprask, jog neturiu aš tiek laiko, kad sėdėčiau forume 24/7 ir laukčiau, kol parašysi į AŽ, ačiū.

Ievai uždėdamas trečias ir paskutinis įspėjimas, ji netenka 4 lygio pareigų.

  • Patinka 19
  • Pasimetęs (-usi) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.