Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Dalton_Rose

Bruno_Fernandes

Recommended Posts

Nėra verčiama kaltė ant Bruno, Gabrielius dar tas žmogus kuriuo galiu pilnai pasitikėti, ir esu užtikrintas kad jis turi protinga galva ant pečių o tai yra faktas. 

Tačiau manau kad visi klysta, ir nemanau kad būtų buvęs pučiamas toks burbulas šiaip sau, jei žmogus  būtų gaves tinkama blokavimą. Žmogus turėjo pareigas kurios jam buvo svarbios, nemanau kad jis save su visais kiaušais norėjo į duot, tipo ai gausiu bana tai gausiu.

Redaguota . Redagavo Armis_Elegy

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Susirinkit smegenus armiai daltonai ir prasiciuhinkit nerase sudu, suformoluokit sakinius normalei kai bandot kažką pasakyt, nes puse žodžiu neturi prasmės ka sakot. daltonas vps nesigaudantis cytuose paprasius padaryti pzu, nesupranti kas yra ajmas ekstra ir kiti sudai. Dw karocia daltonai eik toliau grybaut pas armi i kiema

  • Cha Cha 1
  • Pasimetęs (-usi) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

8 minutes ago, Armis_Elegy parašė:

Nėra verčiama kaltė ant Bruno, Gabrielius dar tas žmogus kuriuo galiu pilnai pasitikėti, ir esu užtikrintas kad jis turi protinga galva ant pečių o tai yra faktas. 

Tačiau manau kad visi klysta, ir nemanau kad būtų buvęs pučiamas toks burbulas šiaip sau, jei žmogus  būtų gaves tinkama blokavimą. Žmogus turėjo pareigas kurios jam buvo svarbios, nemanau kad jis save su visais kiaušais norėjo į duot, tipo ai gausiu bana tai gausiu.

Tu irgi taxų drk norėjai, negavai, tai dabar visi ožiai ir pyd3r4stai, nors tinkama priežastis buvo tau direktoriaus neduot. Tas pats ir su Daltonu, akivaizdžiai pasigavo ir jam dabar visi kiti graudūs, jis vienas axujienas. Patys prisidarot, o poto verkiat, kad jūs vieninteliai esat teisūs

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 5 valandų, Turbo_Butch parašė:

Matau, tokiem, kaip Vikarijus, ar Armis nedaeina ir nesigilinę į situaciją, šneka vėjus apie tabus ir bbn banus, bei Bruno šališkumą, tad įsiterpsiu ir aš.

 

Faktai toki, jog Bruno buvo tas žmogus, kuris visad nešališkai elgdavos visose situacijose. Taip, dirbo triadose, tačiau nebuvo nei discorde su mumis, nei grupėse, niekur, įdomu, iš kokių kavos tirščių Vikarijau sugebėjai išburt, kad Bruno tapo šališkas ir klausė būtent mūsų priimdamas baną, neturėdamas savo nuomonės?

 

 

Tęsiant, tu kalk nors ir į sieną, negalvok, kad nesam šaudę su tabu ir nežinom jo veikimo principo. Pastovus drožimas ir kulkos į visas puses skraidančios, toks ir skillas.

 

Kalbant apie patį Daltono baną, kaltė verčiama ant Bruno, puolamas vien jis, nors neesmė, jog šitas užblokavimas (kaip ir kiekvienas kitas rimtesnis) buvo sprendžiamas visos komandos tarpe, ne vieną dieną, aiškinantis betkokius galimus faktorius. kodėl būtent toks nuosprendis buvo nutartas. Manau, Bruno paaiškins, ką jis mato įrodymuose ir išdėstys visą sprendimo eigą.

 

Ai ir dar, argumentai "visad žaidžiu su default gta ir nemoku nk isirasyt" yra šūdo verti

Tiesa nepatiko? Jau aiškiai sakau jog banas tikrai neteisingas 100% ir tai faktas nes meluoti po bano visiskai jokio tykslo neturiu kai jus ten genga susikure 5 ant 1 šokat, irgi labai geri argumentai priburk dar kažka.

prieš 5 valandų, Turbo_Butch parašė:

Tu irgi taxų drk norėjai, negavai, tai dabar visi ožiai ir pyd3r4stai, nors tinkama priežastis buvo tau direktoriaus neduot. Tas pats ir su Daltonu, akivaizdžiai pasigavo ir jam dabar visi kiti graudūs, jis vienas axujienas. Patys prisidarot, o poto verkiat, kad jūs vieninteliai esat teisūs

Pasigavau ??!!!xdd taprasme wow mano kompa kiek kartu jie tikrino nieko nerado, kiek laiko xaidziau su default gta ir magisku butu as cheateriu tapau? Ned kazkokszmogus i cheaterius imete mano paties daryta filmuka? Neatrodo keista? prisikabino prie kazkokiu 1-2-3 vietu ir nusprendet jog cheatinu? Fix your brain ant kiek durnai tai skamba pamastyk

Redaguota . Redagavo Dalton_Rose

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 6 valandų, Turbo_Butch parašė:

Tu irgi taxų drk norėjai, negavai, tai dabar visi ožiai ir pyd3r4stai, nors tinkama priežastis buvo tau direktoriaus neduot. Tas pats ir su Daltonu, akivaizdžiai pasigavo ir jam dabar visi kiti graudūs, jis vienas axujienas. Patys prisidarot, o poto verkiat, kad jūs vieninteliai esat teisūs

Pidaryk zaptus, nežinai situacijos bereikalingai geriau nekalbėk apie drk, man rods kažkas sake kad "prasičiuhinkit nerašė šūdų" aiškina jis apie drk ir nk nesupranta, pagal idėją rinkimai laimėti mano, tuo džiaugiuosi, ne pasaulio pabaiga, bus tu direktorių, Džiora situacija žino. 

Redaguota . Redagavo Armis_Elegy

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

prieš 1 valandą, Dalton_Rose parašė:

Tiesa nepatiko? Jau aiškiai sakau jog banas tikrai neteisingas 100% ir tai faktas nes meluoti po bano visiskai jokio tykslo neturiu kai jus ten genga susikure 5 ant 1 šokat, irgi labai geri argumentai priburk dar kažka.

Pasigavau ??!!!xdd taprasme wow mano kompa kiek kartu jie tikrino nieko nerado, kiek laiko xaidziau su default gta ir magisku butu as cheateriu tapau? Ned kazkokszmogus i cheaterius imete mano paties daryta filmuka? Neatrodo keista? prisikabino prie kazkokiu 1-2-3 vietu ir nusprendet jog cheatinu? Fix your brain ant kiek durnai tai skamba pamastyk

Tikrino kompa dar nereiskia kad nekaltas, yra keletas paprastu proceduru:

 

 

nueini i GTA papke ir istrini kas nepatinka pries rodant

 

turi daugiau nei 1 gta, parodai ta kuri svari

 

uzhidini gta folderi kur su cytais plieki, tada rodai kompa

 

 

visi sie ejimai neuztruks ilgiau 30sek

 

nesakau is karto kad kaltas, bet tiesiog tas tavo "tikrinimo" atmazas nieko nevertas x) 

 

Redaguota . Redagavo Alan_Paradox

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Agirdi chebra mane uzjauciam 2menesiai triadose iseis i nieka ka man dabar daryt mafa noriu aplenkt ;(((

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Nesutinkant su blokavimo sprendimu rašomas SKUNDAS, o ne papeikimas. Jei skundas būtų patvirtintas ir blokavimas būtų neteisingas, tada ir būtų galima rašyti papeikimą. Iki to laiko tariu sudie.

  • Patinka 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.