Jump to content
⚠️⚠️ Atsisakome SMS mokėjimų! ×

Atsisiųskite SAMP 0.3.7 ir pradėkite žaidimą Mūsų serveryje!

Serverio statistika

Šiuo metu serveryje žaidžia:

Dėmesio! Jūs matote tik dalį forumo diskusijų. Norint matyti visas diskusijų skiltis bei jose dalyvauti, reikia užsiregistruoti arba prisijungti!
Ridas

Anoniminis papeikimas - Pink_Nightmare

Recommended Posts

Anketa

  1. Peikiamo komandos nario Vardas_Pavardė?: Pink_Nightmare
  2. Peikiamo komandos nario pareigos?: Projekto priežiūra
  3. Komandos nario nusižengimo paaiškinimas?: Projektos komandos narė Pink_Nightmare žaidžia už kito asmens sukurtą paskyrą Black_Kodak bei pažeidinėja bendrasias mafijų taisykles(žino, kad negalima šaudyti su M4(ginklai) bet vistiek šaudo). Black_Kodak dirba rusų mafijoje, Pink už šią paskyrą prisijungia grobimų metu, sėdi teamspeake mafijos kanale. Paklausinėjo Black_Kodak ar už šią paskyrą žaidžia Pink_Nightmare ir/ar galima šaudyti su administratoriaus ginklais per veiksmus. Realiai, nežinau ką čia dar prirašyti, viskas matosi įrodymuose.
  4. Įrodymai, patvirtinantys komandos nario nusižengimą?:

Vykstančio grobimo įrodymai

Įrodymai, jog tai Karina

Black_Kodak /info

Black_Kodak/Pink šaudymas su M4(ginklai) grobimo metu, kas yra draudžiama)

Įrodymai, kad negalima šaudyti su M4

  • Patinka 1
  • Pasimetęs (-usi) 4
  • Liūdnas (-a) 1

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

ka jus cia spangstat, ko ts videku kokiu neimetat, kai Karina kalba? nes bahuro balsas butu?:D juokinat:D del grubaus, tai tam yra tema ir su keliais zmonem issiaiskinom del sito, priekaistu kaip ir neturejo. Karinai kartais prijungiu acc, kadangi jos masina pas mane accounte, nematau tame problemos. Sakyciau ziurekit pagal ip, kas jungias ir taip toliau, bet ka cia aiskintis jei seimos narys.

Redaguota . Redagavo Black_Kodak
liepe istrint gero vakaro laikykites
  • Patinka 3
  • Cha Cha 8

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Sveiki ir vėl, malonu susitikt šitoj temoj. Dėl šio papeikimo daug ko pakomentuot negaliu, kadangi normalių įrodymų, kad aš visą laiką žaidžiu už brolio paskyrą - nėra. Kadangi žaidžiame per vieną kompiuterį, dažnai tenka juo dalintis, kas ir buvo šiuo atvėju. Kadangi Gerdas neturi labai daug laiko, kurį galėtų skirt žaidimam, būna tik per kelis veiksmus, kaip ir buvo per šį bazės grobimą. Po grobimo norėdamas duot man žaist, jis paprasčiausiai nuėjo nuo kompiuterio neatsijungęs, tad man teko už jį grįžt į jo bazę ir tik tuomet eit žaist per savo paskyrą. Per tą laiką, žaidėjas Zara_Hustra spėjo užduot man klausimą (geras timeingas buvo parašyt mano vardą, bet oh well), į kurį atsakiau ir po jo nepraėjus ilgam laiko tarpui, atsijungiau. Kaip suprantu dar papeikimą rašai, dėl Gerdo padarytų pažeidimų grobimo metu, kurie teigia, kad leidžiama naudoti tik duodamus ginklus. Pažeidimai buvo padaryti ne mano, atsakomybės į tai neprisiimu, o ir tema tikrai nėra tinkama dėl šių pažeidimų pranešimo. Ačiū už dėmėsį, iki susitikimo ir vėl.

  • Patinka 6
  • Cha Cha 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Komandos narė pati paliko projekto komandą dėl to papeikimas netenka prasmės - tema rakinama.

  • Liūdnas (-a) 2

Pasidalinti pranešimu


Pranešimo adresas
Pasidalinti kituose tinklapiuose

Svečias
Ši forumo tema yra užrakinta, todėl tolimesnis komentavimas yra negalimas.


Copyright © 2012-2023 RLS.LT Powered by Invision Community

Dizaino piešimas - rsrytis
Dizaino programavimas - mantas.dev
×
×
  • Sukurti naują...

Svarbi informacija

Naudodamiesi svetaine jūs sutinkate su registracijos taisyklėmis bei slapukais.